Esra Erol'da 13 Kasım Cuma ATV canlı yayın, Youtube, tekrar ve kesintisiz izle

Öğle sonrası kuşağında televizyon ekranlarının en çok izlenen programlarından biri olan Esra Erol'da bugün de dopdolu içeriği ile izleyicilerin karşısına çıkıyor. Birbirinden çarpıcı ve gündeme damga vuran dosyaları ile yayınlanacak bölüm çok konuşulacak. Esra Erol'da 13 Kasım Cuma Youtube, canlı ve tek parça izle seçenekleri haberimizde yer almaktadır.

TV 13.11.2020, 07:19 Burak ZİHNİ

Yıllardır televizyon ekranlarında izleyenlerin en çok güvendiği isimlerden biri olmayı başaran Esra Erol 13 Kasım Cuma günü de yine karşınızda. ATV'nin Müge Anlı'dan sonra ikindi kuşağında yer verdiği reality programını sunan Esra Erol, ekibiyle birlikte yine görev başında. Kayıpları bulmak, aileleri bir araya getirmek ve suçlular için gerekeni yapmak adına yine yerini alacak olan güzel sunucu için binler televizyon karşısına kilitlenecek. Akıl almaz iddialar, kan donduran suçlamalar...Son bölümde Emre Tabanoğlu annesinin 5 yaşındayken hastanede bırakıp kaçtığını iddia ediyor.  Emre okuduğunu ama devamsızlıktan kaldığını açıktan okumaya devam ettiğini bu saatten sonra tek başına olmak istemediğini tüm ailesini bir araya toplamak istediğini başka çaresinin olmadığını söyledi. Aslında annesi Filiz Ertaş’ı da bulmak istediğini kendisini babasının büyüttüğünü ablalarının evli olduğunu babasının engelli olduğunu belirtti. Fadime Hanım eşinin birlikte olduğunun kadının oğlunun kız arkadaşı olduğunu hatta Kerime’nin oğluna kaçtığını ama oğlunun geri yolladığını şimdide eşinin Kerime’yi kaçırıp Aydın Efeler ’de yaşadıklarını anlattı. Fadime Hanım 9 aydır eşinin Kerime ile birlikte olduğunu eşinin bu kadınla beraber olduğundan beri 4 kere kolunu kırdığını mahkemelerinin sürdüğünü ileri sürdü. Zaman zaman Kerime’nin evden seni atacağız mallarını elinden alacağını yönünde telefon açtığını söyleyen Fadime Hanım, hatta bu sabah bile Kerime Eper ’in yayına çıkmaması konusunda boşatmakla tehdit ettiğini açıkladı. Nurcan Hanım oğlunun engelli olmadığını %30 dikkat dağınıklığı raporu olduğunu eşi Abdullah Bey’in yalan söylediğini söyledi. Nurcan Hanım Ferdi’nin yanında olduğunu Abdullah’tan çok şiddet gördüğünü kaçtığı gecede eşinin hem kendisine hem de oğluna şiddet uyguladığını o gece annesinde kalıp ertesi gün Ferdi’ye kaçtığını 2 yıldır arkadaş olduklarını açıkladı. 4,5 G ile Leyla Hanım’ın ağabeyi Musa’nın evine bağlanıldı. Leyla’nın yengesi Nihal Hanım Leyla’nın yalan söylediğini ocak ayında Leyla’nın çocuğunu bir haftalığına bıraktığını ama bir yıl gelmediğini çocuğun kendisine geldiğinde çok bakımsız ve kirli olduğunu ileri sürdü. Bir yıl sonra Leyla’nın tekrar geldiğini söyleyen Nihal Hanım geldiğinde ise çocuğu ile ilgilenmediğini sadece ayda bazen 300 TL yolladığını iddialarına ekledi. Esra Erol'da 13 Kasım Cuma canlı tek parça Youtube full izle linki haberimizde.Esra Erol 13 Kasım Cuma Youtube İzle

Dobra yorumlarıyla ekranlara damga vuran Esra Erol, tüm olayları ele almayı sürdürüyor. ATV'de yayınlanan programı izleyiciler tekrar izlemek istiyor. Gözden kaçan noktaları incelemek, bilgi sahibi olunan konularda ihbar hattına akış sağlamak isteyenler Esra Erol'da Youtube izle seçeneği ile programı seyrediyor. ATV Youtube kanalı ve Esra Erol'da Youtube kanalı üzerinden yayınları seyredebilirsiniz.

esra erol öykü kimdir
 

esra erol öykü

esra erol'da gamze erdem

esra erol'da avukat hülya kuran

Esra Erol Tekrar İzle - 13 Kasım Cuma

İşte, okulda veya dışarda olan izleyiciler için Esra Erol'da programını tekrar izleme seçeneği de mevcut. Bunun için birçok platform bulunmaktadır. ATV ve programın Youtube kanalı ile birlikte Digiturk, D-Smart gibi pek çok yayın ağı da Esra Erol'dayı yayınlamakla birlikte geri sar özelliği ile tüm yayını izleme şansı vermektedir. Ayrıca www.atv.com.tr üzerinden de izleyebilirsiniz.


Esra Erol kimdir? Evli mi nereli kaç yaşında
Esra Erol, 12 Mayıs 1982 tarihinde İstanbul Eyüp’de doğdu.

5 kız çocuğun ortancasıdır. Aslen Sinop Ayancık'lı bir ailenin çocuğudur. Adı Seyfi ve polis olan babasının tayin olduğu Kütahya’da İlk, orta ve lise öğrenimini tamamladı.


Kız lisesi Çini Seramik mezunudur. Açık Öğretim Fakültesi’nden mezun oldu. Maltepe Üniversitesi’nin diksiyon-spikerlik kurslarına katıldı. Sonra Marmara Üniversitesi Radyo-Televizyon bölümünde eğitim aldı.


Beden Eğitimi öğretmeni olmayı planlarken televizyoncu oldu. Lise yıllarından beri yerel radyo ve televizyonlarda kendi hazırladığı programları sundu.

İki yıl üst üste Türkiye’nin en prestijli ödüllerinden biri olan Altın Kelebek’i alarak en iyi sunucu ödülünü kazandı.

2010 yılında başlattığı sosyal sorumluluk projesi Umut Evi ile 6000 kadına ücretsiz danışmanlık hizmeti verdi, projenin gelirini ise içeriğini program adayı kadınların olduğu Sessiz Kadınlar ve Kara Duvak kitabı ile elde etti. Programında engelli vatandaşlara desteğinden dolayı mavi kapak kampanyasıyla 1000‘in üstünde akülü sandalye dağıttı.

2 Temmuz 2010 tarihinde Ali Özbir ile evlenen Esra Erol iki çocuk annesidir.


Kariyer :
Siemens Mobile Kuşak - Sunucu (Teknoloji TV) 2003
Turkuaz (Kanal D) 2005 - 2007
Dest-i İzdivaç: (Flash TV) 2007
Esra Erol'la İzdivaç (Star TV) 2008
Esra Erol'la (Fox TV) 2013 - 2014
Esra Erol'da (ATV) 2015 - 2017


Oyunculuk deneyimi :
Kalp Gözü - TV Dizisi (Kanal 7) 2004
Başkan (TV Filmi) 2005
Tuzak (Banu) - TV Dizisi 2005
Kanal-İ-Zasyon (Konuk Oyuncu) - Sinema Filmi 2009
Kamerayla İzdivaç - Sİnema Filmi 2010

Yorumlar (0)
Günün Anketi Tümü
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?