En Hamarat Benim 22 Ekim Cuma puanları kim birinci oldu? | Güner Kaya kaç puan aldı

Türkiye'nin en çok seyredilen yarışmalarından biri olmayı sürdüren En Hamarat Benim'de bir hafta daha sona eriyor. Birbirinden hamarat yarışmacıların kendilerine verilen sürede alacakları puan sonrasında açıklanacak sıralama ile birlikte bir kişi 15 bin lirayı kazanarak eve dönecek. Son yarışmacı ise Güner Kaya olarak belirlendi. Güner Kaya kaç puan aldı? En Hamarat Benim 22 Ekim Cuma puanları haberimizde bulunuyor.

TV 22.10.2021, 08:19 29.10.2021, 07:36 Burak ZİHNİ
En Hamarat Benim 22 Ekim Cuma puanları kim birinci oldu? | Güner Kaya kaç puan aldı

Temizliğine, yemeklerine, misafirperverliğine kısacası hamaratlığa güvenenlerin yarışması En Hamarat Benim başlıyor. Ekranların sevilen sunucusu Kadir Ezildi’nin sunacağı “En Hamarat Benim” hafta içi her gün FOX ekranlarında yer alacak. Birbirinden eğlenceli ve becerikli beş yarışmacı önce temizlik dedektifi Kadir Ezildi’nin göz hapsinde kendi evlerinin temizliğini gösterecek. Evler pırıl pırıl olduktan sonra iş mutfakta hünerleri sergilemeye gelecek. Kendine güvenen hamarat yarışmacılar bu sefer çay saati için birbirinden nefis yiyecekler hazırlayacak. Haftanın finalinde de en yüksek puanı alan yarışmacı büyük ödülün sahibi olacak. 15 bin liranın yarın sahibini bulacağı günün öncesinde Güner Kaya elinden gelenin en iyisini yapabilmek için kolları sıvayacak. 48 yaşındaki deneyimli yarışmacının performansı da haftanın belirleyici rollerinden birini üstlenecek. Peki, Mihriban Özcan kaç puan aldı? En Hamarat Benim 22 Ekim Cuma puanları haberimizde yer alıyor.


 

En Hamarat Benim Güner'in menüsü


Programın 50. bölümünde milyonların karşısına çıkacak olan Güner'in yemekleri merak konusu haline geldi. 5 çayında misafirlerinin yanı sıra Kadir Ezildi'ye de ev sahipliği yapacak olan deneyimli yarışmacının her anı puana çevirmesi gerekiyor. Evlere temizliğe gittiğini ve kısa sürede tamamlayıp çıktığını ifade edene deneyimli yarışmacının bunu milyonlara kanıtlaması bekleniyor. Rakipleri ve Kadir Ezildi'ye kendisini beğendirmeye çalışacak yarışmacının menüsü haberimize eklenecek.


En Hamarat Benim Güner


 

En Hamarat Benim Güner kaç puan aldı? Puan durumu

Hamaratlığını göstermek isteyen yarışmacıların hünerlerini ortaya koyduğu yarışma En Hamarat Benim'de yarışacak olan Güner'in puanları da sabırsızlıkla öğrenilmek isteniyor. Deneyimli yarışmacının aldığı puanlar gün sonunda haberimizdeki yerini alacak.

Yorumlar (0)
banner147
Günün Anketi Tümü
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?