Esra Erol'da 15 Şubat 2021 Pazartesi ATV canlı yayın, Youtube, tekrar ve kesintisiz izle

ATV ekranlarının sevilerek izlenen reality programı Esra Erol'da yepyeni bir haftaya daha merhaba diyor. Birbirinden çarpıcı konukların dosyaların ele alındığı, önemli konukların ve tanıkların ağırlandığı ve uzmanların da görüşlerini belirttiği program ilgiyle izlenecek. Seyirciler de programı izlemek adına araştırmalarda bulunuyor. Esra Erol'da 15 Şubat 2021 Pazartesi ATV canlı yayın, Youtube, tekrar ve kesintisiz izle seçenekleri haberimizde yer alıyor.

TV 15.02.2021, 07:26 Burak ZİHNİ

Yıllardır televizyon ekranlarında izleyenlerin en çok güvendiği isimlerden biri olmayı başaran Esra Erol 15 Şubat Pazartesi günü de yine karşınızda. ATV'nin Müge Anlı'dan sonra ikindi kuşağında yer verdiği reality programını sunan Esra Erol, ekibiyle birlikte yine görev başında. Kayıpları bulmak, aileleri bir araya getirmek ve suçlular için gerekeni yapmak adına yine yerini alacak olan güzel sunucu için binler televizyon karşısına kilitlenecek. Akıl almaz iddialar, kan donduran suçlamalar... Esra Erol'da 15 Şubat 2021 Pazartesi ATV canlı yayın, Youtube, tekrar ve kesintisiz izle seçenekleri haberimizde yer alıyor.


Esra Erol'da son bölümde neler yaşandı?

Fatma Hanım, evladını 4 aylıkken boşandığı eşine bırakmak zorunda kaldığını öncesinde işkence ve şiddete maruz kaldığını bu andan beri çocuğunu bırakıp gitmek zorunda kaldığını söylemişti oğlu canlı yanına bağlandı. Ahmet Ata eşi Şenel’ in eniştesinin evinde kaldığını ve çocuğunu göstermediğini söylemişti. Şenel hanım canlı yayına bağlanarak neler söyledi? Zekiye Kambur eşi Ömer Kambur’un kendisini aldattığını iddia etmişti. Ömer Kambur stüdyoya geldi. Ömer Bey dünden bugüne daha iyi olduğunu söyledi. Ömer Bey Serap ile ilişkisini bitirdiğini eşini ve çocuğunu çok sevdiğini öğrendiğini dün bir anlaık gaflet ile yayında kötü kelimeler kullandığını şimdi eşi Zekiye Hanım’dan ve herkesten özür dilediğini beyan etti. Ömer Bey bundan sonra bir şey olmayacağını defalarca özür dilediğini hatasını dün yayında 2 saat sonra öğrendiğini söyledi. Hayriye Hanım kızı Nilüfer’in evli ve çocuklu Salih Kaya ile yaşadığını iddia etti. Dün akşam 21.45’te Salih ev Mevla’nın el ele çekilmiş görüntüleri yayımlandı. Mevla Salih2in elini tutmadığını onun kendi elini tuttuğunu söyledi.Akrabaların evinde çekilmiş diğer video yayımlandı. Videoda konuşan akraba bunlar şebeke olduğunu söylediğini yayımlandı. 
Esra Erol 15 Şubat Pazartesi Youtube İzle

Dobra yorumlarıyla ekranlara damga vuran Esra Erol, tüm olayları ele almayı sürdürüyor. ATV'de yayınlanan programı izleyiciler tekrar izlemek istiyor. Gözden kaçan noktaları incelemek, bilgi sahibi olunan konularda ihbar hattına akış sağlamak isteyenler Esra Erol'da Youtube izle seçeneği ile programı seyrediyor. ATV Youtube kanalı ve Esra Erol'da Youtube kanalı üzerinden yayınları seyredebilirsiniz.


 

esra erol öykü kimdir
 

esra erol öykü

esra erol'da gamze erdem

esra erol'da avukat hülya kuran

Esra Erol Tekrar İzle - 15 Şubat Pazartesi

İşte, okulda veya dışarda olan izleyiciler için Esra Erol'da programını tekrar izleme seçeneği de mevcut. Bunun için birçok platform bulunmaktadır. ATV ve programın Youtube kanalı ile birlikte Digiturk, D-Smart gibi pek çok yayın ağı da Esra Erol'dayı yayınlamakla birlikte geri sar özelliği ile tüm yayını izleme şansı vermektedir. Ayrıca www.atv.com.tr üzerinden de izleyebilirsiniz.


Esra Erol kimdir? Evli mi nereli kaç yaşında
Esra Erol, 12 Mayıs 1982 tarihinde İstanbul Eyüp’de doğdu.


5 kız çocuğun ortancasıdır. Aslen Sinop Ayancık'lı bir ailenin çocuğudur. Adı Seyfi ve polis olan babasının tayin olduğu Kütahya’da İlk, orta ve lise öğrenimini tamamladı.

Kız lisesi Çini Seramik mezunudur. Açık Öğretim Fakültesi’nden mezun oldu. Maltepe Üniversitesi’nin diksiyon-spikerlik kurslarına katıldı. Sonra Marmara Üniversitesi Radyo-Televizyon bölümünde eğitim aldı.


Beden Eğitimi öğretmeni olmayı planlarken televizyoncu oldu. Lise yıllarından beri yerel radyo ve televizyonlarda kendi hazırladığı programları sundu.

İki yıl üst üste Türkiye’nin en prestijli ödüllerinden biri olan Altın Kelebek’i alarak en iyi sunucu ödülünü kazandı.

2010 yılında başlattığı sosyal sorumluluk projesi Umut Evi ile 6000 kadına ücretsiz danışmanlık hizmeti verdi, projenin gelirini ise içeriğini program adayı kadınların olduğu Sessiz Kadınlar ve Kara Duvak kitabı ile elde etti. Programında engelli vatandaşlara desteğinden dolayı mavi kapak kampanyasıyla 1000‘in üstünde akülü sandalye dağıttı.

2 Temmuz 2010 tarihinde Ali Özbir ile evlenen Esra Erol iki çocuk annesidir.


Kariyer :
Siemens Mobile Kuşak - Sunucu (Teknoloji TV) 2003
Turkuaz (Kanal D) 2005 - 2007
Dest-i İzdivaç: (Flash TV) 2007
Esra Erol'la İzdivaç (Star TV) 2008
Esra Erol'la (Fox TV) 2013 - 2014
Esra Erol'da (ATV) 2015 - 2017


Oyunculuk deneyimi :
Kalp Gözü - TV Dizisi (Kanal 7) 2004
Başkan (TV Filmi) 2005
Tuzak (Banu) - TV Dizisi 2005
Kanal-İ-Zasyon (Konuk Oyuncu) - Sinema Filmi 2009
Kamerayla İzdivaç - Sinema Filmi 2010

Yorumlar (0)
banner147
Günün Anketi Tümü
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?
banner138