En Hamarat Benim Şenay kimdir? Kaç yaşında ve nereli

Türkiye'nin en çok seyredilen yarışmalarından biri olan En Hamarat Benim'de yeni hafta başlıyor. Birbirinden iddialı ve hamarat isimlerin tanıtılacağı zorlu maratonun ilk gününde Şenay yarışacak. Kendisi hakkındaki bilgiler de merak konusu ve araştırılarak öğrenilmek isteniyor. En Hamarat Benim Şenay kimdir? Kaç yaşında ve nereli? Detaylar haberimizde.

TV 05.12.2021, 16:46 05.12.2021, 17:36 Burak ZİHNİ
En Hamarat Benim Şenay kimdir? Kaç yaşında ve nereli

Sunuculuğunu Kadir Ezildi'nin üstlendiği En Hamarat Benim'de yepyeni bir hafta daha başlıyor. Beş yarışmacının pazartesi gününden cumaya kadar giriştikleri mücadelede ev işleri konusunda gösterecekleri marifetleri onların da kaderini belirleyecek. Büyük ödülü kazanmak isteyenler arasında ilk gün yarışacak isim de belli oldu. Buna göre Şenay hanım kendisine verilen sürede önce temizliğini ardından da yemeklerini yapacak. Peki, En Hamarat Benim Şenay kimdir? Kaç yaşında ve nereli? Detaylar haberimizde. Sizler de kendisi hakkındaki yorumlarınızı yazabilirsiniz.


En Hamarat Benim Şenay kimdir?

17'inci haftada yayınlanacak olan 81'inci bölüm yarışmacısı olarak milyonların karşısına çıkacak Şenay Hanım 15 bin lirayı kazanmak adına çok iddialı. Deneyimli yarışmacı yayınlanan fragmanda bunu herkese hissettirdi. Temizlik konusunda detaylara dikkat etmediği konusunda tepki görse de yemekleri ile bu dezavantajı avantaja çevirmek istiyor.


En Hamarat Benim Şenay

Yorumlar (0)
banner147
Günün Anketi Tümü
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?