Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz neden yok? EDHO 9 Şubat Salı yeni bölüm ne zaman

ATV'nin en çok izlenen dizilerinden biri olarak salı akşamlarına damga vuran ve reyting konusunda da zirveye oynayan Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz bu hafta yayınlanmayacak. ATV 9 Şubat 2021 Salı yayın akışı içerisinde bulunmayan dizi için araştırmalar da başladı. Peki, Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz neden yok? 9 Şubat 2021 Salı yeni bölüm neden yayınlanmadı? İşte detaylar...

TV 09.02.2021, 08:33 Burak ZİHNİ

Kadrosunda bulundurduğu önemli isimlerle her hafta izlenme oranları listesinde ilk sıralara oynayan ve uzun süre de zirvede tek başına olan Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz'ın yeni bölümü merakla bekleniyordu. Ancak izleyicilere kötü bir haber geldi. Fenomen dizi  bu hafta izleyicilerin karşısına çıkamayacak. ATV 9 Şubat 2021 Salı yayın akışı içerisinde de yer verilmedi. Seyirciler de bu konuda araştırmalara başladı. Peki, Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz neden yok? 9 Şubat 2021 Salı yeni bölüm neden yayınlanmadı? İşte detaylar...


Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz neden yok?

Her bölümü ile Türkiye gündemine oturan dizinin bu akşam yayınlanacak olan yeni bölümünün yerine Fenerbahçe'nin Medipol Başakşehir ile karşılaşacağı Ziraat Türkiye Kupası maçı yayınlanacak. Turnuvanın yayın haklarını elinde bulunduran Turkuvaz Medya, üç büyük takımın maçlarını reyting sebebi ile ATV'den yayınlıyor.


Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz yeni bölüm ne zaman?

ATV'nin yeni dizisi Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz'ın yerine bugün futbol maçı yayınlanacak. Dizinin yeni bölümü ise 16 Şubat 2021 Salı günü ekranlardaki yerini alacak.

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz hülya yiğiter asena tuğal

melis sezen fotoğrafları


Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz son bölümde neler yaşandı?

İhaneti kaldıramayan Tipi'nin hamlesi masadaki dengeleri yeniden bozar. Alpaslan'ın kararında çoğunluğu yakalayan Yaman Korkmaz, aynı çoğunluğu masa kurallarına uymayan Tipi'nin oylamasında yakalamak ister. Tipi'yi ortadan kaldırmak için İlyas Çakırbeyli'den masayı toplamasını talep eder. Yaman Korkmaz, bir yandan da Babası Hamdi Korkmaz'la birlikte Hızır ve Alpaslan Çakırbeyli'nin ortadan kaldırılması için de plan yapar. Hızır Çakırbeyli ise dostu Tipi'nin hayatını kurtarmak için mücadele eder. Hızır Çakırbeyli'nin yaptığı planda en büyük sorun ise hayatını kurtarmaya çalıştığı dostu Tipi'dir. Gönül'üne kavuşmak için sabırsızlanan Tipi, Hızır Çakırbeyli'nin işini zora sokar. Çakırbeyli ailesinin yanı sıra Façalı ailesinde de ortalık durulmaz. Emine Façalı, masada kardeşi Tipi'nin oylamasında eller kalkmaması için Haşmet ve Behzat Façalı'yı sıkıştırır. Hızır Çakırbeyli, Tipi'nin hayatını kurtarmaya çalışırken bir yandan da içlerindeki haini bulmak için plan yapar. Okların Bahar'ı göstermesinden rahatsız olan Hızır Çakırbeyli'nin yine de içine kurt düşer. Haini ortaya çıkarmak için Ceylan Çakırbeyli ile birlikte plan yapan, Hızır Çakırbeyli, adım adım haine yaklaşır. Çakırbeyli ailesi ve dostları ise en büyük darbeyi her sırlarını bilen ve her zaman yanlarında olan Avukat Ebru'dan alacaklardır. Ceylan Çakırbeyli, çantasındakini sırdaşı Ebru'ya mı yoksa eşini elinden alan Bahar'a mı doğrultacağına henüz karar vermemiştir.

Yorumlar (0)
banner138
Günün Anketi Tümü
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?