Esra Erol'da 1 Ekim Cuma ATV canlı yayın, Youtube, tekrar ve kesintisiz izle | Esra Erol 1 Ekim izle

ATV'de yayınlandığı bölümlerle adından söz ettiren ve Türkiye gündemine damga vurmayı sürdüren Esra Erol'da yeni bir haftasını daha sonlandırıyor. Birbirinden çarpıcı konuları, önemli konukları ve alanında uzman isimleriyle seyircilerin karşısına çıkan program yine milyonları ekran karşısına kilitleyecek. Esra Erol'da 1 Ekim Cuma ATV canlı yayın, Youtube, tekrar ve kesintisiz izle alternatifleri haberimizde yer alıyor.

TV 01.10.2021, 14:33 Burak ZİHNİ
Esra Erol'da 1 Ekim Cuma ATV canlı yayın, Youtube, tekrar ve kesintisiz izle | Esra Erol 1 Ekim izle

Esra Erol 1 Ekim Cuma günü de yine karşınızda. ATV'nin Müge Anlı'dan sonra ikindi kuşağında yer verdiği reality programını sunan Esra Erol, ekibiyle birlikte yine görev başında. Kayıpları bulmak, aileleri bir araya getirmek ve suçlular için gerekeni yapmak adına yine yerini alacak olan güzel sunucu için binler televizyon karşısına kilitlenecek. Akıl almaz iddialar, kan donduran suçlamalar...Son bölümde Esra Erol’da neler yaşandı? Ersin Bey stüdyoya geldi ve Bodrum’da yaşadığını, 34 yaşında olduğunu, 15 senedir dekorasyon işi ile uğraştığını, eşi Sonay Kurucu’nun sosyal medyada hediye atıp para kazanma yolu ile para kazandığını belirtti. Ersin Bey’in eşinin o kişiye aşık olup gittiğini söyledi. 32 yıllık eşi tarafından aldatıldığını söyleyen Cemile Hanım, kendi canının çok yandığını, kimsenin canının yanmamasını, gece ağlayıp gündüz çalıştığını, Abdullah Bey’in bunu neden yaptığını, Filiz Saylan’ın kendisinden değerli olup olmadığını sorup eşini buraya istediğini vurguladı. Esra Erol, Sedanur’un ailesinden baskı gördüğünü, psikolojik baskıya uğradığını söylediğini aktardı. Sedanur’un çalıştığını, sağlığının sıhhatinin yerinde olduğunu, kimse ile de sevgililik durumu olmadığını söyledi. Mustafa Bey, eşi ve çocukla birlikte 1,5 sene beraber yaşadığını sonra eşinin çocuğu parka çıkardığını, birisinin çocuğa bakamıyorlar diye şikayet ettiğini, çocuğun alındığını anlattı. Hanife Hanım şu anki çocuğuna kaynanası ile baktığını, sosyal hizmetlerden de geldiklerini, bakabiliyor musun dediklerini, bakabiliyorum dediğini anlattı. Esra Erol herkesin anne ve baba olamayacağını vurguladı. Hepsi ve daha fazlası Esra Erol'da programının yeni bölümünde.Esra Erol 1 Ekim Cuma Youtube İzle

Dobra yorumlarıyla ekranlara damga vuran Esra Erol, tüm olayları ele almayı sürdürüyor. ATV'de yayınlanan programı izleyiciler tekrar izlemek istiyor. Gözden kaçan noktaları incelemek, bilgi sahibi olunan konularda ihbar hattına akış sağlamak isteyenler Esra Erol'da Youtube izle seçeneği ile programı seyrediyor. ATV Youtube kanalı ve Esra Erol'da Youtube kanalı üzerinden yayınları seyredebilirsiniz.

esra erol öykü kimdir
 

esra erol öykü

esra erol'da gamze erdem

esra erol'da avukat hülya kuran

Esra Erol Tekrar İzle - 1 Ekim Cuma

İşte, okulda veya dışarda olan izleyiciler için Esra Erol'da programını tekrar izleme seçeneği de mevcut. Bunun için birçok platform bulunmaktadır. ATV ve programın Youtube kanalı ile birlikte Digiturk, D-Smart gibi pek çok yayın ağı da Esra Erol'dayı yayınlamakla birlikte geri sar özelliği ile tüm yayını izleme şansı vermektedir. Ayrıca www.atv.com.tr üzerinden de izleyebilirsiniz.


Esra Erol kimdir? Evli mi nereli kaç yaşında

Esra Erol, 12 Mayıs 1982 tarihinde İstanbul Eyüp’de doğdu.

5 kız çocuğun ortancasıdır. Aslen Sinop Ayancık'lı bir ailenin çocuğudur. Adı Seyfi ve polis olan babasının tayin olduğu Kütahya’da İlk, orta ve lise öğrenimini tamamladı.

Kız lisesi Çini Seramik mezunudur. Açık Öğretim Fakültesi’nden mezun oldu. Maltepe Üniversitesi’nin diksiyon-spikerlik kurslarına katıldı. Sonra Marmara Üniversitesi Radyo-Televizyon bölümünde eğitim aldı.


Beden Eğitimi öğretmeni olmayı planlarken televizyoncu oldu. Lise yıllarından beri yerel radyo ve televizyonlarda kendi hazırladığı programları sundu.

İki yıl üst üste Türkiye’nin en prestijli ödüllerinden biri olan Altın Kelebek’i alarak en iyi sunucu ödülünü kazandı.

2010 yılında başlattığı sosyal sorumluluk projesi Umut Evi ile 6000 kadına ücretsiz danışmanlık hizmeti verdi, projenin gelirini ise içeriğini program adayı kadınların olduğu Sessiz Kadınlar ve Kara Duvak kitabı ile elde etti. Programında engelli vatandaşlara desteğinden dolayı mavi kapak kampanyasıyla 1000‘in üstünde akülü sandalye dağıttı.

2 Temmuz 2010 tarihinde Ali Özbir ile evlenen Esra Erol iki çocuk annesidir.


Kariyer :
Siemens Mobile Kuşak - Sunucu (Teknoloji TV) 2003
Turkuaz (Kanal D) 2005 - 2007
Dest-i İzdivaç: (Flash TV) 2007
Esra Erol'la İzdivaç (Star TV) 2008
Esra Erol'la (Fox TV) 2013 - 2014
Esra Erol'da (ATV) 2015 - 2017


Oyunculuk deneyimi :
Kalp Gözü - TV Dizisi (Kanal 7) 2004
Başkan (TV Filmi) 2005
Tuzak (Banu) - TV Dizisi 2005
Kanal-İ-Zasyon (Konuk Oyuncu) - Sinema Filmi 2009
Kamerayla İzdivaç - Sİnema Filmi 2010

Yorumlar (0)
banner147
Günün Anketi Tümü
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?
banner138