En Hamarat Benim Medine Gitmez kimdir? Kaç yaşında ve nereli

FOX TV'nin ilgiyle seyredilen yarışması En Hamarat Benim'de 15'inci hafta tamamlanıyor. Birbirinden iddialı beş yarışmacının performanslarını sergilediği zorlu rekabetin son gününde yarışacak isim Medine Gitmez oldu. Kendisi hakkındaki bilgiler de merak konusu. En Hamarat Benim Medine Gitmez kimdir? Kaç yaşında ve nereli? Detaylar haberimizde yer alıyor.

TV 25.11.2021, 15:54 Burak ZİHNİ
En Hamarat Benim Medine Gitmez kimdir? Kaç yaşında ve nereli

Dün başlayan yeni haftasıyla birlikte ekranlardaki yerini almaya devam eden En Hamarat Benim'de son günde de seyircileri televizyon başına kilitleyecek. Birbirinden eğlenceli ve becerikli beş yarışmacı önce temizlik dedektifi Kadir Ezildi’nin göz hapsinde kendi evlerinin temizliğini gösterecek. Evler pırıl pırıl olduktan sonra iş mutfakta hünerleri sergilemeye gelecek. Kendine güvenen hamarat yarışmacılar bu sefer çay saati için birbirinden nefis yiyecekler hazırlayacak. Haftanın finalinde de en yüksek puanı alan yarışmacı büyük ödülün sahibi olacak. FOX TV ekranlarıdna yayınlanan bölümleri ile izleyenleri televizyon karşısına kilitleyen En Hamarat Benim'de 15'inci haftanın dördüncü bölümü bugün başlıyor. Birbirinden iddialı beş yarışmacının kozlarını paylaştığı zorlu maratonda bugün Medine Gitmez yarışacak. Deneyimli yarışmacının performansı da merak konusu ve bir an önce izlenmek isteniyor. Peki, Medine Gitmez kimdir? Kaç yaşında ve nereli? Detaylar haberimizde yer alıyor.


 

En Hamarat Benim Medine Gitmez kimdir?

Yarışmanın 15'inci haftasının üçüncü gününde 75. bölüm yarışmacısı olarak milyonların karşısına çıkacak Medine Gitmez 48 yaşında. Uzun süredir ev aşçılığı yaparak geçimini sağlıyor. Evli ve 2 çocuk annesi. Aslen Erzincan Tercanlı. Yemeklerinin çok güzel olduğunu ve yiyenlerin tekrar yediğini söyledi. Memleketinden hamarat olmayan birinin çıkmadığını anlattı. 


medine gitmez

Yorumlar (0)
banner147
Günün Anketi Tümü
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?