En Hamarat Benim Hediye Yıldırım kimdir? Kaç yaşında, nereli ve Instagram hesabı

FOX TV'de yayınlanan bölümleri ile adından söz ettirmeyi sürdüren ve her hafta birbirinden iddialı beş yarışmacıyı ağırlayan En Hamarat Benim'de ikinci gün başlıyor. Dün Kübra Abanoz'un ardından bugün sıra Hediye Yıldırım'a geldi. Genç yarışmacı hakkında da araştırmalar gerçekleştiriliyor ve bilgileri öğrenilmek isteniyor. Peki, En Hamarat Benim Hediye Yıldırım kimdir? Kaç yaşında, nereli ve Instagram hesabı haberimizde yer alıyor.

TV 21.09.2021, 06:51 22.09.2021, 06:28 Burak ZİHNİ
En Hamarat Benim Hediye Yıldırım kimdir? Kaç yaşında, nereli ve Instagram hesabı

Kadir Ezildi'nin sunumuyla izleyenleri ekran başına kilitlemeye devam eden En Hamarat Benim'de altıncı hafta tüm hızı ile sürüyor. Beş kadın yarışmacının kozlarını paylaştığı ve birbirlerine karşı üstünlük kurabilmek adına girdikleri rekabette bugün yarışacak isim de belli oldu. Kendisine verilen sürede temizlik ve yemek konusundaki marifetlerini konuşturacak isim Hediye Yıldırım olarak açıklandı. Peki, En Hamarat Benim Hediye Yıldırım kimdir? Kaç yaşında, nereli ve Instagram hesabı haberimizde yer alıyor. Sizler de yorumlarınızı yazabilirsiniz.


En Hamarat Benim Hediye kimdir?

Bugün yeni haftanın ikinci yarışmacısı olarak milyonların karşısına çıkacak olan Hediye Yıldırım'In kim olduğu sorusu merak konusu. Kendisi 39 yaşında. Ev hanımı. Asln Erzurumlu. 21 yıllık evli ve 2 çocuk annesi. Temizliği ve yemeği konusundaki marifetinin Türkiye'nin görmesini istediği için programa katıldığını söyledi. Instagram hesabı henüz bilinmemektedir.


en hamarat benim hediye

Yorumlar (0)
banner147
Günün Anketi Tümü
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?
banner138