Esra Erol'da 24 Eylül Cuma ATV canlı yayın, Youtube, tekrar ve kesintisiz izle | Esra Erol 21 Eylül izle

Esra Erol'da yepyeni bir haftasının final bölümü ile daha izleyicilerin karşısına çıkıyor. Birbirinden önemli konuların yer aldığı programda çarpıcı dosyalar Türkiye gündemine taşınmaya devam ediliyor. Konukların da ağırlandığı canlı yayında yine çözüm odaklı çalışılacak. Başarılı sunucu yine ekibiyle çok konuşulacak. Esra Erol'da 24 Eylül Cuma ATV canlı yayın, Youtube, tekrar ve kesintisiz izle seçenekleri haberimizde yer alıyor.

TV 24.09.2021, 14:05 Burak ZİHNİ
Esra Erol'da 24 Eylül Cuma ATV canlı yayın, Youtube, tekrar ve kesintisiz izle | Esra Erol 21 Eylül izle

Yıllardır televizyon ekranlarında izleyenlerin en çok güvendiği isimlerden biri olmayı başaran Esra Erol 24 Eylül Pazartesi günü de yine karşınızda. ATV'nin Müge Anlı'dan sonra ikindi kuşağında yer verdiği reality programını sunan Esra Erol, ekibiyle birlikte yine görev başında. Kayıpları bulmak, aileleri bir araya getirmek ve suçlular için gerekeni yapmak adına yine yerini alacak olan güzel sunucu için binler televizyon karşısına kilitlenecek. Akıl almaz iddialar, kan donduran suçlamalar...Son bölümde Esra Erol’da neler yaşandı? Gizem Hanım bugün gerçekleri konuşacağını söyledikten sonra dün söylediklerinin de doğru olduğunu belirtti. Hakan Bey’in kadın tüccarlığı yapmadığını, asıl eşinin kadın tüccarlığı yaptığını iddia eden Gizem Hanım, 2014 yılında olduğunu söyledi.Onur Bey elinde çiçekle stüdyomuzda ve eşinin Hakan Bey tarafından kandırıldığını öne sürdü. Esra Erol kendisine çok fazla ihbar geldiğini söyledikten sonra Gizem Hanım, Hakan Bey’in alkol masasında eşi ile tanıştığını ifade etti. Gizem Hanım dün Murat Bey ile kaldığını, Ozan Bey’in de evli olduğunu ve Hakan Bey’in en yakın arkadaşı olduğunu, kaçtıktan sonra Ozan Bey, eşi ve kendisi beraber kaldıklarını dile getirdi. Avukat Hülya Hanım yayının yarısının biplendiğine dikkat çekip Gizem Hanım’ın iddiaları mahkemede de belirtip belirtmediğini sordu. Gizem Hanım Çağlayan adliyesine bunları beyan ettiğini söyledi.  Gizem Hanım, Hakan Bey’in yayına çıkmasını kendisinin istemediğini, ihbarların gelebileceğini ama Hakan Bey’den bir şey görmediğini iddia etti. Telefondaki hanımefendi, Esra Erol’dan ve yetkililerden kızının koruma altına alınmasını istedi. Onur Bey’in de Hakan Bey gibi olduğundan söz eden telefondaki hanımefendi, Onur Bey’in vefat eden annesinin zaten bu işi yaptığını, kızını hiç kurtaramadığını, sonradan da Hakan Bey’in ortaya çıktığını iddia etti. Esra Erol 24 Eylül Cuma Youtube İzle

Dobra yorumlarıyla ekranlara damga vuran Esra Erol, tüm olayları ele almayı sürdürüyor. ATV'de yayınlanan programı izleyiciler tekrar izlemek istiyor. Gözden kaçan noktaları incelemek, bilgi sahibi olunan konularda ihbar hattına akış sağlamak isteyenler Esra Erol'da Youtube izle seçeneği ile programı seyrediyor. ATV Youtube kanalı ve Esra Erol'da Youtube kanalı üzerinden yayınları seyredebilirsiniz.

esra erol öykü kimdir
 

esra erol öykü

esra erol'da gamze erdem

esra erol'da avukat hülya kuran

Esra Erol Tekrar İzle - 24 Eylül Cuma

İşte, okulda veya dışarda olan izleyiciler için Esra Erol'da programını tekrar izleme seçeneği de mevcut. Bunun için birçok platform bulunmaktadır. ATV ve programın Youtube kanalı ile birlikte Digiturk, D-Smart gibi pek çok yayın ağı da Esra Erol'dayı yayınlamakla birlikte geri sar özelliği ile tüm yayını izleme şansı vermektedir. Ayrıca www.atv.com.tr üzerinden de izleyebilirsiniz.


Esra Erol kimdir? Evli mi nereli kaç yaşında

Esra Erol, 12 Mayıs 1982 tarihinde İstanbul Eyüp’de doğdu.

5 kız çocuğun ortancasıdır. Aslen Sinop Ayancık'lı bir ailenin çocuğudur. Adı Seyfi ve polis olan babasının tayin olduğu Kütahya’da İlk, orta ve lise öğrenimini tamamladı.

Kız lisesi Çini Seramik mezunudur. Açık Öğretim Fakültesi’nden mezun oldu. Maltepe Üniversitesi’nin diksiyon-spikerlik kurslarına katıldı. Sonra Marmara Üniversitesi Radyo-Televizyon bölümünde eğitim aldı.


Beden Eğitimi öğretmeni olmayı planlarken televizyoncu oldu. Lise yıllarından beri yerel radyo ve televizyonlarda kendi hazırladığı programları sundu.

İki yıl üst üste Türkiye’nin en prestijli ödüllerinden biri olan Altın Kelebek’i alarak en iyi sunucu ödülünü kazandı.

2010 yılında başlattığı sosyal sorumluluk projesi Umut Evi ile 6000 kadına ücretsiz danışmanlık hizmeti verdi, projenin gelirini ise içeriğini program adayı kadınların olduğu Sessiz Kadınlar ve Kara Duvak kitabı ile elde etti. Programında engelli vatandaşlara desteğinden dolayı mavi kapak kampanyasıyla 1000‘in üstünde akülü sandalye dağıttı.

2 Temmuz 2010 tarihinde Ali Özbir ile evlenen Esra Erol iki çocuk annesidir.


Kariyer :
Siemens Mobile Kuşak - Sunucu (Teknoloji TV) 2003
Turkuaz (Kanal D) 2005 - 2007
Dest-i İzdivaç: (Flash TV) 2007
Esra Erol'la İzdivaç (Star TV) 2008
Esra Erol'la (Fox TV) 2013 - 2014
Esra Erol'da (ATV) 2015 - 2017


Oyunculuk deneyimi :
Kalp Gözü - TV Dizisi (Kanal 7) 2004
Başkan (TV Filmi) 2005
Tuzak (Banu) - TV Dizisi 2005
Kanal-İ-Zasyon (Konuk Oyuncu) - Sinema Filmi 2009
Kamerayla İzdivaç - Sİnema Filmi 2010

Yorumlar (0)
banner147
Günün Anketi Tümü
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?
banner138