Esra Erol 6 Ekim Çarşamba izle! Esra Erol'da ATV canlı yayın, Youtube, tekrar ve kesintisiz izle

ATV'nin sevilerek izlenen ve hafta içi her gün ekranlardaki yerini alan Esra Erol'da yeni bölümüyle seyircilerin karşısına çıkıyor. Başarılı sunucu Esra Erol'un milyonlarca kişi tarafından izlenen programda ağırlayacağı konuklar ve uzman isimler olayların gidişatı açısından büyük önem taşıyor. Esra Erol'da 6 Ekim Çarşamba ATV canlı yayın, Youtube, tekrar ve kesintisiz izle

TV 06.10.2021, 14:04 Burak ZİHNİ
Esra Erol 6 Ekim Çarşamba izle! Esra Erol'da ATV canlı yayın, Youtube, tekrar ve kesintisiz izle

Türkiye'de en uzun soluklu programlarından biri olmaya devam eden Esra Erol'da yepyeni bölümüyle seyircileriyle buluşuyor. Birbirinden çarpıcı konuları, sürpriz konukları ve uzman isimleri ile adından söz ettirecek olan Esra Erol yine ilgiyle seyredilecek. Akıl almaz iddialar, kan donduran suçlamalar...Son bölümde Esra Erol’da neler yaşandı? Esra Erol, Özgül Hanım’ın babası Ramazan Bey’i bulunduğunu açıklarken Ramazan Bey’in ailesi, soyadına dair her şeye ulaştığını fakat Ramazan Bey’in 2012 yılında vefat ettiğini açıkladı. Çeşminaz Hanım, derdi olmasa hayatta Esra Erol’un kapısını çalmayacağını, çok utanarak geldiğini zira 70 yaşında bir insan olduğunu, başına gelenlerin pişmiş tavuğun başına gelmeyeceğini söyledi. Çeşminaz Hanım, Ekrem Bey’in sürekli gidip geldiğini, “Ben seni çok seviyorum” dediğini, kapılara dayandığını, bir gün de bir komiser ile geldiğini, biz bu adamla sana yardım edeceğiz dediğini, evini yol ettiğini, komşuların da “Bu adamlar dolandırıcı” diye uyardığını ama inanmadığını söyledi.  Çeşminaz Hanım, önceden dolandırıldığı için Ekrem Bey’de de boşluğuna geldiğini, zamanında 10-15 trilyon kaybettiğini iddia etti. Ayşegül Hanım bugün burada her şeyi konuşup, noktayı koyup gitmek istediğini söyledi. Esra Erol, Sedat Bey ile Ayşegül Hanım’ın fotoğrafının samimi bir fotoğraf olduğunu söyleyince Ayşegül Hanım, sadece fotoğrafın samimi olduğunu ama zaten fotoğrafı çekenin eşi Özkan olduğunu, kendi evlerinin önünde çekildiğini iddia etti. Fatma stüdyoya geldi ve boşanmak istediğini açıkladı. Fatma daha 1 hafta olmadan geldiğini söyledikten sonra Ahmet’in ev tutmasının yalan olduğunu, kaynanasının yine aynı şeyleri yaşattığını dile getirdi. Fatma, sabah kahvaltı hazırladıklarını, İbrahim Bey’in be senin elinden yemek yemem dediğini anlattı. Fatma eğer annesi kabul ediyorsa geri dönmek istediğini açıkladı ve eve de dönse amcasının evde olduğunu söyledi. Çalışıp anne baba ve kardeşine bakmak istediğini ama amcasından korktuğunu dile getirdi. Hepsi ve daha fazlası Esra Erol'da programının yeni bölümünde.Esra Erol 5 Ekim Salı Youtube İzle

Dobra yorumlarıyla ekranlara damga vuran Esra Erol, tüm olayları ele almayı sürdürüyor. ATV'de yayınlanan programı izleyiciler tekrar izlemek istiyor. Gözden kaçan noktaları incelemek, bilgi sahibi olunan konularda ihbar hattına akış sağlamak isteyenler Esra Erol'da Youtube izle seçeneği ile programı seyrediyor. ATV Youtube kanalı ve Esra Erol'da Youtube kanalı üzerinden yayınları seyredebilirsiniz.

esra erol öykü kimdir
 

esra erol öykü

esra erol'da gamze erdem

esra erol'da avukat hülya kuran

Esra Erol Tekrar İzle - 5 Ekim Salı

İşte, okulda veya dışarda olan izleyiciler için Esra Erol'da programını tekrar izleme seçeneği de mevcut. Bunun için birçok platform bulunmaktadır. ATV ve programın Youtube kanalı ile birlikte Digiturk, D-Smart gibi pek çok yayın ağı da Esra Erol'dayı yayınlamakla birlikte geri sar özelliği ile tüm yayını izleme şansı vermektedir. Ayrıca www.atv.com.tr üzerinden de izleyebilirsiniz.


Esra Erol kimdir? Evli mi nereli kaç yaşında

Esra Erol, 12 Mayıs 1982 tarihinde İstanbul Eyüp’de doğdu.

5 kız çocuğun ortancasıdır. Aslen Sinop Ayancık'lı bir ailenin çocuğudur. Adı Seyfi ve polis olan babasının tayin olduğu Kütahya’da İlk, orta ve lise öğrenimini tamamladı.

Kız lisesi Çini Seramik mezunudur. Açık Öğretim Fakültesi’nden mezun oldu. Maltepe Üniversitesi’nin diksiyon-spikerlik kurslarına katıldı. Sonra Marmara Üniversitesi Radyo-Televizyon bölümünde eğitim aldı.


Beden Eğitimi öğretmeni olmayı planlarken televizyoncu oldu. Lise yıllarından beri yerel radyo ve televizyonlarda kendi hazırladığı programları sundu.

İki yıl üst üste Türkiye’nin en prestijli ödüllerinden biri olan Altın Kelebek’i alarak en iyi sunucu ödülünü kazandı.

2010 yılında başlattığı sosyal sorumluluk projesi Umut Evi ile 6000 kadına ücretsiz danışmanlık hizmeti verdi, projenin gelirini ise içeriğini program adayı kadınların olduğu Sessiz Kadınlar ve Kara Duvak kitabı ile elde etti. Programında engelli vatandaşlara desteğinden dolayı mavi kapak kampanyasıyla 1000‘in üstünde akülü sandalye dağıttı.

2 Temmuz 2010 tarihinde Ali Özbir ile evlenen Esra Erol iki çocuk annesidir.


Kariyer :
Siemens Mobile Kuşak - Sunucu (Teknoloji TV) 2003
Turkuaz (Kanal D) 2005 - 2007
Dest-i İzdivaç: (Flash TV) 2007
Esra Erol'la İzdivaç (Star TV) 2008
Esra Erol'la (Fox TV) 2013 - 2014
Esra Erol'da (ATV) 2015 - 2017


Oyunculuk deneyimi :
Kalp Gözü - TV Dizisi (Kanal 7) 2004
Başkan (TV Filmi) 2005
Tuzak (Banu) - TV Dizisi 2005
Kanal-İ-Zasyon (Konuk Oyuncu) - Sinema Filmi 2009
Kamerayla İzdivaç - Sİnema Filmi 2010

Yorumlar (0)
banner147
Günün Anketi Tümü
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?
banner138