Esra Erol'da 15 Kasım Pazartesi ATV canlı yayın, Youtube, tekrar ve kesintisiz izle

Türkiye'nin en çok seyredilen programlarından biri olarak reyting rekorları kırmayı sürdüren Esra Erol'da yeni haftasına başlıyor. Gündeme damga vuran dosyalarıyla adından söz ettirmeyi başaran Esra Erol ve ekibi bugün de çözüme kavuşma konusunda çalışmalarına devam edecek. Programda neler yaşanacağı da merak konusu. Esra Erol'da 15 Kasım Pazartesi ATV canlı yayın, Youtube, tekrar ve kesintisiz izle alternatifleri haberimizde yer alıyor.

TV 15.11.2021, 16:07 Burak ZİHNİ
Esra Erol'da 15 Kasım Pazartesi ATV canlı yayın, Youtube, tekrar ve kesintisiz izle

Yıllardır televizyon ekranlarında izleyenlerin en çok güvendiği isimlerden biri olmayı başaran Esra Erol 15 Kasım Pazartesi günü de yine karşınızda. ATV'nin Müge Anlı'dan sonra ikindi kuşağında yer verdiği reality programını sunan Esra Erol, ekibiyle birlikte yine görev başında. Kayıpları bulmak, aileleri bir araya getirmek ve suçlular için gerekeni yapmak adına yine yerini alacak olan güzel sunucu için binler televizyon karşısına kilitlenecek. Akıl almaz iddialar, kan donduran suçlamalar...Son bölümde Esra Erol’da neler yaşandı? Güler Hanım, Sultangazi’den geldiğini, 50 yıldır Halit Satılmış kişi ile evli olduğunu, 2 oğlu 1 kızı olduğunu, pandemi başlayınca eşinin biri ile beraber olduğunu dile getirdi. Ayça Hanım, Batuhan Koçer ile evli olduğunu, 10 aylık bir bebeği olduğunu ama 4 aydır bebeğini göremediğini, eşinin 3 Ağustos tarihinde sağlık ocağına bebeği götürüyorum deyip kaçırdığını, eşinin ailesi ile çocuğu kendisine göstermediğini iddia etti. Esra Erol, Büşra Hanım’ın 2019 yılında çocuklarını bırakıp başkasına gittiğini, şimdi pişmanım diye geri döndüğünü söyledi.11 Aralık 2019 yılında Büşra Hanım’ın eşi Bekir Bey, eşinin Polat isimli kişiye kaçtığını söyleyerek yayına başvurmuştu. Hatun Hanım stüdyoya geldi ve her şeye rağmen ayakta durması gerektiğini, güçlü bir anne olması gerektiğini dile getirdi. Hatun Hanım, zamanında ailesinin kendisine sarılmadığını şimdi mi akıllarına geldiğini sorunca Mahire Hanım, o kadının kızının hayatının beynini yıkadığını iddia etti. Ramazan Bey stüdyoda. Yayından sonra boşandığı eşini arayıp çocuğunu sorduğunu iddia etti. Esra Erol, “Çocuğunuzu mu sordunuz yoksa sen nasıl yayına çıkarsın diye tehdit mi ettiniz” diye sordu. Ramazan Bey, öyle bir şey demediğini, benimle ne işin var senin, senin soyadın da farklı dediğini, eşinin hiçbir hikayesi olmadığını, eşinin çalışma tarihini getirmesini, eşi kendisi ile evliyken çalışmışsa alkışlayacağını söyledi. Hepsi ve daha fazlası Esra Erol'da programında.Esra Erol 15 Kasım Pazartesi Youtube İzle

Dobra yorumlarıyla ekranlara damga vuran Esra Erol, tüm olayları ele almayı sürdürüyor. ATV'de yayınlanan programı izleyiciler tekrar izlemek istiyor. Gözden kaçan noktaları incelemek, bilgi sahibi olunan konularda ihbar hattına akış sağlamak isteyenler Esra Erol'da Youtube izle seçeneği ile programı seyrediyor. ATV Youtube kanalı ve Esra Erol'da Youtube kanalı üzerinden yayınları seyredebilirsiniz.

esra erol öykü kimdir
 

esra erol öykü

esra erol'da gamze erdem

esra erol'da avukat hülya kuran

Esra Erol Tekrar İzle - 15 Kasım Pazartesi

İşte, okulda veya dışarda olan izleyiciler için Esra Erol'da programını tekrar izleme seçeneği de mevcut. Bunun için birçok platform bulunmaktadır. ATV ve programın Youtube kanalı ile birlikte Digiturk, D-Smart gibi pek çok yayın ağı da Esra Erol'dayı yayınlamakla birlikte geri sar özelliği ile tüm yayını izleme şansı vermektedir. Ayrıca www.atv.com.tr üzerinden de izleyebilirsiniz.


Esra Erol kimdir? Evli mi nereli kaç yaşında
Esra Erol, 12 Mayıs 1982 tarihinde İstanbul Eyüp’de doğdu.

5 kız çocuğun ortancasıdır. Aslen Sinop Ayancık'lı bir ailenin çocuğudur. Adı Seyfi ve polis olan babasının tayin olduğu Kütahya’da İlk, orta ve lise öğrenimini tamamladı.


Kız lisesi Çini Seramik mezunudur. Açık Öğretim Fakültesi’nden mezun oldu. Maltepe Üniversitesi’nin diksiyon-spikerlik kurslarına katıldı. Sonra Marmara Üniversitesi Radyo-Televizyon bölümünde eğitim aldı.


Beden Eğitimi öğretmeni olmayı planlarken televizyoncu oldu. Lise yıllarından beri yerel radyo ve televizyonlarda kendi hazırladığı programları sundu.

İki yıl üst üste Türkiye’nin en prestijli ödüllerinden biri olan Altın Kelebek’i alarak en iyi sunucu ödülünü kazandı.

2010 yılında başlattığı sosyal sorumluluk projesi Umut Evi ile 6000 kadına ücretsiz danışmanlık hizmeti verdi, projenin gelirini ise içeriğini program adayı kadınların olduğu Sessiz Kadınlar ve Kara Duvak kitabı ile elde etti. Programında engelli vatandaşlara desteğinden dolayı mavi kapak kampanyasıyla 1000‘in üstünde akülü sandalye dağıttı.

2 Temmuz 2010 tarihinde Ali Özbir ile evlenen Esra Erol iki çocuk annesidir.


Kariyer :
Siemens Mobile Kuşak - Sunucu (Teknoloji TV) 2003
Turkuaz (Kanal D) 2005 - 2007
Dest-i İzdivaç: (Flash TV) 2007
Esra Erol'la İzdivaç (Star TV) 2008
Esra Erol'la (Fox TV) 2013 - 2014
Esra Erol'da (ATV) 2015 - 2017


Oyunculuk deneyimi :
Kalp Gözü - TV Dizisi (Kanal 7) 2004
Başkan (TV Filmi) 2005
Tuzak (Banu) - TV Dizisi 2005
Kanal-İ-Zasyon (Konuk Oyuncu) - Sinema Filmi 2009
Kamerayla İzdivaç - Sİnema Filmi 2010

Yorumlar (0)
banner147
Günün Anketi Tümü
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?