Emanet 97. bölüm izle | Kanal 7 Youtube ve Kanal izle 7

Hafta içi yayınlanan bölümleri ile izleyicileri akşam saatlerinde televizyon karşısına kilitleyen Emanet'te yeni bir gün daha başlıyor. Yaman ve Seher'in yeniden bir araya geldikleri günler rüya gibi sürerken yeniden sosyal hizmetler tehlikesi kapıya dayandı. Kaçıranlar ve yeniden izlemek isteyenler için Emanet 97. bölüm izle seçenekleri haberimizde yer alıyor.

TV 19.01.2021, 18:14 19.01.2021, 18:17 Burak ZİHNİ

Kısa süre önce başladığı yayın hayatına çok sevilen ve bugünden itibaren 20. haftasına başlayan Emanet'te Yaman ve Seher'in aşk dolu günleri sürüyor. Yaman'ın cezaevine düşmesi sonrasında daha da yakınlaştığı Seher'e karşı duygularını apaçık belli etmesi aralarındaki mesafeleri daha da kısalttı ve izleyiciler artık sevgili olmalarını bekliyor. Kaçıranlar ve yeniden izlemek isteyenler için Emanet 97. bölüm izle seçenekleri haberimizde yer alıyor. 


Emanet 97. bölüm özeti

Karamel Yapım imzasını taşıyan Emanet'te yeniden sosyal hizmetler tehlikesi kapıdadır. Yusuf'u almak isteyen görevlilere karşı Seher ve Yaman'ın bir şey yapması gerekmektedir. Yaman sinir küpüdür ve hem ona hem Seher'e hem de Yusuf'a bunu yapanın bulunması için Nedim'e talimat verir. Zuhal, Seher'e karşı gerçek yüzünü göstermeye başladı. Bundan sonraki sürecin nasıl devam edeceği merak konusu. İkbal ise başlattığı planın devamını getirmek ve Seher'i evden göndermek istiyor. İbrahim'în annesine karşı verdiği evlenme mücadelesi sürüyor. Annesinin getirdiği kızları beğenmeyen ve evlenmek istemeyen İbo'nun inadı kırılacak mı? Kiraz ve Ali ne zaman sevgili olacak? Hepsi ve daha fazlası Emanet'in 97. bölümünde.

emanet 34. bölüm fragmanı
 
emanet 33. bölüm fragmanı

emanet 27. bölüm fragmanı


emanet 27. bölüm fragmanı

emanet 26. bölüm izle
 

emanet 26. bölüm fragmanı

emanet 24. bölüm izle

emanet 23. bölüm izle

emanet 24. bölüm fragmanı

emanet 22. bölüm izle

emanet 23. bölüm fragmanı izleEmanet 22. bölüm fragmanı


emanet 21. bölüm izle

emanet 20. bölüm fragmanı

emanet 20. bölüm fragmanıemanet 19. bölüm fragmanı


emanet 19. bölüm fragmanı

emanet 19. bölüm fragmanı

emanet 14. bölüm fragmanı

emanet 13. bölüm fragmanı

emanet 12. bölüm izle


emanet 11. bölüm fragmanı

emanet 10. bölüm fragmanı

emanet 9. bölüm fragmanı ve özeti

emanet 8. bölüm özeti


Emanet 97. bölüm Kanal 7 ve izle7.com izle

Kanalın dizilerini izleyebilmek için iki yol daha var. Geride kalan iki sezonunda Yemin'de olduğu gibi Emanet de izleyicilerle gün içerisinde tekrar bölümleriyle buluşuyor. Diğer yandan yine kanalın video platformu izle7.com da hem yeni bölümleri hem de fragmanları izleyicilerle buluşturuyor. Emanet severlerin diziyi izleme konusunda hiçbir sıkıntısı, üye olma ya da ücret ödeme sorunu olmuyor.

 

Emanet dizisinin konusu

Seher, yaşlı babasıyla birlikte yaşayan alçakgönüllü, genç ve güzel bir kızdır. Seher’in sakin akıp giden hayatı, Kırımlı ailesine gelin giden ablasının ölümüyle sarsılır. Artık ne pahasına olursa olsun sahip çıkması gereken bir emaneti vardır; beş yaşındaki yeğeni Yusuf… Ancak Seher’in işi hiç kolay olmayacaktır. Çünkü sert kuralları ve acımasızlığı ile ün yapmış bir iş adamı olan Yaman Kırımlı, Yusuf’un amcasıdır ve yeğenini kimselere vermeye niyeti yoktur. Gücünü sadece masumiyetinden ve sabrından alan Seher, kudretli Yaman Kırımlı’ya karşı amansız bir mücadeleye girişir. Bu serüven, Kırımlı konağında uzun zamandır gizli kalmış sırları ortaya çıkarırken; Seher ve Yaman’ın kalplerinde bambaşka bir emanet büyümeye başlatacaktır. Karamel Yapım imzasını taşıyan Emanet, sürükleyici öyküsüyle 07 Eylül Pazartesi’den itibaren hafta içi her gün 19:00’da Kanal 7 ekranlarında izleyiciyle buluşacak.

sıla türkoğlu fotoğrafları

gülay özdem fotoğrafları

gülay özdem kimdir

Yorumlar (0)
banner138
Günün Anketi Tümü
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?