Esra Erol'da 10 Eylül Cuma ATV canlı yayın, Youtube, tekrar ve kesintisiz izle

ATV'de yayınlanan bölümleri ile gündemden düşmeyen Esra Erol'da yepyeni bir günde daha seyircilerinin karşısına çıkıyor. Birbirinden çarpıcı dosyaları ele alan ve çözüme kavuşturmaya çalışan güzel sunucu Esra Erol ekibiyle birlikte yine adından söz ettirecek. Yine dopdolu bir gün daha seyircilerle buluşacak. Her anı yeni gelişmelere açık programı sakın kaçırmayın. Esra Erol'da 10 Eylül Cuma ATV canlı yayın, Youtube, tekrar ve kesintisiz izle seçenekleri haberimizde yer alıyor.

TV 10.09.2021, 14:28 Burak ZİHNİ
Esra Erol'da 10 Eylül Cuma ATV canlı yayın, Youtube, tekrar ve kesintisiz izle

Yıllardır televizyon ekranlarında izleyenlerin en çok güvendiği isimlerden biri olmayı başaran Esra Erol 10 Eylül Cuma günü de yine karşınızda. ATV'nin Müge Anlı'dan sonra ikindi kuşağında yer verdiği reality programını sunan Esra Erol, ekibiyle birlikte yine görev başında. Kayıpları bulmak, aileleri bir araya getirmek ve suçlular için gerekeni yapmak adına yine yerini alacak olan güzel sunucu için binler televizyon karşısına kilitlenecek. Akıl almaz iddialar, kan donduran suçlamalar...Son bölümde Esra Erol’da neler yaşandı? Esra Erol, Vedat Türkoğlu’nun, programımıza İzmir’den geldiğini ve eşi Tuğçe Türkoğlu tarafından terk edildiğini söyledi. Vedat Bey ağlayarak 2 çocuğu olduğunu, eşinin 24 Ağustos’ta annesinin evine gittiğini ve oradan kaçtığını dile getirdi. Eşinin ailesinin aradığını ve seninle özel bir şey konuşmam gerekiyor dediğini anlatan Vedat Bey, kayınbabasının “Tuğçe gitti” dediğini, kayınvalidesinin de “Çocuklara sen bakar mısın” dediğini, bunun üzerine çocuklarını aldığını dile getirdi. Vedat Bey, bu görüntüleri eşi kaçtıktan sonra gördüğünü, zaten 2 ay önce eşinin telefonunda mesajlaşmaları gördüğünü söyledi. Esra Erol, Tuğçe Hanım’ın bulunduğunu açıkladı. Tuğçe Hanım, Vedat Bey ile konuşmak istemediğini zira eşinin kendi hayatını mahvettiğini, 18 yaşında eşine kaçarak gittiğini dile getirdi. Tuğçe Hanım, hayattan beklentinin bir an önce eşinden boşanmak olduğunu, çocuklarının da eşine verilmesini istemediğini, çocuklar eğer eşine verilirse çocukların can güvenliğinin olmayacağını söyledi. Vedat Bey, kayınvalidesinin arayarak gel bu çocukları al ya da yurda vereceğim dediğini, çocukları yanına aldığını dile getirince Tuğçe Hanım, kayınbabasının dört evlilik yaptığını, iyi bir aile olmadıklarını iddia etti. Tuğçe Hanım, eşinin az önce anlattığı “Eşim çocuğa vurunca annemle kavga etti” olayı için açıklama yaparak çocuğunun eline hafifçe vurduğunu, ispat istediğini zira çocuklarını dönmediğini savundu. Sosyal medyayı aktif kullandığından söz eden Tuğçe Hanım, eşi görsün de kendisini bir an önce boşasın diye paylaştığını öne sürdü. Tuğçe Hanım televizyona çıkmayacağını ama eğer boşanacaksa arkada durabileceğini dile getirdi. Hepsi ve daha fazlası Erra Erol'da programında.Esra Erol 10 Eylül Cuma Youtube İzle

Dobra yorumlarıyla ekranlara damga vuran Esra Erol, tüm olayları ele almayı sürdürüyor. ATV'de yayınlanan programı izleyiciler tekrar izlemek istiyor. Gözden kaçan noktaları incelemek, bilgi sahibi olunan konularda ihbar hattına akış sağlamak isteyenler Esra Erol'da Youtube izle seçeneği ile programı seyrediyor. ATV Youtube kanalı ve Esra Erol'da Youtube kanalı üzerinden yayınları seyredebilirsiniz.

esra erol öykü kimdir
 

esra erol öykü

esra erol'da gamze erdem

esra erol'da avukat hülya kuran

Esra Erol Tekrar İzle - 10 Eylül Cuma

İşte, okulda veya dışarda olan izleyiciler için Esra Erol'da programını tekrar izleme seçeneği de mevcut. Bunun için birçok platform bulunmaktadır. ATV ve programın Youtube kanalı ile birlikte Digiturk, D-Smart gibi pek çok yayın ağı da Esra Erol'dayı yayınlamakla birlikte geri sar özelliği ile tüm yayını izleme şansı vermektedir. Ayrıca www.atv.com.tr üzerinden de izleyebilirsiniz.


Esra Erol kimdir? Evli mi nereli kaç yaşında
Esra Erol, 12 Mayıs 1982 tarihinde İstanbul Eyüp’de doğdu.

5 kız çocuğun ortancasıdır. Aslen Sinop Ayancık'lı bir ailenin çocuğudur. Adı Seyfi ve polis olan babasının tayin olduğu Kütahya’da İlk, orta ve lise öğrenimini tamamladı.


Kız lisesi Çini Seramik mezunudur. Açık Öğretim Fakültesi’nden mezun oldu. Maltepe Üniversitesi’nin diksiyon-spikerlik kurslarına katıldı. Sonra Marmara Üniversitesi Radyo-Televizyon bölümünde eğitim aldı.


Beden Eğitimi öğretmeni olmayı planlarken televizyoncu oldu. Lise yıllarından beri yerel radyo ve televizyonlarda kendi hazırladığı programları sundu.

İki yıl üst üste Türkiye’nin en prestijli ödüllerinden biri olan Altın Kelebek’i alarak en iyi sunucu ödülünü kazandı.

2010 yılında başlattığı sosyal sorumluluk projesi Umut Evi ile 6000 kadına ücretsiz danışmanlık hizmeti verdi, projenin gelirini ise içeriğini program adayı kadınların olduğu Sessiz Kadınlar ve Kara Duvak kitabı ile elde etti. Programında engelli vatandaşlara desteğinden dolayı mavi kapak kampanyasıyla 1000‘in üstünde akülü sandalye dağıttı.

2 Temmuz 2010 tarihinde Ali Özbir ile evlenen Esra Erol iki çocuk annesidir.


Kariyer :
Siemens Mobile Kuşak - Sunucu (Teknoloji TV) 2003
Turkuaz (Kanal D) 2005 - 2007
Dest-i İzdivaç: (Flash TV) 2007
Esra Erol'la İzdivaç (Star TV) 2008
Esra Erol'la (Fox TV) 2013 - 2014
Esra Erol'da (ATV) 2015 - 2017


Oyunculuk deneyimi :
Kalp Gözü - TV Dizisi (Kanal 7) 2004
Başkan (TV Filmi) 2005
Tuzak (Banu) - TV Dizisi 2005
Kanal-İ-Zasyon (Konuk Oyuncu) - Sinema Filmi 2009
Kamerayla İzdivaç - Sİnema Filmi 2010

Yorumlar (0)
banner147
Günün Anketi Tümü
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?
banner138