Esra Erol'da 20 Ekim Çarşamba ATV, Youtube ve tek parça izle | Bugün neler oldu?

Esra Erol 20 Ekim Çarşamba izle seçenekleri ile karşınızdayız. Çarpıcı dosyaları, sürpriz konukları, şoke edecek olayları ve uzman konuklarıyla adından söz ettiren program için bugün de milyonlar ekran başına kilitlenecek. Her anı yeni gelişmelere gebe olan ve olayların kararlılıkla takip edilen canlı yayını izlemek isteyen araştırmalarda bulunuyor. Esra Erol'da 20 Ekim Çarşamba ATV, Youtube ve tek parça izle alternatifleri haberimizde yer alıyor.

TV 20.10.2021, 16:00 Burak ZİHNİ
Esra Erol'da 20 Ekim Çarşamba ATV, Youtube ve tek parça izle | Bugün neler oldu?

Türkiye'de en uzun soluklu programlarından biri olmaya devam eden Esra Erol'da yepyeni bölümüyle seyircileriyle buluşuyor. Birbirinden çarpıcı konuları, sürpriz konukları ve uzman isimleri ile adından söz ettirecek olan Esra Erol yine ilgiyle seyredilecek. Akıl almaz iddialar, kan donduran suçlamalar...Son bölümde Esra Erol’da neler yaşandı? Ayşe Hanım eşi ile dün görüşmediğini söylerken Hasan Bey bu evliliğin sürdürülmesini istemediğini, eşi ile kendisinin de görüşmek istediğini, bir an önce anlaşıp boşanmak istediğini söyledi. Ayşe Hanım 4 tane fotoğraf gönderdiğini, bu resimlerin yayınlanmasını istediğini, eşi ile bir kadının resimleri olduğunu iddia etti ve bu fotoğrafların 3-4 ay öncesine ait olduğunu belirtti. Ayşe Hanım, eşinin ailesinin kendisini çok dışladığını, özellikle kayınbabasının kendisini çok aşağıladığını, soğuduğunu belirtip ağladı ve 12 senedir kayınbabasının beynini yediğini, kayınvalidesinin çok iyi olduğunu, ayaklarının altını öpeceğini ama kayınbabasının yapmadığını bırakmadığını söyledi. Ayşe Hanım, kayınbabasının “Ben seni istemiyordum, oğlum getirdi” dediğini, annesi ile babasının da çok dışlandığını, akraba evliliği olduğu için kayınbabasının istemediğini, babasının da olur gözü ile bakamadığını dile getirdi. Hepsi ve daha fazlası Esra Erol'da programının yeni bölümünde.Esra Erol 20 Ekim Çarşamba Youtube İzle

Dobra yorumlarıyla ekranlara damga vuran Esra Erol, tüm olayları ele almayı sürdürüyor. ATV'de yayınlanan programı izleyiciler tekrar izlemek istiyor. Gözden kaçan noktaları incelemek, bilgi sahibi olunan konularda ihbar hattına akış sağlamak isteyenler Esra Erol'da Youtube izle seçeneği ile programı seyrediyor. ATV Youtube kanalı ve Esra Erol'da Youtube kanalı üzerinden yayınları seyredebilirsiniz.

esra erol öykü kimdir
 

esra erol öykü

esra erol'da gamze erdem

esra erol'da avukat hülya kuran

Esra Erol Tekrar İzle - 20 Ekim Çarşamba

İşte, okulda veya dışarda olan izleyiciler için Esra Erol'da programını tekrar izleme seçeneği de mevcut. Bunun için birçok platform bulunmaktadır. ATV ve programın Youtube kanalı ile birlikte Digiturk, D-Smart gibi pek çok yayın ağı da Esra Erol'dayı yayınlamakla birlikte geri sar özelliği ile tüm yayını izleme şansı vermektedir. Ayrıca www.atv.com.tr üzerinden de izleyebilirsiniz.


Esra Erol kimdir? Evli mi nereli kaç yaşında

Esra Erol, 12 Mayıs 1982 tarihinde İstanbul Eyüp’de doğdu.

5 kız çocuğun ortancasıdır. Aslen Sinop Ayancık'lı bir ailenin çocuğudur. Adı Seyfi ve polis olan babasının tayin olduğu Kütahya’da İlk, orta ve lise öğrenimini tamamladı.

Kız lisesi Çini Seramik mezunudur. Açık Öğretim Fakültesi’nden mezun oldu. Maltepe Üniversitesi’nin diksiyon-spikerlik kurslarına katıldı. Sonra Marmara Üniversitesi Radyo-Televizyon bölümünde eğitim aldı.


Beden Eğitimi öğretmeni olmayı planlarken televizyoncu oldu. Lise yıllarından beri yerel radyo ve televizyonlarda kendi hazırladığı programları sundu.

İki yıl üst üste Türkiye’nin en prestijli ödüllerinden biri olan Altın Kelebek’i alarak en iyi sunucu ödülünü kazandı.

2010 yılında başlattığı sosyal sorumluluk projesi Umut Evi ile 6000 kadına ücretsiz danışmanlık hizmeti verdi, projenin gelirini ise içeriğini program adayı kadınların olduğu Sessiz Kadınlar ve Kara Duvak kitabı ile elde etti. Programında engelli vatandaşlara desteğinden dolayı mavi kapak kampanyasıyla 1000‘in üstünde akülü sandalye dağıttı.

2 Temmuz 2010 tarihinde Ali Özbir ile evlenen Esra Erol iki çocuk annesidir.


Kariyer :
Siemens Mobile Kuşak - Sunucu (Teknoloji TV) 2003
Turkuaz (Kanal D) 2005 - 2007
Dest-i İzdivaç: (Flash TV) 2007
Esra Erol'la İzdivaç (Star TV) 2008
Esra Erol'la (Fox TV) 2013 - 2014
Esra Erol'da (ATV) 2015 - 2017


Oyunculuk deneyimi :
Kalp Gözü - TV Dizisi (Kanal 7) 2004
Başkan (TV Filmi) 2005
Tuzak (Banu) - TV Dizisi 2005
Kanal-İ-Zasyon (Konuk Oyuncu) - Sinema Filmi 2009
Kamerayla İzdivaç - Sİnema Filmi 2010

Yorumlar (0)
banner147
Günün Anketi Tümü
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?