Emanet 88. bölüm izle | Kanal 7 Youtube ve Kanal izle 7

Karamel Yapım imzasıyla yayınlanan ve her bölümü ile de izleyicileri ekran karşısına kilitleyen Yemin'de bir akşam daha başlıyor. Yaman ve Seher'in aşka giden yolculuğunda yeni gelişmeler yaşanacak. Son olarak konakta Yusuf ile birlikte kalan Seher ve Yaman'ın giderek artan yakınlıkları neleri beraberinde getirecek? Kaçıranlar ve yeniden izlemek isteyenler için Emanet 88. bölüm izle seçenekleri haberimizde yer alıyor. İyi seyirler dileriz.

TV 06.01.2021, 14:14 06.01.2021, 19:29 Burak ZİHNİ

Kanal 7'de yayınlanan bölümleri ile izleyicilerin kalbine dokunmaya devam eden Emanet'te haftanın ortası geldi çattı. Üçüncü günde de Yaman ve Seher'in başlayan yakınlaşmaları devam edecek. Ağabeyinin İkbal ile olan evlilik yıldönümü kutlamasına rahatsızlık bahanesi ile katılmayan Yaman, Seher ile yalnız kalmak için fırsatı eline geçirmiştir. Bu arada Seher ise duygularını ortaya çıkarmamakta kendini zorlamaktadır. Kaçıranlar ve yeniden izlemek isteyenler için Emanet 88. bölüm izle seçenekleri haberimizde yer alıyor. İyi seyirler dileriz. Sizler de yorumlarınızı yazabilirsiniz.


 

Emanet 88. bölüm özeti

Emanet 5 Ocak Salı günü yayınlanacak olan 87. bölüm fragmanıyla izle7.com'da. Emanet’te bu akşam Seher konakta Yaman’la baş başa kalınca ne yapacağını şaşırır. Fakat iki kendilerine oynanan oyunun farkında değildir. Konakta Yaman’la baş başa kalmak Seher için gergin anların habercisidir. Bir yandan da büyük bir tehlike onlara doğru yaklaşmaktadır. Lokantadaki ilk günü çok kötü geçen Kiraz, artık daha fazla mahcup olmamak için bir çözüm bulmak zorundadır. Selim, Camgöz Kardeşler ile girdiği ortaklıkta Seher'i tamamen kaybedebilir.  Karamel Yapım imzasını taşıyan Emanet, sürükleyici öyküsüyle hafta içi her gün 19:00’da Kanal 7 ekranlarında izleyiciyle buluşuyor.

emanet 34. bölüm fragmanı
 
emanet 33. bölüm fragmanı

emanet 27. bölüm fragmanı


emanet 27. bölüm fragmanı

emanet 26. bölüm izle
 

emanet 26. bölüm fragmanı

emanet 24. bölüm izle

emanet 23. bölüm izle

emanet 24. bölüm fragmanı

emanet 22. bölüm izle

emanet 23. bölüm fragmanı izleEmanet 22. bölüm fragmanı


emanet 21. bölüm izle

emanet 20. bölüm fragmanı

emanet 20. bölüm fragmanıemanet 19. bölüm fragmanı


emanet 19. bölüm fragmanı

emanet 19. bölüm fragmanı

emanet 14. bölüm fragmanı

emanet 13. bölüm fragmanı

emanet 12. bölüm izle


emanet 11. bölüm fragmanı

emanet 10. bölüm fragmanı

emanet 9. bölüm fragmanı ve özeti

emanet 8. bölüm özeti


Emanet 87. bölüm Kanal 7 ve izle7.com izle

Kanalın dizilerini izleyebilmek için iki yol daha var. Geride kalan iki sezonunda Yemin'de olduğu gibi Emanet de izleyicilerle gün içerisinde tekrar bölümleriyle buluşuyor. Diğer yandan yine kanalın video platformu izle7.com da hem yeni bölümleri hem de fragmanları izleyicilerle buluşturuyor. Emanet severlerin diziyi izleme konusunda hiçbir sıkıntısı, üye olma ya da ücret ödeme sorunu olmuyor.

 

Emanet dizisinin konusu

Seher, yaşlı babasıyla birlikte yaşayan alçakgönüllü, genç ve güzel bir kızdır. Seher’in sakin akıp giden hayatı, Kırımlı ailesine gelin giden ablasının ölümüyle sarsılır. Artık ne pahasına olursa olsun sahip çıkması gereken bir emaneti vardır; beş yaşındaki yeğeni Yusuf… Ancak Seher’in işi hiç kolay olmayacaktır. Çünkü sert kuralları ve acımasızlığı ile ün yapmış bir iş adamı olan Yaman Kırımlı, Yusuf’un amcasıdır ve yeğenini kimselere vermeye niyeti yoktur. Gücünü sadece masumiyetinden ve sabrından alan Seher, kudretli Yaman Kırımlı’ya karşı amansız bir mücadeleye girişir. Bu serüven, Kırımlı konağında uzun zamandır gizli kalmış sırları ortaya çıkarırken; Seher ve Yaman’ın kalplerinde bambaşka bir emanet büyümeye başlatacaktır. Karamel Yapım imzasını taşıyan Emanet, sürükleyici öyküsüyle 07 Eylül Pazartesi’den itibaren hafta içi her gün 19:00’da Kanal 7 ekranlarında izleyiciyle buluşacak.

sıla türkoğlu fotoğrafları

gülay özdem fotoğrafları

gülay özdem kimdir

Yorumlar (0)
Günün Anketi Tümü
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?