Emanet 89 bölüm özeti ve fragmanı - Yeni bölümde neler yaşanacak?

Kanal 7'nin sevilerek izlenen dizisi Emanet'te bir akşam daha geride kaldı. Yaman ile Seher'in giderek yakınlaşmalarının etrafında beklenmedik bir tehlikenin bulunması izleyicileri üzdü. Ancak yine de yapım ilgiyle izlenmeye devam ediyor. Peki, yarın neler yaşanacak? Emanet 89 bölüm özeti ve fragmanı haberimizde yer alıyor.

TV 06.01.2021, 19:45 07.01.2021, 19:41 Burak ZİHNİ

Karamel Yapım'ın bu sezon başından bu yana yayınlanmaya devam eden dizisi Emanet'te bir hafta sonuna daha gidiliyor. Birbirinden romantik sahnelere tanıklık edilen ilk üç günün ardından dördüncü bölüm de sabırsızlıkla beklenmeye başlandı. Yaman'ın giderek Seher'e karşı beslediği duygulardan emin olması onu farklı bir hala büründürdü. Seher de yavaş yavaş içindeki hisleri dışarı vurmak istiyor ama diğer yandan da bunun doğru olmayacağını düşünüyor. Aşk arefesindeki Yaman ile Seher'i bekleyen bir tehlike var: Selim! Peki, yarın neler yaşanacak? Emanet 89 bölüm özeti ve fragmanı  haberimizde yer alıyor.

EMANET DİZİSİ 89. BÖLÜM ÖZETİ

Yaman, ağabeyi Ziya ile İkbal'in evlilik yıldönümü kutlaması için adada bir yer ayırtır. İki gün burada kalınacaktır ve 6 kişilik yer ayırtılır. Ancak Seher, Yusuf'un gelemeyeceğini ve kendisinin de onla kalması gerektiği için katılamayacağını söyler. Yaman ise B planını devreye sokar. Amacı Seher ile birlikte kalabilmektir. Zuhal ve İkbal'e hastalandığını ve gelemeyeceğini anlatır. Bu duruma çok bozulan Zuhal öfkeden çılgına döner. Hedefinde Seher vardır. Yaman ile Seher Yusuf ile birlikte konaktadır. Üçü de bir aradadır. Ancak zaman zaman Yaman ve Seher arasında temaslar yaşanır. Aşk dolu anlar izleyicileri çok sevindirecek. Ancak Selim, Camgöz kardeşlerle işbirliğine başlamıştır. Tek düşüncesi Seher'i elde edebilmek ve Yaman'dan intikam almaktır. Kiraz, Selim'in yanında işe girdi ancak birçok şey hayal ettiği gibi olmadı. Bunun için çözüm bulması gerekiyor. Hepsi ve daha fazlası Emanet'in 89. bölümünde.gülay özdem fotoğrafları

gülay özdem kimdir
 emanet 32. bölüm fragmanı

emanet 26. bölüm fragmanı

emanet 25. bölüm izle

emanet 25. bölüm fragmanı

emanet 24. bölüm izle

emanet 23. bölüm izle

emanet 24. bölüm fragmanı

emanet 22. bölüm izle

emanet 23. bölüm fragmanı izle

emanet 12. bölüm izle

emanet 11. bölüm fragmanıemanet 8. bölüm özeti


 


EMANET DİZİSİ KONUSU NEDİR?

Seher, yaşlı babasıyla birlikte yaşayan alçakgönüllü, genç ve güzel bir kızdır. Seher’in sakin akıp giden hayatı, Kırımlı ailesine gelin giden ablasının ölümüyle sarsılır. Artık ne pahasına olursa olsun sahip çıkması gereken bir emaneti vardır; beş yaşındaki yeğeni Yusuf… Ancak Seher’in işi hiç kolay olmayacaktır. Çünkü sert kuralları ve acımasızlığı ile ün yapmış bir iş adamı olan Yaman Kırımlı, Yusuf’un amcasıdır ve yeğenini kimselere vermeye niyeti yoktur. Gücünü sadece masumiyetinden ve sabrından alan Seher, kudretli Yaman Kırımlı’ya karşı amansız bir mücadeleye girişir. Bu serüven, Kırımlı konağında uzun zamandır gizli kalmış sırları ortaya çıkarırken; Seher ve Yaman’ın kalplerinde bambaşka bir emanet büyümeye başlatacaktır.


EMANET DİZİSİ OYUNCULARI KİMLER?

Emanet dizisinin oyuncu kadrosunda; Halil İbrahim Ceyhan, Sıla Türkoğlu, Berat Yusuf Özkan, Gülderen Güler Melih Özkaya, Tolga Pancaroğlu, Gülay Özdem, Gözde Gürkan, Hilal Yıldız, Oğuz Yağcı, Osman Aydın, Ömer Gecü, Binnaz Ekren, Zeynep Naz, Derya Ertun, Mehmet Ali Aydın, Özge Ağyar, Volkan Yıldırım ve Hayat Olcay gibi isimler yer alıyor. 

Yorumlar (1)
Ayfer 4 ay önce
Ya artik ali kirazi kiskanmaya baslasin artik ona daha cok ilgi gostermeye baslasin artik ali kirazi herkesten k8skansin artik
Günün Anketi Tümü
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?