Emanet 88. bölüm özeti ve fragmanı - Yeni bölümde neler yaşanacak?

Kanal 7'nin sevilerek izlenen ve her bölümü ile seyircileri ekran karşısına kilitleyen dizisi Emanet'te hafta ortası heyecanı yaşanıyor. Yaman ve Seher'in birbirlerine her geçen gün daha da yakınlaştığı yapımda diğer taraftan Ali ve Kiraz'ın da verdikleri yaşam mücadelesi ilgiyle takip ediliyor. Peki yarın neler yaşanacak? Emanet 88. bölüm özeti ve fragmanı haberimizde yer alıyor.

TV 05.01.2021, 19:28 06.01.2021, 19:38 Burak ZİHNİ

Karamel Yapım'ın bu sezon yayın hayatına başladığı dizisi Emanet'in 87. bölümü bugün sona erdi. Kanal 7'de yayınlanan son bölümde Yaman ve Seher arasındaki yakınlaşmanın nasıl ilerleyeceği de merak konusu. Sebebi ise Zuhal ve İkbal'in her an farklı bir olayla karşılarına çıkabilecek olması. Son bölümde Selim ile iplerin kopma noktasına geldiği İkbal öfkeden çılgına dönmüştü. Zuhal de sinirlerine hakim olamamıştı. Peki yarın neler yaşanacak?  Emanet 88. bölüm özeti ve fragmanı haberimizde yer alıyor.


 

EMANET DİZİSİ 88. BÖLÜM ÖZETİ

Yusuf için bir arada olan Yaman ve Seher'in artık aynı duyguları ve düşünceleri paylaşmaları yakınlaşmalarını da beraberinde getirir. Seher, duygularını gizleyemez. Yaman da bunu anlamıştır ancak adımı atmak onun için zordur. Her an Seher'i düşünür. Seher de Yaman'ı. Selim ise tüm bu olanlardan rahatsızdır. Yaman ve Seher'i ayırabilmek adına her şeyi yapacaktır. İkbal ile işbirliğine girse de ipler kopma noktasına gelir. Ali ve Kiraz ise kendi evlerindeki mücadeleye devam eder. Sultan Hala eve dönmüştür. Begüm de onun gelişi ile eve uğrar ancak daha önce yaptıkları karşısına çıkacaktır. Hepsi ve daha fazlası Emanet'in 88. bölümünde.gülay özdem fotoğrafları

gülay özdem kimdir
 emanet 32. bölüm fragmanı

emanet 26. bölüm fragmanı

emanet 25. bölüm izle

emanet 25. bölüm fragmanı

emanet 24. bölüm izle

emanet 23. bölüm izle

emanet 24. bölüm fragmanı

emanet 22. bölüm izle

emanet 23. bölüm fragmanı izle

emanet 12. bölüm izle

emanet 11. bölüm fragmanıemanet 8. bölüm özeti


 


EMANET DİZİSİ KONUSU NEDİR?

Seher, yaşlı babasıyla birlikte yaşayan alçakgönüllü, genç ve güzel bir kızdır. Seher’in sakin akıp giden hayatı, Kırımlı ailesine gelin giden ablasının ölümüyle sarsılır. Artık ne pahasına olursa olsun sahip çıkması gereken bir emaneti vardır; beş yaşındaki yeğeni Yusuf… Ancak Seher’in işi hiç kolay olmayacaktır. Çünkü sert kuralları ve acımasızlığı ile ün yapmış bir iş adamı olan Yaman Kırımlı, Yusuf’un amcasıdır ve yeğenini kimselere vermeye niyeti yoktur. Gücünü sadece masumiyetinden ve sabrından alan Seher, kudretli Yaman Kırımlı’ya karşı amansız bir mücadeleye girişir. Bu serüven, Kırımlı konağında uzun zamandır gizli kalmış sırları ortaya çıkarırken; Seher ve Yaman’ın kalplerinde bambaşka bir emanet büyümeye başlatacaktır.


EMANET DİZİSİ OYUNCULARI KİMLER?

Emanet dizisinin oyuncu kadrosunda; Halil İbrahim Ceyhan, Sıla Türkoğlu, Berat Yusuf Özkan, Gülderen Güler Melih Özkaya, Tolga Pancaroğlu, Gülay Özdem, Gözde Gürkan, Hilal Yıldız, Oğuz Yağcı, Osman Aydın, Ömer Gecü, Binnaz Ekren, Zeynep Naz, Derya Ertun, Mehmet Ali Aydın, Özge Ağyar, Volkan Yıldırım ve Hayat Olcay gibi isimler yer alıyor. 

Yorumlar (0)
Günün Anketi Tümü
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?