Esra Erol'da 15 Eylül Çarşamba ATV canlı yayın, Youtube, tekrar ve kesintisiz izle | Esra Erol 15 Eylül izle

Türkiye'nin en çok seyredilen programlarından biri olarak yayın hayatında gündeme damga vurmayı sürdüren Esra Erol'da yepyeni bölümü ile izleyicilerin karşısına çıkıyor. Birbirinden çarpıcı konukları ağırlayan başarılı sunucu yine ekibiyle adından söz ettirmek istiyor. Kayıplar, cinayetler, buluşmalar, faili meçhul birçok olayla ATV ekranlarındaki yerini alacak program canlı izlenmek üzere araştırılıyor. Esra Erol'da 15 Eylül Çarşamba ATV canlı yayın, Youtube, tekrar ve kesintisiz izle seçenekleri haberimizde yer alıyor.

TV 15.09.2021, 13:43 Burak ZİHNİ
Esra Erol'da 15 Eylül Çarşamba ATV canlı yayın, Youtube, tekrar ve kesintisiz izle | Esra Erol 15 Eylül izle

Yıllardır televizyon ekranlarında izleyenlerin en çok güvendiği isimlerden biri olmayı başaran Esra Erol 15 Eylül Çarşamba günü de yine karşınızda. ATV'nin Müge Anlı'dan sonra ikindi kuşağında yer verdiği reality programını sunan Esra Erol, ekibiyle birlikte yine görev başında. Kayıpları bulmak, aileleri bir araya getirmek ve suçlular için gerekeni yapmak adına yine yerini alacak olan güzel sunucu için binler televizyon karşısına kilitlenecek. Akıl almaz iddialar, kan donduran suçlamalar...Son bölümde Esra Erol’da neler yaşandı? Esra Erol, Arif Veren’in eşi ile boşandığını, eşi ile yeni hayatlarına başladıklarını, boşandığı eşinin kayıp olduğunu öğrendiğini, işin kötü tarafının eski eşinin yeni kocasının kendisinden şüphelenmesi olduğunu söyledi. Arif Bey eski eşi bulunduğu için çok rahatladığını, kendisini kendi insanına eşine bile inandıramadığını söyledi. Neriman Hanım eşinin kendi annesinden bile duyunca korktuğunu ama şimdi rahatladığını dile getirdi. Semra Hanım, eşinin kendisini para karşılığı pazarladığını, gece 9’da eve birilerinin geldiğini 1’de gittiklerini, eşinin muhtemelen inkar edeceğini dile getirdi. İmral Hanım 1 senedir zaten eşi ile aralarının bozuk olduğunu, eşinin kendisine bir şey söylediğini belirtti fakat yayın o an sessize alındı. Salih Bey öyle bir cümle söylemediğinin üzerine yemin etti. Salih Bey eşinin sosyal medyada uğraştığını söyleyince İmral Hanım kimse ile sosyal medyada konuşmadığını, eşinin kendisine iftira attığını ileri sürdü. Tuğçe Hanım karşı tarafla uzlaşmak istediğini, tedavi görüp annelik yapacak duruma gelince de çocuklarını görmek ve almak istediğini söyledi. Hanife Hanım, gelininin anne olmayı çocukların üzerine kapı kilitleyip gitmek olarak bildiğini söyledikten sonra önceleri gelini ile kaldığını sonra ayrı ev tuttuklarını, sonra da gelininin annesine gitmeye başladığını, bir insanın gelinlikle gelip kefenle çıkması gerektiğini ifade etti. Elif Hanım Şehriban Hanım’ı öz annesi bildiği için sima olarak hatırladığını, demir tokası ile saçını topladığını dile getirdi. Fatma Hanım yayına katıldı ve gözyaşlarını tutamayarak “Yavrum kuzularım sizi çok özlüyorum, gelin artık” diyerek Şehriban Hanım’ın da yalan söylediğini iddia etti. Çocuklarını çok aradığından söz eden Fatma Hanım, dayanamadığını artık kızının gelmesini istedi ve senelerce bağrına taş bastığını söyleyip yakardı. Hepsi ve daha fazlası Esra Erol'da programında.Esra Erol 15 Eylül Çarşamba Youtube İzle

Dobra yorumlarıyla ekranlara damga vuran Esra Erol, tüm olayları ele almayı sürdürüyor. ATV'de yayınlanan programı izleyiciler tekrar izlemek istiyor. Gözden kaçan noktaları incelemek, bilgi sahibi olunan konularda ihbar hattına akış sağlamak isteyenler Esra Erol'da Youtube izle seçeneği ile programı seyrediyor. ATV Youtube kanalı ve Esra Erol'da Youtube kanalı üzerinden yayınları seyredebilirsiniz.

esra erol öykü kimdir
 

esra erol öykü

esra erol'da gamze erdem

esra erol'da avukat hülya kuran

Esra Erol Tekrar İzle - 15 Eylül Çarşamba

İşte, okulda veya dışarda olan izleyiciler için Esra Erol'da programını tekrar izleme seçeneği de mevcut. Bunun için birçok platform bulunmaktadır. ATV ve programın Youtube kanalı ile birlikte Digiturk, D-Smart gibi pek çok yayın ağı da Esra Erol'dayı yayınlamakla birlikte geri sar özelliği ile tüm yayını izleme şansı vermektedir. Ayrıca www.atv.com.tr üzerinden de izleyebilirsiniz.


Esra Erol kimdir? Evli mi nereli kaç yaşında
Esra Erol, 12 Mayıs 1982 tarihinde İstanbul Eyüp’de doğdu.

5 kız çocuğun ortancasıdır. Aslen Sinop Ayancık'lı bir ailenin çocuğudur. Adı Seyfi ve polis olan babasının tayin olduğu Kütahya’da İlk, orta ve lise öğrenimini tamamladı.Kız lisesi Çini Seramik mezunudur. Açık Öğretim Fakültesi’nden mezun oldu. Maltepe Üniversitesi’nin diksiyon-spikerlik kurslarına katıldı. Sonra Marmara Üniversitesi Radyo-Televizyon bölümünde eğitim aldı.


Beden Eğitimi öğretmeni olmayı planlarken televizyoncu oldu. Lise yıllarından beri yerel radyo ve televizyonlarda kendi hazırladığı programları sundu.

İki yıl üst üste Türkiye’nin en prestijli ödüllerinden biri olan Altın Kelebek’i alarak en iyi sunucu ödülünü kazandı.

2010 yılında başlattığı sosyal sorumluluk projesi Umut Evi ile 6000 kadına ücretsiz danışmanlık hizmeti verdi, projenin gelirini ise içeriğini program adayı kadınların olduğu Sessiz Kadınlar ve Kara Duvak kitabı ile elde etti. Programında engelli vatandaşlara desteğinden dolayı mavi kapak kampanyasıyla 1000‘in üstünde akülü sandalye dağıttı.

2 Temmuz 2010 tarihinde Ali Özbir ile evlenen Esra Erol iki çocuk annesidir.


Kariyer :
Siemens Mobile Kuşak - Sunucu (Teknoloji TV) 2003
Turkuaz (Kanal D) 2005 - 2007
Dest-i İzdivaç: (Flash TV) 2007
Esra Erol'la İzdivaç (Star TV) 2008
Esra Erol'la (Fox TV) 2013 - 2014
Esra Erol'da (ATV) 2015 - 2017


Oyunculuk deneyimi :
Kalp Gözü - TV Dizisi (Kanal 7) 2004
Başkan (TV Filmi) 2005
Tuzak (Banu) - TV Dizisi 2005
Kanal-İ-Zasyon (Konuk Oyuncu) - Sinema Filmi 2009
Kamerayla İzdivaç - Sİnema Filmi 2010

Yorumlar (0)
banner147
Günün Anketi Tümü
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?