En Hamarat Benim 15 Kasım Pazartesi puanları | Meltem Güçlütürk kaç puan aldı?

Türkiye'nin en çok seyredilen yarışmalarından biri olmaya devam eden En Hamarat Benim'de yeni bir hafta daha başlıyor. 15-19 Kasım arasında yarışacak beş yarışmacının performanslarıyla 15 bin liranın sahibi olmak istedikleri zorlu maratonda ilk yarışacak isim belirlendi. Buna göre Meltem Güçlütürk temizlik ve yemek konusundaki hünerlerini sergileyecek. Peki, Meltem Güçlütürk kaç puan aldı? En Hamarat Benim 15 Kasım Pazartesi puanları

TV 14.11.2021, 17:51 16.11.2021, 07:23 Burak ZİHNİ
En Hamarat Benim 15 Kasım Pazartesi puanları | Meltem Güçlütürk kaç puan aldı?

Sunuculuğunu Kadir Ezildi'nin yaptığı En Hamarat Benim'de yeni haftanın ilk günü ekranlara geliyor. Temizliğine, yemeklerine, misafirperverliğine kısacası hamaratlığa güvenenlerin yarışması En Hamarat Benim'de yeni hafta başlıyor. Ekranların sevilen sunucusu Kadir Ezildi’nin sunduğu En Hamarat Benim hafta içi her gün FOX ekranlarındaki yerini alıyor. Birbirinden eğlenceli ve becerikli beş yarışmacı önce temizlik dedektifi Kadir Ezildi’nin göz hapsinde kendi evlerinin temizliğini gösterecek. Evler pırıl pırıl olduktan sonra iş mutfakta hünerleri sergilemeye gelecek. Kendine güvenen hamarat yarışmacılar bu sefer çay saati için birbirinden nefis yiyecekler hazırlayacak. Haftanın finalinde de en yüksek puanı alan yarışmacı büyük ödülün sahibi olacak. FOX TV ekranlarıdna yayınlanan bölümleri ile izleyenleri televizyon karşısına kilitleyen En Hamarat Benim'de 14'üncü haftanın ilk bölümü bugün başlıyor. Birbirinden iddialı beş yarışmacının kozlarını paylaştığı zorlu maratonda ilk olarak Meltem Güçlütürk yarışacak. Deneyimli yarışmacının performansı da merak konusu ve bir an önce izlenmek isteniyor. Peki, Meltem Güçlütürk kaç puan aldı? En Hamarat Benim 8 Kasım Pazartesi puanları haberimizde yer alıyor..


 

En Hamarat Benim Meltem'in menüsü

Yarışmanın ilk anından son saniyesine kadar mücadele verebilmek adına kolları sıvayacak olan Meltem Hanım hakkında binlerce sorgulama gerçekleştirildi. Sebebi ise sunucu Kadir Ezildi'nin halıya basmasıydı. Duruma dayanamayan ve ardından da süpürge çekmeye başlayan genç yarışmacı için sosyal medyada yüzlerce yorum yazıldı. Kendisinin performansı bu titizlik göstergesi sonrasında daha da merak konusu haline geldi. Güçlütürk fragmanda da oldukça dikkat çekmeyi başardı. Rakipleri ve Kadir Ezildi'ye kendisini beğendirmeye çalışacak yarışmacının menüsü haberimize eklenecek.


en hamarat benim meltem güçlütürk


 

En Hamarat Benim Meltem kaç puan aldı? Puan durumu

Hamaratlığını göstermek isteyen yarışmacıların hünerlerini ortaya koyduğu yarışma En Hamarat Benim'de yarışacak olan Meltem'in puanları da sabırsızlıkla öğrenilmek isteniyor. Genç yarışmacının aldığı puanlar gün sonunda haberimizdeki yerini alacak.

Yorumlar (0)
banner147
Günün Anketi Tümü
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?