Esra Erol 13 Ekim Çarşamba izle! Esra Erol'da ATV canlı yayın, Youtube, tekrar ve kesintisiz izle

ATV ekranlarında yayınlanan bölümleri ile adından söz ettirmeyi sürdüren Esra Erol'da bugün yeni bir günde daha izleyicilerin karşısına çıkıyor. Cinayetler, hırsızlıklar, özlemler, kavuşmalar ve daha birçok konuda çözüme kavuşturulması gereken dosyalar ele alınıyor. Başarılı sunucu yine ekibiyle birlikte milyonların da desteğini alarak mobil bir yayın gerçekleştirecek. Esra Erol'da ATV canlı yayın, Youtube, tekrar ve kesintisiz izle alternatifleri haberimizde yer alıyor.

TV 13.10.2021, 14:25 Burak ZİHNİ
Esra Erol 13 Ekim Çarşamba izle! Esra Erol'da ATV canlı yayın, Youtube, tekrar ve kesintisiz izle

Türkiye'de en uzun soluklu programlarından biri olmaya devam eden Esra Erol'da yepyeni bölümüyle seyircileriyle buluşuyor. Birbirinden çarpıcı konuları, sürpriz konukları ve uzman isimleri ile adından söz ettirecek olan Esra Erol yine ilgiyle seyredilecek. Akıl almaz iddialar, kan donduran suçlamalar...Son bölümde Esra Erol’da neler yaşandı? Gülşen Hanım stüdyoya geldi. Gülşen Hanım, 20 yıldır çektiğini, eşinin kendisinin saçını, boynunu kestiğini, çocukları için katlandığını, çocukları okuyunca kendisinin bıraktığını dile getirdi. Berkant, Elif ve Bedriye Hanım stüdyoya geldi. Elif, Hatice Hanım’ın kendilerinin beraber olmasını istemediğini vurgularken Hatice Hanım, oğlunun çalışmıyor olduğunu söyledi ve fakat Elif, eşinin çalıştığını, çocuğuna ve kendisine baktığını, eşinin çöpe kartona gittiğini açıkladı. Gülfidan Hanım stüdyoya geldi. Mehmet Bey eşinin yanına gelmek isteyince Gülfidan Hanım istemedi. Mehmet Bey, eşine hak verdiğini ama eşini kaybetmek istemediğini ifade edip af diledi. Gülfidan hanım eşini istemediğini yineleyerek eşi ile kendisinin belirli yaşa geldiğini, bir an önce bitmesini istediğini, eşinin kendisini çok yaraladığını belirtti. Hepsi ve daha fazlası Esra Erol'da programının yeni bölümünde.Esra Erol 13 Ekim Çarşamba Youtube İzle

Dobra yorumlarıyla ekranlara damga vuran Esra Erol, tüm olayları ele almayı sürdürüyor. ATV'de yayınlanan programı izleyiciler tekrar izlemek istiyor. Gözden kaçan noktaları incelemek, bilgi sahibi olunan konularda ihbar hattına akış sağlamak isteyenler Esra Erol'da Youtube izle seçeneği ile programı seyrediyor. ATV Youtube kanalı ve Esra Erol'da Youtube kanalı üzerinden yayınları seyredebilirsiniz.

esra erol öykü kimdir
 

esra erol öykü

esra erol'da gamze erdem

esra erol'da avukat hülya kuran

Esra Erol Tekrar İzle - 13 Ekim Çarşamba

İşte, okulda veya dışarda olan izleyiciler için Esra Erol'da programını tekrar izleme seçeneği de mevcut. Bunun için birçok platform bulunmaktadır. ATV ve programın Youtube kanalı ile birlikte Digiturk, D-Smart gibi pek çok yayın ağı da Esra Erol'dayı yayınlamakla birlikte geri sar özelliği ile tüm yayını izleme şansı vermektedir. Ayrıca www.atv.com.tr üzerinden de izleyebilirsiniz.


Esra Erol kimdir? Evli mi nereli kaç yaşında

Esra Erol, 12 Mayıs 1982 tarihinde İstanbul Eyüp’de doğdu.

5 kız çocuğun ortancasıdır. Aslen Sinop Ayancık'lı bir ailenin çocuğudur. Adı Seyfi ve polis olan babasının tayin olduğu Kütahya’da İlk, orta ve lise öğrenimini tamamladı.

Kız lisesi Çini Seramik mezunudur. Açık Öğretim Fakültesi’nden mezun oldu. Maltepe Üniversitesi’nin diksiyon-spikerlik kurslarına katıldı. Sonra Marmara Üniversitesi Radyo-Televizyon bölümünde eğitim aldı.


Beden Eğitimi öğretmeni olmayı planlarken televizyoncu oldu. Lise yıllarından beri yerel radyo ve televizyonlarda kendi hazırladığı programları sundu.

İki yıl üst üste Türkiye’nin en prestijli ödüllerinden biri olan Altın Kelebek’i alarak en iyi sunucu ödülünü kazandı.

2010 yılında başlattığı sosyal sorumluluk projesi Umut Evi ile 6000 kadına ücretsiz danışmanlık hizmeti verdi, projenin gelirini ise içeriğini program adayı kadınların olduğu Sessiz Kadınlar ve Kara Duvak kitabı ile elde etti. Programında engelli vatandaşlara desteğinden dolayı mavi kapak kampanyasıyla 1000‘in üstünde akülü sandalye dağıttı.

2 Temmuz 2010 tarihinde Ali Özbir ile evlenen Esra Erol iki çocuk annesidir.


Kariyer :
Siemens Mobile Kuşak - Sunucu (Teknoloji TV) 2003
Turkuaz (Kanal D) 2005 - 2007
Dest-i İzdivaç: (Flash TV) 2007
Esra Erol'la İzdivaç (Star TV) 2008
Esra Erol'la (Fox TV) 2013 - 2014
Esra Erol'da (ATV) 2015 - 2017


Oyunculuk deneyimi :
Kalp Gözü - TV Dizisi (Kanal 7) 2004
Başkan (TV Filmi) 2005
Tuzak (Banu) - TV Dizisi 2005
Kanal-İ-Zasyon (Konuk Oyuncu) - Sinema Filmi 2009
Kamerayla İzdivaç - Sİnema Filmi 2010

Yorumlar (0)
banner147
Günün Anketi Tümü
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?
banner138