Esra Erol'da 18 Kasım Çarşamba ATV canlı yayın, Youtube, tekrar ve kesintisiz izle

Yeni sezonunda da işlediği tüm konuların üstüne giden ve onları çözebilmek adına her şeyi yapan Esra Erol'da bugün yeni bir güne başlıyor. Birbirinden çarpıcı dosyalarıyla izleyicilerin karşısına çıkacak olan programın içeriği yine dopdolu. 2.5 saatlik yayın süresinde interaktif bir formatla da yayınlanacak yapımı binlerce kişi izlemek istiyor. Esra Erol'da 18 Kasım Çarşamba Youtube, canlı ve tek parça izle seçenekleri haberimizde yer almaktadır.

TV 18.11.2020, 12:20 19.11.2020, 07:27 Burak Zihni

Yıllardır televizyon ekranlarında izleyenlerin en çok güvendiği isimlerden biri olmayı başaran Esra Erol 18 Kasım Çarşamba günü de yine karşınızda. ATV'nin Müge Anlı'dan sonra ikindi kuşağında yer verdiği reality programını sunan Esra Erol, ekibiyle birlikte yine görev başında. Kayıpları bulmak, aileleri bir araya getirmek ve suçlular için gerekeni yapmak adına yine yerini alacak olan güzel sunucu için binler televizyon karşısına kilitlenecek. Akıl almaz iddialar, kan donduran suçlamalar...Son bölümde Ramazan Amca 2008 yılından beri kayıp olan kızını arıyor. Ramazan Bey torunlarının yasal varisi olduğunu torunlarının belli bir yaşa geldiğini ve annelerini sorduklarını o yüzden anneleri Ayşen Çömek’i aramak için yayına geldiklerini söyledi. Ayşen Çömek şu anda 36 yaşında olduğunu ve 12,5 yıldır kayıp olduğunu, ilk olarak 15 yaşında Recep ile evlendiğini, bu evlilikten Cansu’nun dünyaya geldiğini, daha sonra 2003 yılında Orbay’a kaçtığını ve ondan hamile kaldığını hemen Recep’ten boşanıp ikinci evliliğini yaptığı daha sonra 2008 yılında ikinci eşinden de kaçtığını anlattı.  Saniye Hanım boşanmak istediğini bu iş bitsin başka konuşmak istemediğini belirtti. Saniye Hanım şu an Âdem Akça’nın yanında olduğunu ama bilinmeyen çok şey olduğunu o yüzden konuşmak istemediğini sözlerine ekledi. Saniye Hanım çocuklarının sesini duymak istediğini ama karşı tarafından tepkisinden çekindiği için arayamadığını açıkladı. Kızların Kırıkkale’de bir pilavcıda çalıştıklarını esnafların yardımıyla yaşamaya başladıklarını ama Cuma günü yayından sonra kızların işe bıraktığı pazartesi tekrar dükkâna gelip hesaplarını kapattıklarını aktarıldı. Kızların şu anda hala Kırıkkale sanayi ya da Bahçelievler mahallesinde olduklarını eklendi. Aysel Hanım Yaşar Bey’in yalan söylediğini kendisini Yaşar Bey ile bir kişinin tanıştırdığını o kişinin Sevim’in sevgilisi olduğunu onların kendisinin komşusu olduklarını söyledi. Sevim Hanım ve sevgilisinin Yaşar Bey’in sana bakar sahip çıkar dediğini arasından 20 yaş fark olduğunu ve bundan sonra Yaşar Bey ile konuşmaya başladığını ve Yaşar Bey’in ağlamaya başladığını yalnız olduğunu seninle görüşmek istiyorum dediğini paylaştı. Esra Erol'da 19 Kasım Perşembe canlı tek parça Youtube full izle linki haberimizde. İyi seyirler dileriz.Esra Erol 18 Kasım Çarşamba Youtube İzle

Dobra yorumlarıyla ekranlara damga vuran Esra Erol, tüm olayları ele almayı sürdürüyor. ATV'de yayınlanan programı izleyiciler tekrar izlemek istiyor. Gözden kaçan noktaları incelemek, bilgi sahibi olunan konularda ihbar hattına akış sağlamak isteyenler Esra Erol'da Youtube izle seçeneği ile programı seyrediyor. ATV Youtube kanalı ve Esra Erol'da Youtube kanalı üzerinden yayınları seyredebilirsiniz.

esra erol öykü kimdir
 

esra erol öykü

esra erol'da gamze erdem

esra erol'da avukat hülya kuran

Esra Erol Tekrar İzle - 18 Kasım Çarşamba

İşte, okulda veya dışarda olan izleyiciler için Esra Erol'da programını tekrar izleme seçeneği de mevcut. Bunun için birçok platform bulunmaktadır. ATV ve programın Youtube kanalı ile birlikte Digiturk, D-Smart gibi pek çok yayın ağı da Esra Erol'dayı yayınlamakla birlikte geri sar özelliği ile tüm yayını izleme şansı vermektedir. Ayrıca www.atv.com.tr üzerinden de izleyebilirsiniz.


Esra Erol kimdir? Evli mi nereli kaç yaşında
Esra Erol, 12 Mayıs 1982 tarihinde İstanbul Eyüp’de doğdu.

5 kız çocuğun ortancasıdır. Aslen Sinop Ayancık'lı bir ailenin çocuğudur. Adı Seyfi ve polis olan babasının tayin olduğu Kütahya’da İlk, orta ve lise öğrenimini tamamladı.


Kız lisesi Çini Seramik mezunudur. Açık Öğretim Fakültesi’nden mezun oldu. Maltepe Üniversitesi’nin diksiyon-spikerlik kurslarına katıldı. Sonra Marmara Üniversitesi Radyo-Televizyon bölümünde eğitim aldı.


Beden Eğitimi öğretmeni olmayı planlarken televizyoncu oldu. Lise yıllarından beri yerel radyo ve televizyonlarda kendi hazırladığı programları sundu.

İki yıl üst üste Türkiye’nin en prestijli ödüllerinden biri olan Altın Kelebek’i alarak en iyi sunucu ödülünü kazandı.

2010 yılında başlattığı sosyal sorumluluk projesi Umut Evi ile 6000 kadına ücretsiz danışmanlık hizmeti verdi, projenin gelirini ise içeriğini program adayı kadınların olduğu Sessiz Kadınlar ve Kara Duvak kitabı ile elde etti. Programında engelli vatandaşlara desteğinden dolayı mavi kapak kampanyasıyla 1000‘in üstünde akülü sandalye dağıttı.

2 Temmuz 2010 tarihinde Ali Özbir ile evlenen Esra Erol iki çocuk annesidir.


Kariyer :
Siemens Mobile Kuşak - Sunucu (Teknoloji TV) 2003
Turkuaz (Kanal D) 2005 - 2007
Dest-i İzdivaç: (Flash TV) 2007
Esra Erol'la İzdivaç (Star TV) 2008
Esra Erol'la (Fox TV) 2013 - 2014
Esra Erol'da (ATV) 2015 - 2017


Oyunculuk deneyimi :
Kalp Gözü - TV Dizisi (Kanal 7) 2004
Başkan (TV Filmi) 2005
Tuzak (Banu) - TV Dizisi 2005
Kanal-İ-Zasyon (Konuk Oyuncu) - Sinema Filmi 2009
Kamerayla İzdivaç - Sİnema Filmi 2010

Yorumlar (0)
Günün Anketi Tümü
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?