Esra Erol 15 Ekim Cuma izle! Esra Erol'da ATV canlı yayın, Youtube, tekrar ve kesintisiz izle

Gündeme getirdiği konularla adından söz ettirmeyi sürdüren ve milyonlarca kişiyi ekran başına kilitleyen Esra Erol'da yeni haftasını sonlandırıyor. Birbirinden çarpıcı dosyalarla mobil bir yayın gerçekleştiren başarılı sunucu Esra Erol yine reyting zirvesinde yer almayı hedefliyor. Mutlu haberlerin verilmeye çalışıldığı, olayların çözülebilmesi adına hareket edilen program bir kez daha ilgiyle seyredilecek. Esra Erol'da 15 Ekim Cuma ATV canlı yayın, Youtube, tekrar ve kesintisiz izle alternatifleri haberimizde yer alıyor.

TV 15.10.2021, 14:49 19.10.2021, 05:48 Burak ZİHNİ
Esra Erol 15 Ekim Cuma izle! Esra Erol'da ATV canlı yayın, Youtube, tekrar ve kesintisiz izle

Türkiye'de en uzun soluklu programlarından biri olmaya devam eden Esra Erol'da yepyeni bölümüyle seyircileriyle buluşuyor. Birbirinden çarpıcı konuları, sürpriz konukları ve uzman isimleri ile adından söz ettirecek olan Esra Erol yine ilgiyle seyredilecek. Akıl almaz iddialar, kan donduran suçlamalar...Son bölümde Esra Erol’da neler yaşandı? Gülşen Hanım bu arayan kişilerin kendi evine giren kişiler olsa bir şey diyemeyeceğini ama onları tanımadığını savundu. Kızının anlattığı şeylere hakkımı helal etmiyorum dediğini zira kendisinin 17 yaşında anne olduğunu, kızı ile beraber büyüdüğünü söyleyen Gülşen Hanım ağladı ve mecburen çalıştığını, zira kendisi çalışmasa aç kalacaklarını dile getirdi. Gülşen Hanım, 2 gün işsiz kalsa çocuklarının anne işe git dediğini, öyle annem işe gitmeseydi de evde aç kalsaydık demekle olmayacağını, kendisinin de çocukluğunu yaşamadığını belirtti. Gülşen Hanım, eşinin icralık olduğunu, icra memurlarının geldiğinde çocukların ayakkabısını görüp geri gittiğini iddia etti. Gülşen Hanım artık boşanmak istediğini yineledi. Mustafa Bey çocukları hep kendisinin yetiştirdiğini, eşinin hiç çocuklarla ilgilenmediğini, anne olarak eşinin sadece altını değiştirdiğini iddia etti. Hepsi ve daha fazlası Esra Erol'da programının yeni bölümünde.Esra Erol 15 Ekim Cuma Youtube İzle

Dobra yorumlarıyla ekranlara damga vuran Esra Erol, tüm olayları ele almayı sürdürüyor. ATV'de yayınlanan programı izleyiciler tekrar izlemek istiyor. Gözden kaçan noktaları incelemek, bilgi sahibi olunan konularda ihbar hattına akış sağlamak isteyenler Esra Erol'da Youtube izle seçeneği ile programı seyrediyor. ATV Youtube kanalı ve Esra Erol'da Youtube kanalı üzerinden yayınları seyredebilirsiniz.

esra erol öykü kimdir
 

esra erol öykü

esra erol'da gamze erdem

esra erol'da avukat hülya kuran

Esra Erol Tekrar İzle - 15 Ekim Cuma

İşte, okulda veya dışarda olan izleyiciler için Esra Erol'da programını tekrar izleme seçeneği de mevcut. Bunun için birçok platform bulunmaktadır. ATV ve programın Youtube kanalı ile birlikte Digiturk, D-Smart gibi pek çok yayın ağı da Esra Erol'dayı yayınlamakla birlikte geri sar özelliği ile tüm yayını izleme şansı vermektedir. Ayrıca www.atv.com.tr üzerinden de izleyebilirsiniz.


Esra Erol kimdir? Evli mi nereli kaç yaşında

Esra Erol, 12 Mayıs 1982 tarihinde İstanbul Eyüp’de doğdu.

5 kız çocuğun ortancasıdır. Aslen Sinop Ayancık'lı bir ailenin çocuğudur. Adı Seyfi ve polis olan babasının tayin olduğu Kütahya’da İlk, orta ve lise öğrenimini tamamladı.

Kız lisesi Çini Seramik mezunudur. Açık Öğretim Fakültesi’nden mezun oldu. Maltepe Üniversitesi’nin diksiyon-spikerlik kurslarına katıldı. Sonra Marmara Üniversitesi Radyo-Televizyon bölümünde eğitim aldı.


Beden Eğitimi öğretmeni olmayı planlarken televizyoncu oldu. Lise yıllarından beri yerel radyo ve televizyonlarda kendi hazırladığı programları sundu.

İki yıl üst üste Türkiye’nin en prestijli ödüllerinden biri olan Altın Kelebek’i alarak en iyi sunucu ödülünü kazandı.

2010 yılında başlattığı sosyal sorumluluk projesi Umut Evi ile 6000 kadına ücretsiz danışmanlık hizmeti verdi, projenin gelirini ise içeriğini program adayı kadınların olduğu Sessiz Kadınlar ve Kara Duvak kitabı ile elde etti. Programında engelli vatandaşlara desteğinden dolayı mavi kapak kampanyasıyla 1000‘in üstünde akülü sandalye dağıttı.

2 Temmuz 2010 tarihinde Ali Özbir ile evlenen Esra Erol iki çocuk annesidir.


Kariyer :
Siemens Mobile Kuşak - Sunucu (Teknoloji TV) 2003
Turkuaz (Kanal D) 2005 - 2007
Dest-i İzdivaç: (Flash TV) 2007
Esra Erol'la İzdivaç (Star TV) 2008
Esra Erol'la (Fox TV) 2013 - 2014
Esra Erol'da (ATV) 2015 - 2017


Oyunculuk deneyimi :
Kalp Gözü - TV Dizisi (Kanal 7) 2004
Başkan (TV Filmi) 2005
Tuzak (Banu) - TV Dizisi 2005
Kanal-İ-Zasyon (Konuk Oyuncu) - Sinema Filmi 2009
Kamerayla İzdivaç - Sİnema Filmi 2010

Yorumlar (0)
banner147
Günün Anketi Tümü
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?