En Hamarat Benim Zeynep kimdir? Zeynep Hoşgör kaç yaşında ve nereli, Instagram hesabı

Türkiye'nin en yeni yarışmalarından biri olan En Hamarat Benim'de hafta ortası heyecanı başlıyor. Birbirinden iddialı yarışmacıların hünerlerini sergilediği yarışmanın üçüncü gününde Zeynep Hoşgör yarışacak. Deneyimli yarışmacı hakkında da binlerce sorgulama gerçekleştiriliyor. Peki, En Hamarat Benim Zeynep kimdir? Zeynep Hoşgör kaç yaşında ve nereli, Instagram hesabı haberimizde yer alıyor.

TV 14.09.2021, 18:11 Burak ZİHNİ
En Hamarat Benim Zeynep kimdir? Zeynep Hoşgör kaç yaşında ve nereli, Instagram hesabı

Kadir Ezildi'nin sunumuyla ekranlara gelen En Hamarat Benim'de haftanın üçüncü günü izleyicilerin karşısına çıkıyor. Her anı büyük bir çekişmeye sahne olan ve seyircilere de büyük bir eğlence yaşatan programda ilk gün Gökhan Serbest ve bugün de Sevim Canikoğlu yarışmıştı. Şimdi ise gözler üçüncü gün yarışmacısı olan Zeynep Hoşgör'e çevrildi. Deneyimli yarışmacının hakkında internette bilgi sahibi olmak isteyenler çok sayıda sorgulama gerçekleştiriyor. Peki, En Hamarat Benim Zeynep kimdir? Zeynep Hoşgör kaç yaşında ve nereli, Instagram hesabı haberimizde yer alıyor. Sizler de yorumlarınızı yazabilir ve yaırşmacının performansını değerlendirebilirsiniz.


En Hamarat Benim Zeynep kimdir?

Programın 5. haftasındaki 3. yarışmacısı olarak hafta ortasında yarışacak olan Zeynep Hoşgör 52 yaşında. Pendik'ten yarışmaya katılıyor. 3 kız annesi. Ev hanımı. Türkiye'nin temizliği ve lezzeti kendisinde tadacağını söyledi. Büyük ödülü kazanırsa kızının eğitimi için harcayacak. Instagram hesabı bilinmemektedir.


En Hamarat Benim Zeynep

Yorumlar (0)
banner147
Günün Anketi Tümü
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?
banner138