Esra Erol'da 20 Kasım Cuma ATV canlı yayın, Youtube, tekrar ve kesintisiz izle

ATV ekranlarının öğle sonrası saatlerini ana haber bültenine bağlayan Esra Erol'da haftanın son bölümü ile bir kez daha yayında. Çarpıcı dosyaları, ele aldığı olayları ve sürpriz konuklarıyla izleyicileri televizyon karşısına kilitleyecek olan programda çok sayıda konu ele alınacak. Esra Erol'da 20 Kasım Cuma Youtube, canlı ve tek parça izle seçenekleri haberimizde yer almaktadır. iyi seyirler dileriz.

TV 20.11.2020, 07:18 20.11.2020, 07:21 Burak ZİHNİ

Yıllardır televizyon ekranlarında izleyenlerin en çok güvendiği isimlerden biri olmayı başaran Esra Erol 20 Kasım Cuma günü de yine karşınızda. ATV'nin Müge Anlı'dan sonra ikindi kuşağında yer verdiği reality programını sunan Esra Erol, ekibiyle birlikte yine görev başında. Kayıpları bulmak, aileleri bir araya getirmek ve suçlular için gerekeni yapmak adına yine yerini alacak olan güzel sunucu için binler televizyon karşısına kilitlenecek. Akıl almaz iddialar, kan donduran suçlamalar...Son bölümde 13 yaşındaki Yaren’in babasının ikinci evliliğinde yaşadığı Göle’den kayıplara karıştığı annesi Kader eşinden 6 yıl önce boşandığını çocuklarının babalarının kopuk olduğunu belirtti. 17 Ekim tarihinde Yaren’in babasının evine gittiği o evde babasının üvey kızı ile arkadaşlık yaptığı onunla beraber kayıplara karıştığını ifade eden anne Kader kızının telefonlarına engelli olduğu için ulaşamadığını açıkladı. Sevda Hanım 20 gündür evden uzakta olduğunu 4 çocuğunu çok özlediğini o günden beri uyku uyuyamadığını eski eşinin sevgisinden şüphesi olduğunu söyledi. Eşine bu konuda güvenmediğini bir gün destan gibi bir mesaj yazdığını ertesi gün mesaj bile atmadığını eşinin kendisini dinlemediğini, milletin yanında aşağıladığını, başkalarına kefil olduğunu iddia etti. Sevda Hanım bu yaptıklarını yapmak istemediğini bunalım halinde yaptığını ailesine bu konuyu açtığını ama sözünün dinlenmediğini tüm yaşadıklarına komşularının şahit olduğunu her şeye rağmen 20 yıl yuvasına sahip çıktığını belirtti. Rakibe Hanım,  annesinin kendisine baskı uyguladığını evde amcası Hüseyin’inde baskı uyguladığını ayrıca tüm ev işleri kendisinin yaptığını bunun yanında hayvanlara bile baktığını için kaçıp evlendiğini söyledi. Şu anki eşinin yeğeni ile sosyal medyadan arkadaş olduğunu onun sayesinde onun amcası ile tanıştığını ve evlendiğini belirtti. İyi seyirler dileriz.Esra Erol 20 Kasım Cuma Youtube İzle

Dobra yorumlarıyla ekranlara damga vuran Esra Erol, tüm olayları ele almayı sürdürüyor. ATV'de yayınlanan programı izleyiciler tekrar izlemek istiyor. Gözden kaçan noktaları incelemek, bilgi sahibi olunan konularda ihbar hattına akış sağlamak isteyenler Esra Erol'da Youtube izle seçeneği ile programı seyrediyor. ATV Youtube kanalı ve Esra Erol'da Youtube kanalı üzerinden yayınları seyredebilirsiniz.

esra erol öykü kimdir
 

esra erol öykü

esra erol'da gamze erdem

esra erol'da avukat hülya kuran

Esra Erol Tekrar İzle - 20 Kasım Cuma

İşte, okulda veya dışarda olan izleyiciler için Esra Erol'da programını tekrar izleme seçeneği de mevcut. Bunun için birçok platform bulunmaktadır. ATV ve programın Youtube kanalı ile birlikte Digiturk, D-Smart gibi pek çok yayın ağı da Esra Erol'dayı yayınlamakla birlikte geri sar özelliği ile tüm yayını izleme şansı vermektedir. Ayrıca www.atv.com.tr üzerinden de izleyebilirsiniz.


Esra Erol kimdir? Evli mi nereli kaç yaşında
Esra Erol, 12 Mayıs 1982 tarihinde İstanbul Eyüp’de doğdu.

5 kız çocuğun ortancasıdır. Aslen Sinop Ayancık'lı bir ailenin çocuğudur. Adı Seyfi ve polis olan babasının tayin olduğu Kütahya’da İlk, orta ve lise öğrenimini tamamladı.


Kız lisesi Çini Seramik mezunudur. Açık Öğretim Fakültesi’nden mezun oldu. Maltepe Üniversitesi’nin diksiyon-spikerlik kurslarına katıldı. Sonra Marmara Üniversitesi Radyo-Televizyon bölümünde eğitim aldı.


Beden Eğitimi öğretmeni olmayı planlarken televizyoncu oldu. Lise yıllarından beri yerel radyo ve televizyonlarda kendi hazırladığı programları sundu.

İki yıl üst üste Türkiye’nin en prestijli ödüllerinden biri olan Altın Kelebek’i alarak en iyi sunucu ödülünü kazandı.

2010 yılında başlattığı sosyal sorumluluk projesi Umut Evi ile 6000 kadına ücretsiz danışmanlık hizmeti verdi, projenin gelirini ise içeriğini program adayı kadınların olduğu Sessiz Kadınlar ve Kara Duvak kitabı ile elde etti. Programında engelli vatandaşlara desteğinden dolayı mavi kapak kampanyasıyla 1000‘in üstünde akülü sandalye dağıttı.

2 Temmuz 2010 tarihinde Ali Özbir ile evlenen Esra Erol iki çocuk annesidir.


Kariyer :
Siemens Mobile Kuşak - Sunucu (Teknoloji TV) 2003
Turkuaz (Kanal D) 2005 - 2007
Dest-i İzdivaç: (Flash TV) 2007
Esra Erol'la İzdivaç (Star TV) 2008
Esra Erol'la (Fox TV) 2013 - 2014
Esra Erol'da (ATV) 2015 - 2017


Oyunculuk deneyimi :
Kalp Gözü - TV Dizisi (Kanal 7) 2004
Başkan (TV Filmi) 2005
Tuzak (Banu) - TV Dizisi 2005
Kanal-İ-Zasyon (Konuk Oyuncu) - Sinema Filmi 2009
Kamerayla İzdivaç - Sİnema Filmi 2010

Yorumlar (0)
Günün Anketi Tümü
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?