En Hamarat Benim 1 Kasım Pazartesi puanları | Melek Ay Topal kaç puan aldı?

Hem temizlik hem de yemek konusunda maharetlerini konuşturan yarışmacıların kıyasıya rekabetine sahne olan En Hamarat Benim'de yepyeni bir haftaya daha merhaba deniyor. Beş gün boyunca sürecek olan zorlu maratonun ardından bir kişi 15 bin kazanacak. O isim olmak isteyenlerden biri de Melek olarak açıklandı. Deneyimli yarışmacı kendisine verilen sürede en yüksek puanı almak istiyor. Peki, Melek Ay Topal kaç puan aldı? En Hamarat Benim 1 Kasım Pazartesi puanları haberimizde.

TV 01.11.2021, 04:52 07.11.2021, 17:31 Burak ZİHNİ
En Hamarat Benim 1 Kasım Pazartesi puanları | Melek Ay Topal kaç puan aldı?

Temizliğine, yemeklerine, misafirperverliğine kısacası hamaratlığa güvenenlerin yarışması En Hamarat Benim'de yeni hafta başlıyor. Ekranların sevilen sunucusu Kadir Ezildi’nin sunduğu En Hamarat Benim hafta içi her gün FOX ekranlarındaki yerini alıyor. Birbirinden eğlenceli ve becerikli beş yarışmacı önce temizlik dedektifi Kadir Ezildi’nin göz hapsinde kendi evlerinin temizliğini gösterecek. Evler pırıl pırıl olduktan sonra iş mutfakta hünerleri sergilemeye gelecek. Kendine güvenen hamarat yarışmacılar bu sefer çay saati için birbirinden nefis yiyecekler hazırlayacak. Haftanın finalinde de en yüksek puanı alan yarışmacı büyük ödülün sahibi olacak. FOX TV ekranlarıdna yayınlanan bölümleri ile izleyenleri televizyon karşısına kilitleyen En Hamarat Benim'de 12'inci haftanın ilk bölümü bugün başlıyor. Birbirinden iddialı beş yarışmacının kozlarını paylaştığı zorlu maratonda ilk olarak Melek Ay Topal yarışacak. Deneyimli yarışmacının performansı da merak konusu ve bir an önce izlenmek isteniyor. Peki, Melek Ay Topal kaç puan aldı? En Hamarat Benim 1 Kasım Pazartesi puanları haberimizde yer alıyor..


 

En Hamarat Benim Melek'in menüsü

Yarışmanın ilk anından son saniyesine kadar mücadele verebilmek adına kolları sıvayacak olan Melek Hanım hakkında binlerce sorgulama gerçekleştirildi. Sebebi ise banyosuydu. Kadir Ezildi' nin "NASA'lılar mı yaptırdı?" sorusu herkesi güldürdü. Ayrıca yemek masası da ilgi çekiciydi. Rakipleri ve Kadir Ezildi'ye kendisini beğendirmeye çalışacak yarışmacının menüsü haberimize eklenecek.


en hamarat benim Melek aytopal


 

En Hamarat Benim Melek kaç puan aldı? Puan durumu

Hamaratlığını göstermek isteyen yarışmacıların hünerlerini ortaya koyduğu yarışma En Hamarat Benim'de yarışacak olan Melek'in puanları da sabırsızlıkla öğrenilmek isteniyor. Genç yarışmacının aldığı puanlar gün sonunda haberimizdeki yerini alacak.

Yorumlar (0)
banner147
Günün Anketi Tümü
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?