Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz yeni bölüm neden yok? 12 Ocak Salı EDHO yeni bölüm ne zaman

ATV'nin sevilerek izlenen dizisi Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz, 12 Ocak Salı yayın akışı içerisinden çıkarıldı. İzleyiciler de dizinin akıbetini öğrenmek adına araştırmalarda bulunuyor. Son dönemde birçok yapımın final yapması sebebiyle sorgulamalar da arttı. Peki, Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz yeni bölüm neden yok? 12 Ocak Salı EDHO yeni bölüm ne zaman? Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz bitti mi final mi yaptı? Detaylar haberimizde.

TV 12.01.2021, 07:41 Burak ZİHNİ

Kadrosunda bulundurduğu önemli isimlerle her hafta izlenme oranları listesinde ilk sıralara oynayan ve uzun süre de zirvede tek başına olan Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz'ın yeni bölümü merakla bekleniyordu. Ancak izleyicilere kötü bir haber geldi. Fenomen dizi 2021'in yeni haftasında izleyicilerin karşısına çıkamayacak. ATV 12 Ocak 2021 Salı yayın akışı içerisinde de yer verilmedi. Seyirciler de bu konuda araştırmalara başladı. Peki, Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz neden yok? 12 Ocak 2021 Salı yeni bölüm neden yayınlanmadı? İşte detaylar...


 

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz neden yok?

Yayınlandığı günden bu yana adından söz ettirmeyi başaran Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz yılbaşının ardından bugün de ekranlarda yer almayacak. Sebebi ise Ziraat Türkiye Kupası maçı. Kupa Günlüğü ile başlayacak akşam Yeni Malatyaspor - Galatasaray maçı ile devam edecek. İki ekibin zorlu mücadelesi nedeniyle yapım izleyicilerinin karşısında olamayacak. Yeni bölüm 19 Ocak'ta yayınlanacak.


Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz yeni bölüm ne zaman?

ATV'nin yeni dizisi Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz'ın yerine bugün Akıncı yayınlanacak. Dizinin yeni bölümü ise 19 Ocak 2021 Salı günü ekranlardaki yerini alacak.

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz hülya yiğiter asena tuğal

melis sezen fotoğrafları


Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz son bölümde neler yaşandı?

İhaneti kaldıramayan Tipi'nin hamlesi masadaki dengeleri yeniden bozar. Alpaslan'ın kararında çoğunluğu yakalayan Yaman Korkmaz, aynı çoğunluğu masa kurallarına uymayan Tipi'nin oylamasında yakalamak ister. Tipi'yi ortadan kaldırmak için İlyas Çakırbeyli'den masayı toplamasını talep eder. Yaman Korkmaz, bir yandan da Babası Hamdi Korkmaz'la birlikte Hızır ve Alpaslan Çakırbeyli'nin ortadan kaldırılması için de plan yapar. Hızır Çakırbeyli ise dostu Tipi'nin hayatını kurtarmak için mücadele eder. Hızır Çakırbeyli'nin yaptığı planda en büyük sorun ise hayatını kurtarmaya çalıştığı dostu Tipi'dir. Gönül'üne kavuşmak için sabırsızlanan Tipi, Hızır Çakırbeyli'nin işini zora sokar. Çakırbeyli ailesinin yanı sıra Façalı ailesinde de ortalık durulmaz. Emine Façalı, masada kardeşi Tipi'nin oylamasında eller kalkmaması için Haşmet ve Behzat Façalı'yı sıkıştırır. Hızır Çakırbeyli, Tipi'nin hayatını kurtarmaya çalışırken bir yandan da içlerindeki haini bulmak için plan yapar. Okların Bahar'ı göstermesinden rahatsız olan Hızır Çakırbeyli'nin yine de içine kurt düşer. Haini ortaya çıkarmak için Ceylan Çakırbeyli ile birlikte plan yapan, Hızır Çakırbeyli, adım adım haine yaklaşır. Çakırbeyli ailesi ve dostları ise en büyük darbeyi her sırlarını bilen ve her zaman yanlarında olan Avukat Ebru'dan alacaklardır. Ceylan Çakırbeyli, çantasındakini sırdaşı Ebru'ya mı yoksa eşini elinden alan Bahar'a mı doğrultacağına henüz karar vermemiştir.

Yorumlar (0)
Günün Anketi Tümü
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?

`)}});