Esra Erol'da 22 Eylül Çarşamba ATV canlı yayın, Youtube, tekrar ve kesintisiz izle | Esra Erol 21 Eylül izle

Türkiye'nin en çok seyredilen programlarından biri olan Esra Erol'da yeni bölümüyle izleyicilerin karşısına çıkıyor. Birbirinden çarpıcı konuları, konukları ve dosyaları ile umut olabilmek adına çalışan Esra Erol ve ekibi bugün de yine ilgiyle izlenecek. Esra Erol'da 22 Eylül Çarşamba ATV canlı yayın, Youtube, tekrar ve kesintisiz izle seçenekleri haberimizde yer alıyor.

TV 22.09.2021, 13:59 Burak ZİHNİ
Esra Erol'da 22 Eylül Çarşamba ATV canlı yayın, Youtube, tekrar ve kesintisiz izle | Esra Erol 21 Eylül izle

Yıllardır televizyon ekranlarında izleyenlerin en çok güvendiği isimlerden biri olmayı başaran Esra Erol 22 Eylül Pazartesi günü de yine karşınızda. ATV'nin Müge Anlı'dan sonra ikindi kuşağında yer verdiği reality programını sunan Esra Erol, ekibiyle birlikte yine görev başında. Kayıpları bulmak, aileleri bir araya getirmek ve suçlular için gerekeni yapmak adına yine yerini alacak olan güzel sunucu için binler televizyon karşısına kilitlenecek. Akıl almaz iddialar, kan donduran suçlamalar...Son bölümde Esra Erol’da neler yaşandı? Onur Bey, daha önce de yayına çıkacağını ama eşi Gizem Yangöz’ün kendisini kandırdığını o sebeple yayına çıkmadığını, 4 çocuğunun da devlet yurdunda olduğunu anlattı. Onur Bey eşinin hep İstanbul’a gelmek istediğini ama eşinin Hakan Küçükbaltacıoğlu’nun yanına kaçtığını açıkladı. Gizem Yangöz, canlı yayına bağlanarak Hakan Bey’in yanında olduğunu, eşinin “Ben üzerime şirket açmak istemiyorum” dediğinde kendisinin üzerine yürüdüğünü iddia etti. Gizem Hanım, son 2 çocuğunun babasının eşi olmadığını, eşine defalarca uzaklaştırma ve boşanma davası açtığını söyledi. Akif Bey stüdyoya geldi ve Zalike Hanım “Hoş geldiniz efendim, arkadaşınız nasıl sizi buraya yalnız gönderdi” diye sorguda bulundu. Zalike Hanım Arzu Hanım hakkında bir sürü şey söylediğini, neden kendisini savunmadığını sordu. Zalike Hanım, boşanma davasında Akif Bey’in babasının bile benim oğlum hatalı dediğini dile getirdi. Akif Bey dışarıda olduğu için boşanma davası açamadığını, gelince hemen açtığını dile getirdi ve boşanmak için her şeyi yapacağını belirtti. Fatma ve Ahmet Bey stüdyoya geldi. Fatma, Facebook’ta tanıştığı Ahmet Bey ile 26’sında nişan 27’sinde düğün yaptığını, eve gittiğinde evi beğendiğini, gittiğinde eşinin, kaynanasının ve eşinin abisinin evde olduğunu, evde başka kimsenin olmadığını dile getirdi. Esra Erol, Fatma’nın komşulara dert yandığını aktarınca Fatma, komşularla muhatap bile olmadığını savundu. Ahmet Bey, Fatma’yı evlenmek için kaçırdığını söyledikten sonra Gülşah Hanım ile evlenmeyi denediğini ama olmadığını, şimdi onun nerede olduğunu bile bilmediğini, onun hakkında konuşmak istemediğini söyledi. Fatma evlendikten sonra altını olduğunu belirtince Esra Erol, Fatma’nın arkadaşlarının “Fatma parasını biriktirir küçük altın alırdı” dediğini aktardı. Hepsi ve daha fazlası Esra Erol'da programında.Esra Erol 22 Eylül Çarşamba Youtube İzle

Dobra yorumlarıyla ekranlara damga vuran Esra Erol, tüm olayları ele almayı sürdürüyor. ATV'de yayınlanan programı izleyiciler tekrar izlemek istiyor. Gözden kaçan noktaları incelemek, bilgi sahibi olunan konularda ihbar hattına akış sağlamak isteyenler Esra Erol'da Youtube izle seçeneği ile programı seyrediyor. ATV Youtube kanalı ve Esra Erol'da Youtube kanalı üzerinden yayınları seyredebilirsiniz.

esra erol öykü kimdir
 

esra erol öykü

esra erol'da gamze erdem

esra erol'da avukat hülya kuran

Esra Erol Tekrar İzle - 22 Eylül Çarşamba

İşte, okulda veya dışarda olan izleyiciler için Esra Erol'da programını tekrar izleme seçeneği de mevcut. Bunun için birçok platform bulunmaktadır. ATV ve programın Youtube kanalı ile birlikte Digiturk, D-Smart gibi pek çok yayın ağı da Esra Erol'dayı yayınlamakla birlikte geri sar özelliği ile tüm yayını izleme şansı vermektedir. Ayrıca www.atv.com.tr üzerinden de izleyebilirsiniz.


Esra Erol kimdir? Evli mi nereli kaç yaşında

Esra Erol, 12 Mayıs 1982 tarihinde İstanbul Eyüp’de doğdu.

5 kız çocuğun ortancasıdır. Aslen Sinop Ayancık'lı bir ailenin çocuğudur. Adı Seyfi ve polis olan babasının tayin olduğu Kütahya’da İlk, orta ve lise öğrenimini tamamladı.

Kız lisesi Çini Seramik mezunudur. Açık Öğretim Fakültesi’nden mezun oldu. Maltepe Üniversitesi’nin diksiyon-spikerlik kurslarına katıldı. Sonra Marmara Üniversitesi Radyo-Televizyon bölümünde eğitim aldı.


Beden Eğitimi öğretmeni olmayı planlarken televizyoncu oldu. Lise yıllarından beri yerel radyo ve televizyonlarda kendi hazırladığı programları sundu.

İki yıl üst üste Türkiye’nin en prestijli ödüllerinden biri olan Altın Kelebek’i alarak en iyi sunucu ödülünü kazandı.

2010 yılında başlattığı sosyal sorumluluk projesi Umut Evi ile 6000 kadına ücretsiz danışmanlık hizmeti verdi, projenin gelirini ise içeriğini program adayı kadınların olduğu Sessiz Kadınlar ve Kara Duvak kitabı ile elde etti. Programında engelli vatandaşlara desteğinden dolayı mavi kapak kampanyasıyla 1000‘in üstünde akülü sandalye dağıttı.

2 Temmuz 2010 tarihinde Ali Özbir ile evlenen Esra Erol iki çocuk annesidir.


Kariyer :
Siemens Mobile Kuşak - Sunucu (Teknoloji TV) 2003
Turkuaz (Kanal D) 2005 - 2007
Dest-i İzdivaç: (Flash TV) 2007
Esra Erol'la İzdivaç (Star TV) 2008
Esra Erol'la (Fox TV) 2013 - 2014
Esra Erol'da (ATV) 2015 - 2017


Oyunculuk deneyimi :
Kalp Gözü - TV Dizisi (Kanal 7) 2004
Başkan (TV Filmi) 2005
Tuzak (Banu) - TV Dizisi 2005
Kanal-İ-Zasyon (Konuk Oyuncu) - Sinema Filmi 2009
Kamerayla İzdivaç - Sİnema Filmi 2010

Yorumlar (0)
banner147
Günün Anketi Tümü
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?