Esra Erol'da 14 Eylül Salı ATV canlı yayın, Youtube, tekrar ve kesintisiz izle | Esra Erol 1 4 Eylül izle

Türkiye'nin en çok seyredilen programlarından biri olan Esra Erol'da yeni bölümüyle ekranlardaki yerini alıyor. Birbirinden çarpıcı konuları ele alan, olayları gündeme taşıyan ve çözüme ulaştırma konusunda gayret sarf eden Esra Erol ve ekibi yine ilgiyle seyredilecek. Seyirciler de ekranda yer alacak programın yayın bilgilerini araştırarak her ana tanıklık etmek amacında. Esra Erol'da 14 Eylül Salı ATV canlı yayın, Youtube, tekrar ve kesintisiz izle seçenekleri haberimizde yer alıyor.

TV 14.09.2021, 15:07 21.09.2021, 13:47 Burak ZİHNİ
Esra Erol'da 14 Eylül Salı ATV canlı yayın, Youtube, tekrar ve kesintisiz izle | Esra Erol 1 4 Eylül izle

Yıllardır televizyon ekranlarında izleyenlerin en çok güvendiği isimlerden biri olmayı başaran Esra Erol 14 Eylül Salı günü de yine karşınızda. ATV'nin Müge Anlı'dan sonra ikindi kuşağında yer verdiği reality programını sunan Esra Erol, ekibiyle birlikte yine görev başında. Kayıpları bulmak, aileleri bir araya getirmek ve suçlular için gerekeni yapmak adına yine yerini alacak olan güzel sunucu için binler televizyon karşısına kilitlenecek. Akıl almaz iddialar, kan donduran suçlamalar...Son bölümde Esra Erol’da neler yaşandı? Kayseri'den gelen Salih Erdoğan, eşinin eşyaları, elektrikli süpürge dahil alıp götürdüğünü, eve serecek hiçbir şeyi kalmadığını, boşanmak istediğini söyledi. Eşi İmral Erdoğan’ın nerede olduğunu bilmediğinden söz eden Salih Bey 24 yıldır evli olduğunu, 2 çocuğu olduğunu, eşinin bunu ikinci kez yaptığını, 6 Eylül tarihinde eşinin gittiğini dile getirdi. Veysel Bey kızının görmeyeli 49 gün olduğunu söylerken Hülya Hanım gözyaşları içerisinde kızını bekledi. Rüveyda stüdyoya gelince anne ve babası ile sarıldılar. Rüveyda aşırı iyi olduğunu söylerken Hülya Hanım hiç iyi olmadığını, gece gündüz hep kızını düşündüğünü söyledi. Esra Erol, reklam arasında Rüveyda ile sohbet ettiklerini belirterek aslında üniversiteye giriş hakkı olduğunu ama Rüveyda’nın kullanmadığını söyledi. Tuğçe Hanım hafta sonu çocuğu ile bir araya geldiğini söyleyerek Esra Erol’a teşekkür etti ve hatalı olduğu için ailesinden, herkesten özür diledi. Hanife Hanım, gelininin “Kayınvalidem olmasa biz mutlu olurduk” dediğinin doğru olmadığını, gelinine ayrı ev açtığını, kendisini de zaten bıçakla kovaladığını dile getirdi. Esra Erol, Elif Hanım’ın annesi babası ve kardeşini bulduğunu açıkladı. Elif Hanım, Esra Erol’a sarılmak istediğini söyledi. Esra Erol, Muktalip Bey’in 1995 yılında vefat etmiş olduğunu söyleyince Elif Hanım buna hazırlıklı olduğunu, ona karşı duygusuz olduğunu belirtti. Fatma Hanım, 35 senedir neler çektiğini söyleyerek ağladı ve kızına seslendi. Elif Hanım da gözyaşlarını tutamazken annesine kendilerini neden bıraktığını sordu. Esra Erol, 5 kardeş olunduğunu, 3’ünün yetiştirme yurduna verildiğini söyledi. Elif Hanım, Şehriban Hanım ile yüzleşmek istediğini belirtti. Esra Erol, Mitat Bey’in resmi nikahlı eşinden ve kimlikli olan bir çocuğu olduğunu, adının Özlem olduğunu açıkladı. Hepsi ve daha fazlası Esra Erol'da programında.Esra Erol 14 Eylül Salı Youtube İzle

Dobra yorumlarıyla ekranlara damga vuran Esra Erol, tüm olayları ele almayı sürdürüyor. ATV'de yayınlanan programı izleyiciler tekrar izlemek istiyor. Gözden kaçan noktaları incelemek, bilgi sahibi olunan konularda ihbar hattına akış sağlamak isteyenler Esra Erol'da Youtube izle seçeneği ile programı seyrediyor. ATV Youtube kanalı ve Esra Erol'da Youtube kanalı üzerinden yayınları seyredebilirsiniz.

esra erol öykü kimdir
 

esra erol öykü

esra erol'da gamze erdem

esra erol'da avukat hülya kuran

Esra Erol Tekrar İzle - 14 Eylül Salı

İşte, okulda veya dışarda olan izleyiciler için Esra Erol'da programını tekrar izleme seçeneği de mevcut. Bunun için birçok platform bulunmaktadır. ATV ve programın Youtube kanalı ile birlikte Digiturk, D-Smart gibi pek çok yayın ağı da Esra Erol'dayı yayınlamakla birlikte geri sar özelliği ile tüm yayını izleme şansı vermektedir. Ayrıca www.atv.com.tr üzerinden de izleyebilirsiniz.


Esra Erol kimdir? Evli mi nereli kaç yaşında
Esra Erol, 12 Mayıs 1982 tarihinde İstanbul Eyüp’de doğdu.

5 kız çocuğun ortancasıdır. Aslen Sinop Ayancık'lı bir ailenin çocuğudur. Adı Seyfi ve polis olan babasının tayin olduğu Kütahya’da İlk, orta ve lise öğrenimini tamamladı.


Kız lisesi Çini Seramik mezunudur. Açık Öğretim Fakültesi’nden mezun oldu. Maltepe Üniversitesi’nin diksiyon-spikerlik kurslarına katıldı. Sonra Marmara Üniversitesi Radyo-Televizyon bölümünde eğitim aldı.


Beden Eğitimi öğretmeni olmayı planlarken televizyoncu oldu. Lise yıllarından beri yerel radyo ve televizyonlarda kendi hazırladığı programları sundu.

İki yıl üst üste Türkiye’nin en prestijli ödüllerinden biri olan Altın Kelebek’i alarak en iyi sunucu ödülünü kazandı.

2010 yılında başlattığı sosyal sorumluluk projesi Umut Evi ile 6000 kadına ücretsiz danışmanlık hizmeti verdi, projenin gelirini ise içeriğini program adayı kadınların olduğu Sessiz Kadınlar ve Kara Duvak kitabı ile elde etti. Programında engelli vatandaşlara desteğinden dolayı mavi kapak kampanyasıyla 1000‘in üstünde akülü sandalye dağıttı.

2 Temmuz 2010 tarihinde Ali Özbir ile evlenen Esra Erol iki çocuk annesidir.


Kariyer :
Siemens Mobile Kuşak - Sunucu (Teknoloji TV) 2003
Turkuaz (Kanal D) 2005 - 2007
Dest-i İzdivaç: (Flash TV) 2007
Esra Erol'la İzdivaç (Star TV) 2008
Esra Erol'la (Fox TV) 2013 - 2014
Esra Erol'da (ATV) 2015 - 2017


Oyunculuk deneyimi :
Kalp Gözü - TV Dizisi (Kanal 7) 2004
Başkan (TV Filmi) 2005
Tuzak (Banu) - TV Dizisi 2005
Kanal-İ-Zasyon (Konuk Oyuncu) - Sinema Filmi 2009
Kamerayla İzdivaç - Sİnema Filmi 2010

Yorumlar (0)
banner147
Günün Anketi Tümü
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?
banner138