Emanet 91. bölüm izle | Kanal 7 Youtube ve Kanal izle 7

Kanal 7'nin sevilerek izlenen dizisi Emanet'te bir hafta daha başlıyor. Yaman ve Seher'in arasındaki yakınlaşmanın ardından yaşananlar herkesi üzmüştü. Ardından hapishaneye düşen Yaman burada saldırıya uğradı. Peki, Yaman öldü mü? Kaçıranlar ve yeniden izlemek isteyenler için Emanet 91. bölüm izle seçenekleri haberimizde yer alıyor. İyi seyirler dileriz.

TV 11.01.2021, 08:04 Burak ZİHNİ

Kanal 7'de yayınlanan bölümleri ile izleyicilerin kalbine dokunmaya devam eden Emanet'te macera devam ediyor. Geride kalan cuma gününde Yaman, Yusuf'u Seher'e emanet edip cezaevine gitti. Tutuklu olarak yargılanması sebebiyle bir süre burada kalacak. Ancak işler yolunda gitmez ve Yaman saldırıya uğrar. Yaralanır. Kaçıranlar ve yeniden izlemek isteyenler için Emanet 91. bölüm izle seçenekleri haberimizde yer alıyor. İyi seyirler dileriz. Sizler de yorumlarınızı yazabilirsiniz. İyi seyirler dileriz.


 

Emanet 91. bölüm özeti

Emanet’te bu akşam Yaman’ın yaşam savaşını kazanıp kazanmayacağı merak ediliyor. Camgöz kardeşler ve Selim'in tuzağına düşen Yaman, hakimin verdiği tutuklu yargılanma kararı sonrasında hapse düştü ve burada yepyeni bir savaş daha başladı. Kendisi için plan kuranlar onun canına kast etti ve hastanede hayatta kalabilme mücadelesi veriyor. Diğer yandan Zuhal, Yaman'ı görememesinden dolayı sinir krizleri geçirmeye başladı. Ablası İkbal'i odasından kovdu, tüm eşyaları dağıttı. Ancak İkbal'in mücadelesi de Sedat'ın bulunup konuşması üzerinedir. Çünkü Yaman'ın mal varlığına el konulması onun da beş parasız kalması demektir. Karamel Yapım imzasını taşıyan Emanet, sürükleyici öyküsüyle hafta içi her gün 19:00’da Kanal 7 ekranlarında izleyiciyle buluşuyor.

emanet 34. bölüm fragmanı
 
emanet 33. bölüm fragmanı

emanet 27. bölüm fragmanı


emanet 27. bölüm fragmanı

emanet 26. bölüm izle
 

emanet 26. bölüm fragmanı

emanet 24. bölüm izle

emanet 23. bölüm izle

emanet 24. bölüm fragmanı

emanet 22. bölüm izle

emanet 23. bölüm fragmanı izleEmanet 22. bölüm fragmanı


emanet 21. bölüm izle

emanet 20. bölüm fragmanı

emanet 20. bölüm fragmanıemanet 19. bölüm fragmanı


emanet 19. bölüm fragmanı

emanet 19. bölüm fragmanı

emanet 14. bölüm fragmanı

emanet 13. bölüm fragmanı

emanet 12. bölüm izle


emanet 11. bölüm fragmanı

emanet 10. bölüm fragmanı

emanet 9. bölüm fragmanı ve özeti

emanet 8. bölüm özeti


Emanet 91. bölüm Kanal 7 ve izle7.com izle

Kanalın dizilerini izleyebilmek için iki yol daha var. Geride kalan iki sezonunda Yemin'de olduğu gibi Emanet de izleyicilerle gün içerisinde tekrar bölümleriyle buluşuyor. Diğer yandan yine kanalın video platformu izle7.com da hem yeni bölümleri hem de fragmanları izleyicilerle buluşturuyor. Emanet severlerin diziyi izleme konusunda hiçbir sıkıntısı, üye olma ya da ücret ödeme sorunu olmuyor.

 

Emanet dizisinin konusu

Seher, yaşlı babasıyla birlikte yaşayan alçakgönüllü, genç ve güzel bir kızdır. Seher’in sakin akıp giden hayatı, Kırımlı ailesine gelin giden ablasının ölümüyle sarsılır. Artık ne pahasına olursa olsun sahip çıkması gereken bir emaneti vardır; beş yaşındaki yeğeni Yusuf… Ancak Seher’in işi hiç kolay olmayacaktır. Çünkü sert kuralları ve acımasızlığı ile ün yapmış bir iş adamı olan Yaman Kırımlı, Yusuf’un amcasıdır ve yeğenini kimselere vermeye niyeti yoktur. Gücünü sadece masumiyetinden ve sabrından alan Seher, kudretli Yaman Kırımlı’ya karşı amansız bir mücadeleye girişir. Bu serüven, Kırımlı konağında uzun zamandır gizli kalmış sırları ortaya çıkarırken; Seher ve Yaman’ın kalplerinde bambaşka bir emanet büyümeye başlatacaktır. Karamel Yapım imzasını taşıyan Emanet, sürükleyici öyküsüyle 07 Eylül Pazartesi’den itibaren hafta içi her gün 19:00’da Kanal 7 ekranlarında izleyiciyle buluşacak.

sıla türkoğlu fotoğrafları

gülay özdem fotoğrafları

gülay özdem kimdir

Yorumlar (0)
Günün Anketi Tümü
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?

`)}});