Esra Erol'da 12 Kasım Cuma ATV canlı yayın, Youtube, tekrar ve kesintisiz izle

Türkiye'nin en çok seyredilen programlarından biri olarak reyting rekorları kırmayı sürdüren Esra Erol'da yepyeni haftasına daha veda ediyor. Her anında yeni gelişmelerin yaşandığı, işlendiği olayların çözüme kavuşturulmaya çalışıldığı ve gündeme damga vurulduğu yayın yine ilgiyle izlenecek. Başarılı sunucu Esra Erol da izleyicilerin karşısına çıkarak en doğru bilgileri verebilmek adına mücadele verecek. Esra Erol'da 12 Kasım Cuma ATV canlı yayın, Youtube, tekrar ve kesintisiz izle alternatifleri haberimizde yer alıyor.

TV 12.11.2021, 15:26 Burak ZİHNİ
Esra Erol'da 12 Kasım Cuma ATV canlı yayın, Youtube, tekrar ve kesintisiz izle

Yıllardır televizyon ekranlarında izleyenlerin en çok güvendiği isimlerden biri olmayı başaran Esra Erol 12 Kasım Cuma günü de yine karşınızda. ATV'nin Müge Anlı'dan sonra ikindi kuşağında yer verdiği reality programını sunan Esra Erol, ekibiyle birlikte yine görev başında. Kayıpları bulmak, aileleri bir araya getirmek ve suçlular için gerekeni yapmak adına yine yerini alacak olan güzel sunucu için binler televizyon karşısına kilitlenecek. Akıl almaz iddialar, kan donduran suçlamalar...Son bölümde Esra Erol’da neler yaşandı? Ramazan Bey stüdyoda. Yayından sonra boşandığı eşini arayıp çocuğunu sorduğunu iddia etti. Esra Erol, “Çocuğunuzu mu sordunuz yoksa sen nasıl yayına çıkarsın diye tehdit mi ettiniz” diye sordu. Ramazan Bey, öyle bir şey demediğini, benimle ne işin var senin, senin soyadın da farklı dediğini, eşinin hiçbir hikayesi olmadığını, eşinin çalışma tarihini getirmesini, eşi kendisi ile evliyken çalışmışsa alkışlayacağını söyledi. Ramazan Bey bu saatten sonra eşinin hayatının kendisini ilgilendirmediğini vurguladı. Gülten Hanım, Esra Erol’un sorusu üzerine hanımefendiyi aradığını ama ben sana ne rahatsızlık verdim diye aradığını iddia etti. Gülten Hanım, Semra Hanım’ın da gelmesini ve ispat etmesini istedi. Gülten Hanım, Semra Hanım’ın fabrika köşelerinde 1 aydır çalıştığını belirtti. Hepsi ve daha fazlası Esra Erol'da programında.Esra Erol 12 Kasım Cuma Youtube İzle

Dobra yorumlarıyla ekranlara damga vuran Esra Erol, tüm olayları ele almayı sürdürüyor. ATV'de yayınlanan programı izleyiciler tekrar izlemek istiyor. Gözden kaçan noktaları incelemek, bilgi sahibi olunan konularda ihbar hattına akış sağlamak isteyenler Esra Erol'da Youtube izle seçeneği ile programı seyrediyor. ATV Youtube kanalı ve Esra Erol'da Youtube kanalı üzerinden yayınları seyredebilirsiniz.

esra erol öykü kimdir
 

esra erol öykü

esra erol'da gamze erdem

esra erol'da avukat hülya kuran

Esra Erol Tekrar İzle - 12 Kasım Cuma

İşte, okulda veya dışarda olan izleyiciler için Esra Erol'da programını tekrar izleme seçeneği de mevcut. Bunun için birçok platform bulunmaktadır. ATV ve programın Youtube kanalı ile birlikte Digiturk, D-Smart gibi pek çok yayın ağı da Esra Erol'dayı yayınlamakla birlikte geri sar özelliği ile tüm yayını izleme şansı vermektedir. Ayrıca www.atv.com.tr üzerinden de izleyebilirsiniz.


Esra Erol kimdir? Evli mi nereli kaç yaşında
Esra Erol, 12 Mayıs 1982 tarihinde İstanbul Eyüp’de doğdu.

5 kız çocuğun ortancasıdır. Aslen Sinop Ayancık'lı bir ailenin çocuğudur. Adı Seyfi ve polis olan babasının tayin olduğu Kütahya’da İlk, orta ve lise öğrenimini tamamladı.


Kız lisesi Çini Seramik mezunudur. Açık Öğretim Fakültesi’nden mezun oldu. Maltepe Üniversitesi’nin diksiyon-spikerlik kurslarına katıldı. Sonra Marmara Üniversitesi Radyo-Televizyon bölümünde eğitim aldı.


Beden Eğitimi öğretmeni olmayı planlarken televizyoncu oldu. Lise yıllarından beri yerel radyo ve televizyonlarda kendi hazırladığı programları sundu.

İki yıl üst üste Türkiye’nin en prestijli ödüllerinden biri olan Altın Kelebek’i alarak en iyi sunucu ödülünü kazandı.

2010 yılında başlattığı sosyal sorumluluk projesi Umut Evi ile 6000 kadına ücretsiz danışmanlık hizmeti verdi, projenin gelirini ise içeriğini program adayı kadınların olduğu Sessiz Kadınlar ve Kara Duvak kitabı ile elde etti. Programında engelli vatandaşlara desteğinden dolayı mavi kapak kampanyasıyla 1000‘in üstünde akülü sandalye dağıttı.

2 Temmuz 2010 tarihinde Ali Özbir ile evlenen Esra Erol iki çocuk annesidir.


Kariyer :
Siemens Mobile Kuşak - Sunucu (Teknoloji TV) 2003
Turkuaz (Kanal D) 2005 - 2007
Dest-i İzdivaç: (Flash TV) 2007
Esra Erol'la İzdivaç (Star TV) 2008
Esra Erol'la (Fox TV) 2013 - 2014
Esra Erol'da (ATV) 2015 - 2017


Oyunculuk deneyimi :
Kalp Gözü - TV Dizisi (Kanal 7) 2004
Başkan (TV Filmi) 2005
Tuzak (Banu) - TV Dizisi 2005
Kanal-İ-Zasyon (Konuk Oyuncu) - Sinema Filmi 2009
Kamerayla İzdivaç - Sİnema Filmi 2010

Yorumlar (0)
banner147
Günün Anketi Tümü
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?