Esra Erol'da 21 Ekim Perşembe ATV Youtube Canlı İzle

Türkiye'nin en uzun soluklu programlarından birini ekranlara getiren ve başarılarına başarı katan Esra Erol bugün de izleyicilerin karşısına çıkıyor. Birbirinden çarpıcı dosyaları işlemeyi sürdüren, çözüme kavuşturmayı çalışan ve mutlu haberler vermek isteyen başarılı sunucu yine önemli konuları ve konuklarıyla birlikte ilgiyle seyredilecek. Esra Erol'da 21 Ekim Perşembe ATV, Youtube ve tek parça izle alternatifleri haberimizde yer alıyor.

TV 21.10.2021, 15:43
Esra Erol'da 21 Ekim Perşembe ATV Youtube Canlı İzle

Türkiye'de en uzun soluklu programlarından biri olmaya devam eden Esra Erol'da yepyeni bölümüyle seyircileriyle buluşuyor. Birbirinden çarpıcı konuları, sürpriz konukları ve uzman isimleri ile adından söz ettirecek olan Esra Erol yine ilgiyle seyredilecek. Akıl almaz iddialar, kan donduran suçlamalar...Son bölümde Esra Erol’da neler yaşandı? Sizler için hazırladığımız haberimizde bulabilirsiniz.


 

Esra Erol'dan Uyuma uygulamasına destek

Uyuşturucu ile mücadele için Esra Erol'da programına katılan İstanbul Emniyeti Narkotik Suçlarla Mücadele Şube Müdürlüğü ekipleri, UYUMA uygulamasını anlattı ve narkotik köpeği “Kuki” ile yasaklı madde araması yapıldı. Esra Erol, canlı yayında UYUMA uygulamasını anlattı ve sözlerine şöyle devam etti. “Lütfen sizlerde çevrenizde olan böyle bir durumda sessiz kalmayın! İhbarcı olun. Uyuma uygulamasını telefonunuza indirin. Tek telefon numarası ve ihbarınızla çok kişinin hayatı değişebilir. ”  Uyuma aplikasyonu ile anında müdahale edildiğini ve uygulamayı herkesin indirmesinde fayda olduğunu söyledi. Öte yandan narkotik köpeği “Kuki” Esra Erol’un stüdyosuna yerleştirilen yasaklı maddeyi buldu.


 

Dün neler oldu?

Selim Bey, 2 evlilik yapmış olduğunu, ilk eşinden boşandığını, ikinci eşi ile imam nikahlı evli olduğunu, ikinci eşinin kadın sığınma evine gittikten bir gün sonra kendisinin ilk eşinin yanına gittiğini söyledi. Ayşe Hanım kaderde ne yazıldıysa onun başa geleceğini, nasibin buraya kadar olduğunu söyleyince Esra Erol Allah’ın akıl ve irade verdiğini, biraz da kaderin bizim ellerimizde olduğunu dile getirdi. Meryem Hanım’ın görümcesi Özge Hanım stüdyoya geldi. Özge Hanım Esra Erol’a gelebilmek için çok büyük hayalleri olduğunu, bu şekilde gelmiş olmayı istemediğini söyledi. Ayşe Hanım iki kere evden kaçmış olduğunu, birinde kocasının yanından birinde ailesinin yanından kaçtığını söyleyip babası için buraya geldiğini dile getirdi. Esra Erol 16 Nisan’da Ayşe Hanım’ın çocukları bırakıp kaçtığını, sonra ailesinin yanına gittiğini, o dönem Murat Bey’in boşanma davası açtığını, Ayşe Hanım’ın yine kaçtığını söyledi.


 

Esra Erol 21 Ekim Perşembe Youtube İzle

Dobra yorumlarıyla ekranlara damga vuran Esra Erol, tüm olayları ele almayı sürdürüyor. ATV'de yayınlanan programı izleyiciler tekrar izlemek istiyor. Gözden kaçan noktaları incelemek, bilgi sahibi olunan konularda ihbar hattına akış sağlamak isteyenler Esra Erol'da Youtube izle seçeneği ile programı seyrediyor. ATV Youtube kanalı ve Esra Erol'da Youtube kanalı üzerinden yayınları seyredebilirsiniz.

esra erol öykü kimdir
 

esra erol öykü

esra erol'da gamze erdem

esra erol'da avukat hülya kuran

Esra Erol Tekrar İzle - 21 Ekim Perşembe

İşte, okulda veya dışarda olan izleyiciler için Esra Erol'da programını tekrar izleme seçeneği de mevcut. Bunun için birçok platform bulunmaktadır. ATV ve programın Youtube kanalı ile birlikte Digiturk, D-Smart gibi pek çok yayın ağı da Esra Erol'dayı yayınlamakla birlikte geri sar özelliği ile tüm yayını izleme şansı vermektedir. Ayrıca www.atv.com.tr üzerinden de izleyebilirsiniz.


Esra Erol kimdir? Evli mi nereli kaç yaşında

Esra Erol, 12 Mayıs 1982 tarihinde İstanbul Eyüp’de doğdu.

5 kız çocuğun ortancasıdır. Aslen Sinop Ayancık'lı bir ailenin çocuğudur. Adı Seyfi ve polis olan babasının tayin olduğu Kütahya’da İlk, orta ve lise öğrenimini tamamladı.


Kız lisesi Çini Seramik mezunudur. Açık Öğretim Fakültesi’nden mezun oldu. Maltepe Üniversitesi’nin diksiyon-spikerlik kurslarına katıldı. Sonra Marmara Üniversitesi Radyo-Televizyon bölümünde eğitim aldı.

Beden Eğitimi öğretmeni olmayı planlarken televizyoncu oldu. Lise yıllarından beri yerel radyo ve televizyonlarda kendi hazırladığı programları sundu.

İki yıl üst üste Türkiye’nin en prestijli ödüllerinden biri olan Altın Kelebek’i alarak en iyi sunucu ödülünü kazandı.

2010 yılında başlattığı sosyal sorumluluk projesi Umut Evi ile 6000 kadına ücretsiz danışmanlık hizmeti verdi, projenin gelirini ise içeriğini program adayı kadınların olduğu Sessiz Kadınlar ve Kara Duvak kitabı ile elde etti. Programında engelli vatandaşlara desteğinden dolayı mavi kapak kampanyasıyla 1000‘in üstünde akülü sandalye dağıttı.

2 Temmuz 2010 tarihinde Ali Özbir ile evlenen Esra Erol iki çocuk annesidir.


Kariyer :
Siemens Mobile Kuşak - Sunucu (Teknoloji TV) 2003
Turkuaz (Kanal D) 2005 - 2007
Dest-i İzdivaç: (Flash TV) 2007
Esra Erol'la İzdivaç (Star TV) 2008
Esra Erol'la (Fox TV) 2013 - 2014
Esra Erol'da (ATV) 2015 - 2017


Oyunculuk deneyimi :
Kalp Gözü - TV Dizisi (Kanal 7) 2004
Başkan (TV Filmi) 2005
Tuzak (Banu) - TV Dizisi 2005
Kanal-İ-Zasyon (Konuk Oyuncu) - Sinema Filmi 2009
Kamerayla İzdivaç - Sİnema Filmi 2010

Yorumlar (0)
banner147
Günün Anketi Tümü
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?