En Hamarat Benim 26 Ekim Salı puanları | Zuhal Keleş kaç puan aldı?

Kadir Ezildi'nin sunumuyla izleyenleri karşısına çıkmayı sürdüren En Hamarat Benim'de 52. bölüm heyecanı yaşanıyor. Birbirinden iddialı beş yarışmacının performansını sergilediği zorlu maratonda bugün Zuhal Keleş 15 bin lira mücadelesi verecek. Peki, Zuhal Keleş kaç puan aldı? En Hamarat Benim 26 Ekim Salı puanları haberimizde yer alıyor.

TV 26.10.2021, 07:53
En Hamarat Benim 26 Ekim Salı puanları | Zuhal Keleş kaç puan aldı?

Temizliğine, yemeklerine, misafirperverliğine kısacası hamaratlığa güvenenlerin yarışması En Hamarat Benim'de yeni hafta başlıyor. Ekranların sevilen sunucusu Kadir Ezildi’nin sunduğu En Hamarat Benim hafta içi her gün FOX ekranlarındaki yerini alıyor. Birbirinden eğlenceli ve becerikli beş yarışmacı önce temizlik dedektifi Kadir Ezildi’nin göz hapsinde kendi evlerinin temizliğini gösterecek. Evler pırıl pırıl olduktan sonra iş mutfakta hünerleri sergilemeye gelecek. Kendine güvenen hamarat yarışmacılar bu sefer çay saati için birbirinden nefis yiyecekler hazırlayacak. Haftanın finalinde de en yüksek puanı alan yarışmacı büyük ödülün sahibi olacak. FOX TV ekranlarıdna yayınlanan bölümleri ile izleyenleri televizyon karşısına kilitleyen En Hamarat Benim'de 10'uncu haftanın ilk bölümü bugün başlıyor. Birbirinden iddialı beş yarışmacının kozlarını paylaştığı zorlu maratonda ilk olarak Zuhal Keleş yarışacak. Genç yarışmacının performansı da merak konusu ve bir an önce izlenmek isteniyor. Peki, Zuhal Keleş kaç puan aldı? En Hamarat Benim 26 Ekim Salı puanları haberimizde yer alıyor.


 

En Hamarat Benim Zuhal'in menüsü


Gaziantep etabının ilk gününün ardından bugün milyonların karşısına çıkmaya devam eden En Hamarat Benim'in yeni yarışmacısı Zuhal Keleş'in yapacağı yemekler kaderini belirleyecek. Puanlarını şekillendirecek kriterler arasında temizlik ve sunumu da bulunuyor. Rakipleri ve Kadir Ezildi'ye kendisini beğendirmeye çalışacak yarışmacının menüsü haberimize eklenecek.


en hamarat benim zuhal keleş


 

En Hamarat Benim Zuhal Keleş kaç puan aldı? Puan durumu

Hamaratlığını göstermek isteyen yarışmacıların hünerlerini ortaya koyduğu yarışma En Hamarat Benim'de yarışacak olan Zuhal'in puanları da sabırsızlıkla öğrenilmek isteniyor. Genç yarışmacının aldığı puanlar gün sonunda haberimizdeki yerini alacak.

Yorumlar (0)
banner147
Günün Anketi Tümü
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?