Emanet Yaman öldü mü? Emanet 273. bölüm izle

Karamel Yapım imzasını taşıyan ve her bölümüyle izleyenleri ekran başına kilitleyen Emanet'te yeni bir gün daha Kanal 7'deki yerini alıyor. Yaman ve Seher arasındaki buzların erimeye başladığı anda yaşanan kaza herkesi korkuttu. Yaman trafik kazası geçirdi ve durumu merak konusu. Peki, Emanet'te Yaman öldü mü? Güçlü oyuncu kadrosu ve hikayesi ile dikkat çeken Emanet 273. yeni bölüm fragmanı ve detayları haberimizde.

TV 15.12.2021, 16:38 17.12.2021, 07:26 Burak ZİHNİ
Emanet Yaman öldü mü? Emanet 273. bölüm izle

Kanal 7'nin günlük dizisi Emanet'te bugün yeni bir bölüm daha izleyicilerle buluşuyor. Adını her geçen gün daha fazla kişiye duyuran ve yurt dışında da seyredilen yapım hakkında neler olacağı sabırsızlıkla bekleniyor. Konakta yaşanılanlaron sabırsızlıkla beklendiği hafta ortasında herkes Yaman'a ne olduğunu öğrenmek istiyor. Kaza yapan Yaman hayatta kalabilecek mi sorusunun yanıtı günün en çok konuşulanları arasında.Güçlü oyuncu kadrosu ve hikayesi ile dikkat çeken Emanet 273. bölüm izle seçenekleri haberimizde. haberimizde.

Emanet 273. bölüm özeti

Yaman Melek'in tedavisi için gereken her şeyi yapmıştır ve ameliyatı için doktorla randevu almayı başarmıştır. Bu durum aynı zamanda Fikret'in de Ankara'ya gitmesi anlamına gelir. Seher kocasına kötülük yaptığını söyleyerek gitmelerine karşı çıkarken çalan telefon her şeyi değiştirir. Fikret, Yaman'a çok teşekkür edip Seher'in tüm düşüncelerini tuzla buz eder. Yaşadığı şaşkınlıkla kalakalır. Diğer yandan Duygu ve Ali'nin arasındaki bağ giderek güçlenir. Yaman öldü mü? sorusu Google'da en çok araştırılan konulardan biri oldu. Halil İbrahim Ceyhan'ın canlandırdığı Yaman'ın diziden ayrılması söz konusu değil.

emanet yaman'ın annesi

emanet duygu ipek arkan

emanet duygu ipek arkan


Emanet dizisinden geçtiğimiz sezon Kiraz karakterini canlandıran Gülderen Güler ile bir röportaj gerçekleştirdik. Buraya tıklayarak röportajı okuyabilirsiniz.


Gülderen Güler


 

Emanet dizisinin konusu

Seher, yaşadığı büyük yıkımdan sonra yeğeni Yusuf’u da alarak her şeyden uzakta iki kişilik bir dünya kurar. Kurduğu bu yeni hayat, Seher’in karşısına yeni insanlar çıkarmış ve geçmişin izlerini silmek için bir fırsat vermiştir. Abisini korumak için söylediği yalan yüzünden Seher’i ve yeğenini kaybeden, ölüm kalım mücadelesinden çıkan Yaman’ın ilk işi, Seher ve Yusuf’un peşine düşmek olur. Ancak onlara ulaşmak tahmin ettiğinden daha da zor olur. Seher, ardında hiçbir iz bırakmamıştır. Yusuf’la birlikte kurduğu mütevazı hayatına alışmak için büyük çaba harcayan Seher, hiç tahmin etmediği bir anda karşısında Yaman’ı bulur. Bu karşılaşma ikisi için de kolay olmayacaktır. Çünkü aralarındaki aşk ne kadar büyükse onları ayıran yalan da o kadar büyüktür. Aradan geçen onca zamana ve onları ayıran acıya rağmen, Yaman’ı karşısında gören Seher’in kararı ne olacaktır? Hayatında mesleği dışında hiçbir şeye yer bırakmayan Ali için artık tek amaç suçluları yakalamak ve adalete teslim etmektir. Ekibiyle birlikte giriştikleri bir operasyon karşısına Duygu’yu çıkarır. Sert, kuralcı ve katı biri olan Duygu, bir o kadar da başarılı bir polistir. Amirlerinin emri sonucunda Duygu ile çalışmak zorunda kalan Ali, bu ortaklığın zor günlerin habercisi olduğunun farkındadır. Çatışmalı işbirliği, zamanla birbirlerini tanımaya başlayan Ali ve Duygu’yu farklı bir maceraya sürükler. Duygu’nun gelişi, kendini dünyaya kapatan Ali için yeni bir hikâyenin başlangıcı olacak mı?

sıla türkoğlu fotoğrafları

gülay özdem fotoğrafları

gülay özdem kimdirEmanet 272. bölüm Youtube izle

Bilindiği üzere tüm kanallar, yapımlar ve diziler Youtube'da bir kanal sahip. En azından bu üçünden biri sürekli olarak dizilerin tüm bölümlerini yayınlıyor. O dizilerden biri de Emanet. Yeni bölüm sona erdikten sonra dizinin son bölümünü Youtube üzerinden tek parça olarak izleyebilirsiniz.


KANAL 7 HD FREKANS AYARLARI
Türksat 4A
Frekans 12103
Polarizasyon yatay
Symbol rate 8333
FEC 2/3
Modulasyon: 8SPK, Pilot: ON

Yorumlar (0)
banner147
Günün Anketi Tümü
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?