Emanet 96. bölüm izle | Kanal 7 Youtube ve Kanal izle 7

Kanal 7'nin günlük dizisi Emanet'te yeni bir hafta daha başlıyor. Seher ve Yaman'ın aşka yelken açtıkları günlerin ardından gözler bugüne çevrildi. Kaçıranlar ve yeniden izlemek isteyenler için Emanet 96. bölüm izle seçenekleri haberimizde yer alıyor. Sizlere iyi seyirler dileriz.

TV 18.01.2021, 08:28 Burak ZİHNİ

Kısa süre önce başladığı yayın hayatına çok sevilen ve bugünden itibaren 20. haftasına başlayan Emanet'te Yaman ve Seher'in aşk dolu günleri sürüyor. Yaman'ın cezaevine düşmesi sonrasında daha da yakınlaştığı Seher'e karşı duygularını apaçık belli etmesi aralarındaki mesafeleri daha da kısalttı ve izleyiciler artık sevgili olmalarını bekliyor. Kaçıranlar ve yeniden izlemek isteyenler için Emanet 95. bölüm izle seçenekleri haberimizde yer alıyor. Sizlere iyi seyirler dileriz.

Emanet 96. bölüm özeti

Karamel Yapım imzasını taşıyan Emanet, sürükleyici öyküsüyle hafta içi her gün 19:00’da Kanal 7 ekranlarında izleyiciyle buluşuyor. Dizinin bugün yayınlanacak olan yeni bölümünde Yaman olanları duydu mu? sorusu yanıt bulacak. Zuhal, Seher'in Yaman için giderek önem kazanmasından dolayı daha da rahatsızdır ve sinirleri bozulur. İkbal ise yeni bir oyuna başlayacaklarını söyler. Yaman ise sevdiği kadına yaklaşmak için her yolu denemektedir. Ali ile Kiraz'ın hayatındaki Melisa konusu ne kadar sürecek? sorusunun yanıtı da sabırsızlıkla beklenmektedir. Hepi ve daha fazlası Emanet'in 96. bölümünde.

emanet 34. bölüm fragmanı
 
emanet 33. bölüm fragmanı

emanet 27. bölüm fragmanı


emanet 27. bölüm fragmanı

emanet 26. bölüm izle
 

emanet 26. bölüm fragmanı

emanet 24. bölüm izle

emanet 23. bölüm izle

emanet 24. bölüm fragmanı

emanet 22. bölüm izle

emanet 23. bölüm fragmanı izleEmanet 22. bölüm fragmanı


emanet 21. bölüm izle

emanet 20. bölüm fragmanı

emanet 20. bölüm fragmanıemanet 19. bölüm fragmanıemanet 19. bölüm fragmanı

emanet 19. bölüm fragmanı

emanet 14. bölüm fragmanı

emanet 13. bölüm fragmanı

emanet 12. bölüm izle


emanet 11. bölüm fragmanı

emanet 10. bölüm fragmanı

emanet 9. bölüm fragmanı ve özeti

emanet 8. bölüm özeti


Emanet 96. bölüm Kanal 7 ve izle7.com izle

Kanalın dizilerini izleyebilmek için iki yol daha var. Geride kalan iki sezonunda Yemin'de olduğu gibi Emanet de izleyicilerle gün içerisinde tekrar bölümleriyle buluşuyor. Diğer yandan yine kanalın video platformu izle7.com da hem yeni bölümleri hem de fragmanları izleyicilerle buluşturuyor. Emanet severlerin diziyi izleme konusunda hiçbir sıkıntısı, üye olma ya da ücret ödeme sorunu olmuyor.

 

Emanet dizisinin konusu

Seher, yaşlı babasıyla birlikte yaşayan alçakgönüllü, genç ve güzel bir kızdır. Seher’in sakin akıp giden hayatı, Kırımlı ailesine gelin giden ablasının ölümüyle sarsılır. Artık ne pahasına olursa olsun sahip çıkması gereken bir emaneti vardır; beş yaşındaki yeğeni Yusuf… Ancak Seher’in işi hiç kolay olmayacaktır. Çünkü sert kuralları ve acımasızlığı ile ün yapmış bir iş adamı olan Yaman Kırımlı, Yusuf’un amcasıdır ve yeğenini kimselere vermeye niyeti yoktur. Gücünü sadece masumiyetinden ve sabrından alan Seher, kudretli Yaman Kırımlı’ya karşı amansız bir mücadeleye girişir. Bu serüven, Kırımlı konağında uzun zamandır gizli kalmış sırları ortaya çıkarırken; Seher ve Yaman’ın kalplerinde bambaşka bir emanet büyümeye başlatacaktır. Karamel Yapım imzasını taşıyan Emanet, sürükleyici öyküsüyle 07 Eylül Pazartesi’den itibaren hafta içi her gün 19:00’da Kanal 7 ekranlarında izleyiciyle buluşacak.

sıla türkoğlu fotoğrafları

gülay özdem fotoğrafları

gülay özdem kimdir

Yorumlar (0)
Günün Anketi Tümü
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?

`)}});