En Hamarat Benim 21 Ekim Perşembe puanları | Gülbahar Balcı kaç puan aldı?

Türkiye'nin en çok seyredilen yarışmalarından biri olmaya devam eden En Hamarat Benim'de haftanın dördüncü günü başlıyor. Birbirinden hamarat yarışmacıların boy gösterdiği zorlu maratonun yeni bölümünde Gülbahar Balcı yarışarak 15 bin liranın sahbi olmak istiyor. Kendisinin performansı da merak konusu. Gülbahar Balcı kaç puan aldı? En Hamarat Benim 21 Ekim Perşembe puanları haberimizde yer alıyor.

TV 20.10.2021, 17:47 Burak ZİHNİ
En Hamarat Benim 21 Ekim Perşembe puanları | Gülbahar Balcı kaç puan aldı?

Temizliğine, yemeklerine, misafirperverliğine kısacası hamaratlığa güvenenlerin yarışması En Hamarat Benim başlıyor. Ekranların sevilen sunucusu Kadir Ezildi’nin sunacağı “En Hamarat Benim” hafta içi her gün FOX ekranlarında yer alacak. Birbirinden eğlenceli ve becerikli beş yarışmacı önce temizlik dedektifi Kadir Ezildi’nin göz hapsinde kendi evlerinin temizliğini gösterecek. Evler pırıl pırıl olduktan sonra iş mutfakta hünerleri sergilemeye gelecek. Kendine güvenen hamarat yarışmacılar bu sefer çay saati için birbirinden nefis yiyecekler hazırlayacak. Haftanın finalinde de en yüksek puanı alan yarışmacı büyük ödülün sahibi olacak. Haftanın dördüncü gününde hünerlerini sergileyecek isim ise Gülbahar Balcı olarak duyuruldu. Kendisi önce temizlik ardından da yemek konusundaki marifetleri ile 15 bin lirayı kazanmayı hedefliyor. Gülbahar Balcı kaç puan aldı? En Hamarat Benim 21 Ekim Perşembe puanları haberimizde yer alıyor.

En Hamarat Benim Gülbahar'ın menüsü

Programın 49. bölümünde milyonların karşısına çıkacak olan Tuğçe'nin alacağı puanlar ilgi odağı haline geldi. Sebebi ise yarım milyona yakın takipçisi bulunması. Güzel yarışmacıyı herkes anbean izleyerek puanlarını öğrenmek istiyor. Diğer yandan da programda yaşayacağı komik anlar izlenecek. Gün sonunda da gergin bir eleştiri silsilesi kendisini bekliyor. Rakipleri ve Kadir Ezildi'ye kendisini beğendirmeye çalışacak yarışmacının menüsü haberimize eklenecek.


En Hamarat Benim Gülbahar


 

En Hamarat Benim Gülbahar kaç puan aldı? Puan durumu

Hamaratlığını göstermek isteyen yarışmacıların hünerlerini ortaya koyduğu yarışma En Hamarat Benim'de yarışacak olan Gülbahar'ın puanları da sabırsızlıkla öğrenilmek isteniyor. Genç yarışmacının aldığı puanlar gün sonunda haberimizdeki yerini alacak.

Yorumlar (0)
banner147
Günün Anketi Tümü
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?