Emanet 93. bölüm özeti ve fragmanı - 13 Ocak Çarşamba neler yaşanacak?

Kanal 7'nin kısa sürede en çok izlenen günlük dizilerden biri olmayı başaran yapımı Emanet'te ikinci gün de sona erdi. Yaman ve Seher arasındaki aşk yolculuğunda atılan adımlar giderek sağlamlaşıyor. Bu durum izleyicileri çok sevindiriyor. Peki yarın neler yaşanacak? Emanet 93. bölüm özeti ve fragmanı haberimizde yer alıyor.

TV 12.01.2021, 18:50 13.01.2021, 19:30 Burak ZİHNİ

Karamel Yapım imzasıyla yayınlanmaya devam eden Emanet'te bir akşam daha geride kaldı. Baş rollerinde Halil İbrahim Ceyhan ve Sıla Türkoğlu'nun oynadığı yapım her bölümüyle dünyanın birçok yerinden izleyiciyi de ekran başına kilitlerken alt yazılı birçok video sosyl medyada paylaşılmaya devam ediliyor. Yaman ile Seher'in tüm olan bitene rağmen devam eden birlikteliklerinde yeni adımlar atılması bekleniyor ve izleyicileri de heyecanlandırmayı sürdürüyor. Peki yarın neler yaşanacak? Emanet 93. bölüm özeti ve fragmanı haberimizde yer alıyor.


 

EMANET DİZİSİ 93. BÖLÜM ÖZETİ

Yaman girdiği yaşam savaşından alnının akı ile çıkmıştır. Ve bundan sonra sıra hesap görmededir. Camgöz Kardeşler olduğu kadar eğer ortaya çıkarsa Selim de bu halkaya eklenebilir. Seher ile birlikte mutlu olmak isteyen Yaman hastanede sürekli onu sayıklar. Ancak Zuhal ve İkbal'in bu birlikteliği bozmak için her şeyi yapması neleri getirecek merak konusudur. Kiraz, Ali komiseri giderek kıskanmaya başlar. Melisa onun için iyi bir sınavdır ve bundan sonra neler olacağı izleyiciler tarafından sabırsızlıkla beklenmektedir. Hepsi ve daha fazlası Emanet'in 93. bölümünde.gülay özdem fotoğrafları

gülay özdem kimdir
 emanet 32. bölüm fragmanı

emanet 26. bölüm fragmanı

emanet 25. bölüm izle

emanet 25. bölüm fragmanı

emanet 24. bölüm izle

emanet 23. bölüm izle

emanet 24. bölüm fragmanı

emanet 22. bölüm izle

emanet 23. bölüm fragmanı izle

emanet 12. bölüm izle

emanet 11. bölüm fragmanıemanet 8. bölüm özeti


 


EMANET DİZİSİ KONUSU NEDİR?

Seher, yaşlı babasıyla birlikte yaşayan alçakgönüllü, genç ve güzel bir kızdır. Seher’in sakin akıp giden hayatı, Kırımlı ailesine gelin giden ablasının ölümüyle sarsılır. Artık ne pahasına olursa olsun sahip çıkması gereken bir emaneti vardır; beş yaşındaki yeğeni Yusuf… Ancak Seher’in işi hiç kolay olmayacaktır. Çünkü sert kuralları ve acımasızlığı ile ün yapmış bir iş adamı olan Yaman Kırımlı, Yusuf’un amcasıdır ve yeğenini kimselere vermeye niyeti yoktur. Gücünü sadece masumiyetinden ve sabrından alan Seher, kudretli Yaman Kırımlı’ya karşı amansız bir mücadeleye girişir. Bu serüven, Kırımlı konağında uzun zamandır gizli kalmış sırları ortaya çıkarırken; Seher ve Yaman’ın kalplerinde bambaşka bir emanet büyümeye başlatacaktır.


EMANET DİZİSİ OYUNCULARI KİMLER?

Emanet dizisinin oyuncu kadrosunda; Halil İbrahim Ceyhan, Sıla Türkoğlu, Berat Yusuf Özkan, Gülderen Güler Melih Özkaya, Tolga Pancaroğlu, Gülay Özdem, Gözde Gürkan, Hilal Yıldız, Oğuz Yağcı, Osman Aydın, Ömer Gecü, Binnaz Ekren, Zeynep Naz, Derya Ertun, Mehmet Ali Aydın, Özge Ağyar, Volkan Yıldırım ve Hayat Olcay gibi isimler yer alıyor. 

Yorumlar (1)
Banu 2 hafta önce
Ya artik ali kirazi herkesden kıskansın artik biz bnlari gormek istiyoruz ali kiraza hediyeler alsin artık ali kirazi herkesten korusun ve herkestenbkisksnsin artik ali sadece ve sadece kirazi gorsun ondsn baskasina bakmasin
Günün Anketi Tümü
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?