Emanet 84. bölüm izle | Kanal 7 Youtube ve Kanal izle 7

Kanal 7'nin sevilerek izlenen dizisi Emanet'te yepyeni bir bölüm daha başlıyor. Seher ve Yaman'ın savaşında yılın son günü ekranlara geliyor. İzleyicilerin televizyon karşısına geleceği dizide yaşanacaklar da merak konusu ve öğrenilmek isteniyor. Kaçıranlar ve yeniden izlemek isteyenler için Emanet 84. bölüm izle seçenekleri haberimizde yer alıyor. İyi seyirler dileriz. Sizler de yorumlarınızı yazabilirsiniz.

TV 31.12.2020, 19:01 01.01.2021, 13:55 Burak ZİHNİ

Karamel Yapım imzasıyla Kanal 7'deki yolculuğuna devam eden Emanet'te yepyeni bir gün daha izleyicilerin karşısına çıkıyor. 2020'nin son bölümünde Yaman ile Seher'in yaşayacakları yeni gelişmelerin neler olacağı da merak konusu. Yaman, Selim ve Seher'i birlikte görünce ne yapacak? Diğer yandan Ali ve Kiraz'ın evindeki problemler nasıl çözülecek? Hepsi Emanet'in 84. bölümünde. Kaçıranlar ve yeniden izlemek isteyenler için Emanet 84. bölüm izle seçenekleri haberimizde yer alıyor. İyi seyirler dileriz. Sizler de yorumlarınızı yazabilirsiniz. Sizce neler olacak?


 

Emanet 84. bölüm özeti

Yaman Seher’in yanında Selim’i görünce çok öfkelenir. Yaman’ın dikkatini çekmek isteyen Seher nasıl bir risk alacak? Selim’i Seher ve Yusuf’un yanında görmek Yaman’ı öfkeden deliye çevirir. Seher, Yaman’a hata yaptığını göstermek için riskli bir hamle yapmaya karar verir. Kiraz, yakaladığını zannettiği Hasan’ın kaçtığını gördüğünde çaresiz kalır. Hasan’ı bu belaya daha fazla bulaşmadan kurtarmak zorundadırlar.  Karamel Yapım imzasını taşıyan Emanet, sürükleyici öyküsüyle hafta içi her gün 19:00’da Kanal 7 ekranlarında izleyiciyle buluşuyor.

emanet 34. bölüm fragmanı
 
emanet 33. bölüm fragmanı

emanet 27. bölüm fragmanı


emanet 27. bölüm fragmanı

emanet 26. bölüm izle
 

emanet 26. bölüm fragmanı

emanet 24. bölüm izle

emanet 23. bölüm izle

emanet 24. bölüm fragmanı

emanet 22. bölüm izle

emanet 23. bölüm fragmanı izleEmanet 22. bölüm fragmanı


emanet 21. bölüm izle

emanet 20. bölüm fragmanı

emanet 20. bölüm fragmanıemanet 19. bölüm fragmanı


emanet 19. bölüm fragmanı

emanet 19. bölüm fragmanı

emanet 14. bölüm fragmanı

emanet 13. bölüm fragmanı

emanet 12. bölüm izle


emanet 11. bölüm fragmanı

emanet 10. bölüm fragmanı

emanet 9. bölüm fragmanı ve özeti

emanet 8. bölüm özeti


Emanet 84. bölüm Kanal 7 ve izle7.com izle

Kanalın dizilerini izleyebilmek için iki yol daha var. Geride kalan iki sezonunda Yemin'de olduğu gibi Emanet de izleyicilerle gün içerisinde tekrar bölümleriyle buluşuyor. Diğer yandan yine kanalın video platformu izle7.com da hem yeni bölümleri hem de fragmanları izleyicilerle buluşturuyor. Emanet severlerin diziyi izleme konusunda hiçbir sıkıntısı, üye olma ya da ücret ödeme sorunu olmuyor.

 

Emanet dizisinin konusu

Seher, yaşlı babasıyla birlikte yaşayan alçakgönüllü, genç ve güzel bir kızdır. Seher’in sakin akıp giden hayatı, Kırımlı ailesine gelin giden ablasının ölümüyle sarsılır. Artık ne pahasına olursa olsun sahip çıkması gereken bir emaneti vardır; beş yaşındaki yeğeni Yusuf… Ancak Seher’in işi hiç kolay olmayacaktır. Çünkü sert kuralları ve acımasızlığı ile ün yapmış bir iş adamı olan Yaman Kırımlı, Yusuf’un amcasıdır ve yeğenini kimselere vermeye niyeti yoktur. Gücünü sadece masumiyetinden ve sabrından alan Seher, kudretli Yaman Kırımlı’ya karşı amansız bir mücadeleye girişir. Bu serüven, Kırımlı konağında uzun zamandır gizli kalmış sırları ortaya çıkarırken; Seher ve Yaman’ın kalplerinde bambaşka bir emanet büyümeye başlatacaktır. Karamel Yapım imzasını taşıyan Emanet, sürükleyici öyküsüyle 07 Eylül Pazartesi’den itibaren hafta içi her gün 19:00’da Kanal 7 ekranlarında izleyiciyle buluşacak.

sıla türkoğlu fotoğrafları

gülay özdem fotoğrafları

gülay özdem kimdir

Yorumlar (0)
banner138
Günün Anketi Tümü
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?