En Hamarat Benim Gökçenur Yurttaş kimdir? Kaç yaşında ve nereli

Televizyon ekranlarında yayınlanmaya devam eden bölümleri ile izleyenler tarafından ilgiyle seyredilen En Hamarat Benim'de yeni gün başlıyor. Hafta ortasında yarışacak isim belli oldu. Gökçenur Yurttaş bugün seyircilerin karşısına çıkarak temizlik ve yemekteki marifetlerini ortaya koyacak. Peki, En Hamarat Benim Gökçenur Yurttaş kimdir? Kaç yaşında ve nereli? Detaylar haberimizde yer alıyor.

TV 24.11.2021, 07:22 25.11.2021, 07:21 Burak ZİHNİ
En Hamarat Benim Gökçenur Yurttaş kimdir? Kaç yaşında ve nereli

Dün başlayan yeni haftasıyla birlikte ekranlardaki yerini almaya devam eden En Hamarat Benim'de üçüncü günde de seyircileri televizyon başına kilitleyecek. Birbirinden eğlenceli ve becerikli beş yarışmacı önce temizlik dedektifi Kadir Ezildi’nin göz hapsinde kendi evlerinin temizliğini gösterecek. Evler pırıl pırıl olduktan sonra iş mutfakta hünerleri sergilemeye gelecek. Kendine güvenen hamarat yarışmacılar bu sefer çay saati için birbirinden nefis yiyecekler hazırlayacak. Haftanın finalinde de en yüksek puanı alan yarışmacı büyük ödülün sahibi olacak. FOX TV ekranlarıdna yayınlanan bölümleri ile izleyenleri televizyon karşısına kilitleyen En Hamarat Benim'de 15'inci haftanın üçüncü bölümü bugün başlıyor. Birbirinden iddialı beş yarışmacının kozlarını paylaştığı zorlu maratonda bugün Gökçenur Yurttaş yarışacak. Deneyimli yarışmacının performansı da merak konusu ve bir an önce izlenmek isteniyor. Peki, Gökçenur Yurttaş kimdir? Kaç yaşında ve nereli? Detaylar haberimizde yer alıyor.


 

En Hamarat Benim Gökçenur Yurttaş kimdir?

Yarışmanın 15'inci haftasının üçüncü gününde 73. bölüm yarışmacısı olarak milyonların karşısına çıkacak Gökçenur Yurttaş 28 yaşında. Aslen Ordulu. Ön muhasebe alanında çalışıyor. 4 yaşında bir oğlu var. Yarışmada 15 bin lrayı kazanacağından emin.


gökçenur yurttaş

Yorumlar (0)
banner147
Günün Anketi Tümü
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?