En Hamarat Benim 23 Kasım Salı puanları | Elif Seven kaç puan aldı?

Türkiye'nin en çok seyredilen yarışmalarından biri olan En Hamarat Benim'de haftanın ikinci günü ekranlara geliyor. Birbirinden iddialı beş yarışmacının performansını sergileyeceği zorlu maratonun yeni bölümünde ise Elif Seven yarışacak. Peki, Elif Seven kaç puan aldı? En Hamarat Benim 23 Kasım Salı puanları haberimizde yer alıyor.

TV 23.11.2021, 07:36 24.11.2021, 07:31 Burak ZİHNİ
En Hamarat Benim 23 Kasım Salı puanları | Elif Seven kaç puan aldı?

Sunuculuğunu Kadir Ezildi'nin yaptığı En Hamarat Benim'de yeni haftanın ilk günü ekranlara geliyor. Temizliğine, yemeklerine, misafirperverliğine kısacası hamaratlığa güvenenlerin yarışması En Hamarat Benim'de yeni hafta başlıyor. Ekranların sevilen sunucusu Kadir Ezildi’nin sunduğu En Hamarat Benim hafta içi her gün FOX ekranlarındaki yerini alıyor. Birbirinden eğlenceli ve becerikli beş yarışmacı önce temizlik dedektifi Kadir Ezildi’nin göz hapsinde kendi evlerinin temizliğini gösterecek. Evler pırıl pırıl olduktan sonra iş mutfakta hünerleri sergilemeye gelecek. Kendine güvenen hamarat yarışmacılar bu sefer çay saati için birbirinden nefis yiyecekler hazırlayacak. Haftanın finalinde de en yüksek puanı alan yarışmacı büyük ödülün sahibi olacak. FOX TV ekranlarıdna yayınlanan bölümleri ile izleyenleri televizyon karşısına kilitleyen En Hamarat Benim'de 15'inci haftanın ikinci bölümü bugün başlıyor. Birbirinden iddialı beş yarışmacının kozlarını paylaştığı zorlu maratonda bugün Elif Seven yarışacak. Deneyimli yarışmacının performansı da merak konusu ve bir an önce izlenmek isteniyor. Peki, Elif Seven kaç puan aldı? En Hamarat Benim 23 Kasım Salı puanları haberimizde yer alıyor..


 

En Hamarat Benim Elif'in menüsü

Yarışmanın ilk anından son saniyesine kadar mücadele verebilmek adına kolları sıvayacak olan Elif Hanım hakkında binlerce sorgulama gerçekleştirildi. Kadir'i şaşırtan hatta şaşkına çeviren bir evle karşılaşması. Tavana yakın bir bölgede gördüğü manzara sonrası ağzı açık kalan Ezildi, buzdolabındaki yapışkanlıklar ve doğalgaz peteğindeki kir sonrası nasıl bir puan verecek merak konusu. Rakipleri ve Kadir Ezildi'ye kendisini beğendirmeye çalışacak yarışmacının menüsü haberimize eklenecek.


en hamarat benim elif seven


 

En Hamarat Benim Elif kaç puan aldı? Puan durumu

Hamaratlığını göstermek isteyen yarışmacıların hünerlerini ortaya koyduğu yarışma En Hamarat Benim'de yarışacak olan Zeliha'nın puanları da sabırsızlıkla öğrenilmek isteniyor. Deneytimi yarışmacının aldığı puanlar gün sonunda haberimizdeki yerini alacak.

Yorumlar (0)
banner147
Günün Anketi Tümü
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?