En Hamarat Benim Mihriban kimdir? Mihriban Özcan kaç yaşında ve nereli

FOX TV ekranlarında yayınlanan yarışmalar arasında en çok ilgi görenlerden biri olmaya devam eden En Hamarat Benim'de heyecan sürüyor. Birbirinden yetenekli ve iddialı yarışmacıların mücadelesine tanıklık edilen programda bugün Mihriban Özcan yarışacak. Kendisi hakkındaki bilgiler de öğrenilmek isteniyor. Peki, En Hamarat Benim Mihriban kimdir? Mihriban Özcan kaç yaşında ve nereli? Detaylar haberimizde yer alıyor.

TV 14.10.2021, 07:53 Burak ZİHNİ
En Hamarat Benim Mihriban kimdir? Mihriban Özcan kaç yaşında ve nereli

Temizliğine, yemeklerine, misafirperverliğine kısacası hamaratlığa güvenenlerin yarışması En Hamarat Benim başlıyor. Ekranların sevilen sunucusu Kadir Ezildi’nin sunacağı “En Hamarat Benim” hafta içi her gün FOX ekranlarında yer alacak. Birbirinden eğlenceli ve becerikli beş yarışmacı önce temizlik dedektifi Kadir Ezildi’nin göz hapsinde kendi evlerinin temizliğini gösterecek. Evler pırıl pırıl olduktan sonra iş mutfakta hünerleri sergilemeye gelecek. Kendine güvenen hamarat yarışmacılar bu sefer çay saati için birbirinden nefis yiyecekler hazırlayacak. Haftanın finalinde de en yüksek puanı alan yarışmacı büyük ödülün sahibi olacak. Haftanın dördüncü gününde hünerlerini sergileyecek isim ise Mihriban Özcan olarak duyuruldu. Kendisi hakkındaki araştırmalar da başladı. Peki, En Hamarat Benim Mihriban kimdir? Mihriban Özcan kimdir, kaç yaşında ve nereli? Detaylar haberimizde yer alıyor.

En Hamarat Benim Mihriban kimdir?

Pazartesiden itibaren 9'uncu haftasına başlayan En Hamarat Benim'in dördüncü gün yarışmacısı Mihriban Özcan oldu. Kendisi 40 yaşında. 23 yıllık evli. 2 çocuk annesi. Hamarat ve iddialı olduğunu söyledi. Yemekte 4-5 çeşit sunabileceğini ve kendine güvendiğini ifade etti.


En Hamarat Benim Mihriban

Yorumlar (0)
banner147
Günün Anketi Tümü
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?
banner138