Esra Erol'da 15 Ocak 2021 Cuma ATV canlı yayın, Youtube, tekrar ve kesintisiz izle

Türkiye'nin en çok izlenen öğle sonrası kuşağı programlarından biri olan Esra Erol'da bir haftayı daha tamamlıyor. Birbirinden çarpıcı dosyaları, ağırladığı konukları ve çözüme kavuşturdukları olaylarla yeniden Türkiye gündemine damga vuracak canlı yayın ilgiyle izlenecek. Esra Erol'da 15 Ocak 2021 Cuma ATV canlı yayın, Youtube, tekrar ve kesintisiz izle seçenekleri haberimizde yer alıyor.

TV 15.01.2021, 07:33 Burak ZİHNİ

Yıllardır televizyon ekranlarında izleyenlerin en çok güvendiği isimlerden biri olmayı başaran Esra Erol 15 Ocak Cuma günü de yine karşınızda. ATV'nin Müge Anlı'dan sonra ikindi kuşağında yer verdiği reality programını sunan Esra Erol, ekibiyle birlikte yine görev başında. Kayıpları bulmak, aileleri bir araya getirmek ve suçlular için gerekeni yapmak adına yine yerini alacak olan güzel sunucu için binler televizyon karşısına kilitlenecek. Akıl almaz iddialar, kan donduran suçlamalar...Son bölümde Esra Erol’da bugün; Yaşar Bey’in isyanı! Karısı Seda, iki çocuğunu da alıp sosyal medyadan tanıştığı Erzurum’da yaşayan Sedat Talep’e kaçtı! Ümmüşen teyzenin kızı Şerife’yi ve torununu Esra Erol buldu! Ümmüşen teyze, kızına ve torununa Esra Erol’da kavuştu! Öz anne mi? Büyüten anne mi? Ayfer’in dünyaya getirdiği Ali-Fadime çiftinin büyüttüğü 19 yaşındaki o çocuk canlı yayına gelecek mi? 2002 yılın Ayfer’in doğurduğu bebeğini alıp Durmuş Öğülmüş tarafından Ali-Fadime çiftine sattığı iddia edilen Durmuş Öğülmüş canlı yayına bağlandı! Ali-Fadime çiftinin itirafı herkesi şok etti! Fadime; "Ayfer'in 7 aylık bebeğini ben doğurmadım ama o bebeğin annesi benim!" dedi. Ayfer Hanım’ın 17 yıl önce dünyaya getirdiğim bebeğimi, bakıcısı Sevcan Ercan, bebeğimi Ali Güneş'e para karşılığı sattı! Mücahit’in şok olacağı görüntülerde ne var? Gerçekler ne? Bahar’ın nişanlısı İslam Mücahit, Bahar’ın hamile olduğunu öğrenince terk etti! İslam İslam Mücahit canlı yayına bağlandı ve bebeği kabul edeceğini ama Bahar ile evlenmeyeceğini söyledi! Mücahit Özgen ve Bahar stüdyoda karşı karşıya geldi! Cengiz Bey, 49 yıldır anne babasını arıyor! Cengiz Dönmez, 1972 yılında 4 yaşındayken İzmir Anafartalar’da bulundu! Tek bildiği babasının adı Mehmet, annesinin adı Naciye olduğu. Ömer Bey’in isyanı! 15 yaşındaki kızı Fatma Nur 9 Ocak tarihinden beri kayıp! Teyzesinin kızının oğlu Hasan Kırka tarafından kaçırıldığını düşünüyor! Günlerdir hiçbir haber alınamayan Fatma Nur ile ilgili son dakika gelişmesi! İyi seyirler dileriz.Esra Erol 15 Ocak Cuma Youtube İzle

Dobra yorumlarıyla ekranlara damga vuran Esra Erol, tüm olayları ele almayı sürdürüyor. ATV'de yayınlanan programı izleyiciler tekrar izlemek istiyor. Gözden kaçan noktaları incelemek, bilgi sahibi olunan konularda ihbar hattına akış sağlamak isteyenler Esra Erol'da Youtube izle seçeneği ile programı seyrediyor. ATV Youtube kanalı ve Esra Erol'da Youtube kanalı üzerinden yayınları seyredebilirsiniz.


 

esra erol öykü kimdir
 

esra erol öykü

esra erol'da gamze erdem

esra erol'da avukat hülya kuran

Esra Erol Tekrar İzle - 15 Ocak Cuma

İşte, okulda veya dışarda olan izleyiciler için Esra Erol'da programını tekrar izleme seçeneği de mevcut. Bunun için birçok platform bulunmaktadır. ATV ve programın Youtube kanalı ile birlikte Digiturk, D-Smart gibi pek çok yayın ağı da Esra Erol'dayı yayınlamakla birlikte geri sar özelliği ile tüm yayını izleme şansı vermektedir. Ayrıca www.atv.com.tr üzerinden de izleyebilirsiniz.


Esra Erol kimdir? Evli mi nereli kaç yaşında
Esra Erol, 12 Mayıs 1982 tarihinde İstanbul Eyüp’de doğdu.

5 kız çocuğun ortancasıdır. Aslen Sinop Ayancık'lı bir ailenin çocuğudur. Adı Seyfi ve polis olan babasının tayin olduğu Kütahya’da İlk, orta ve lise öğrenimini tamamladı.

Kız lisesi Çini Seramik mezunudur. Açık Öğretim Fakültesi’nden mezun oldu. Maltepe Üniversitesi’nin diksiyon-spikerlik kurslarına katıldı. Sonra Marmara Üniversitesi Radyo-Televizyon bölümünde eğitim aldı.


Beden Eğitimi öğretmeni olmayı planlarken televizyoncu oldu. Lise yıllarından beri yerel radyo ve televizyonlarda kendi hazırladığı programları sundu.

İki yıl üst üste Türkiye’nin en prestijli ödüllerinden biri olan Altın Kelebek’i alarak en iyi sunucu ödülünü kazandı.

2010 yılında başlattığı sosyal sorumluluk projesi Umut Evi ile 6000 kadına ücretsiz danışmanlık hizmeti verdi, projenin gelirini ise içeriğini program adayı kadınların olduğu Sessiz Kadınlar ve Kara Duvak kitabı ile elde etti. Programında engelli vatandaşlara desteğinden dolayı mavi kapak kampanyasıyla 1000‘in üstünde akülü sandalye dağıttı.

2 Temmuz 2010 tarihinde Ali Özbir ile evlenen Esra Erol iki çocuk annesidir.


Kariyer :
Siemens Mobile Kuşak - Sunucu (Teknoloji TV) 2003
Turkuaz (Kanal D) 2005 - 2007
Dest-i İzdivaç: (Flash TV) 2007
Esra Erol'la İzdivaç (Star TV) 2008
Esra Erol'la (Fox TV) 2013 - 2014
Esra Erol'da (ATV) 2015 - 2017


Oyunculuk deneyimi :
Kalp Gözü - TV Dizisi (Kanal 7) 2004
Başkan (TV Filmi) 2005
Tuzak (Banu) - TV Dizisi 2005
Kanal-İ-Zasyon (Konuk Oyuncu) - Sinema Filmi 2009
Kamerayla İzdivaç - Sinema Filmi 2010

Yorumlar (0)
Günün Anketi Tümü
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?