Esra Erol'da 24 Şubat 2021 Çarşamba ATV canlı yayın, Youtube, tekrar ve kesintisiz izle

ATV ekranlarının sevilerek izlenen ve her gün yayınlanan bölümlerinde gündeme damga vurmayı başaran programı Esra Erol'da bugün de izleyicilerin karşısına çıkıyor. Birbirnden çarpıcı dosyaların ele alındığı ve kararlılıkla işlendiği programda yine birçok dosya açılarak çözüme kavuşturulmaya çalışılacak. Esra Erol'da 24 Şubat 2021 Çarşamba ATV canlı yayın, Youtube, tekrar ve kesintisiz izle seçenekleri haberimizde yer alıyor.

TV 24.02.2021, 07:39 Burak ZİHNİ

Yıllardır televizyon ekranlarında izleyenlerin en çok güvendiği isimlerden biri olmayı başaran Esra Erol 24 Şubat Çarşamba günü de yine karşınızda. ATV'nin Müge Anlı'dan sonra ikindi kuşağında yer verdiği reality programını sunan Esra Erol, ekibiyle birlikte yine görev başında. Kayıpları bulmak, aileleri bir araya getirmek ve suçlular için gerekeni yapmak adına yine yerini alacak olan güzel sunucu için binler televizyon karşısına kilitlenecek. Akıl almaz iddialar, kan donduran suçlamalar... Esra Erol'da 24 Şubat 2021 Çarşamba ATV canlı yayın, Youtube, tekrar ve kesintisiz izle seçenekleri haberimizde yer alıyor.


Esra Erol'da son bölümde neler yaşandı?

Aytaç sosyal medyada tanıştığı Büşra’nın En yakın arkadaşıyla kaçtığını belirtip. Esra Erol’dan yardım istedi. Büşra’nın kaçtığı Mustafa Çelen çocuğun benden olduğunu söyledi. Aytaç bunun üzerine canlı yayında çok sinirlendi. Aytaç Büşra’nın devamlı kavga ettiğini, Mustafa’ylada devamlı kavga ettiğini söyleyen annesi Mustafa’nın cezaevinde bulunduğunu belirtti. Sercan 12 yıldır kayıp annesini arıyor. Annesinin kendisini terk ettiğini belirtip çok zorluklar çektiğini  belirtti. Annesinin karşısına geçip hesap vermesini bekliyor. Esra Erol Sercan’ın Annesini buldu. Son fotoğrağını ilk kez canlı yayında gördü ve kızının annesine çok benzediğini belirtti. Havva Teyze  ve Süleyman amca canlı yayında birbirleriyle olan davalarını tartışıp sonuca bağlamak istiyorlar. Havva teyze Süleyman amcayı istemediğini söyledi ve evliğini bitirmek istedi. Canlı yayına bağlanan kızı anne babasını barışmaları için ikna etmeye çalıştı. Havva teyze ben bu evliğini ite ite yürüttüm Süleyman amca devamlı boşanmak istediğini avukatta evrak hazır deyip avukatın canlı yayına bağlanmasını istidiler. Havva Hanım ne oldu Yavuz Esra Erol seni buldu bir dakikada dedi. Yavuz Bey evleneli 14 sene olduğunu her zaman çalıştığını çocuklarına ve evine baktığını ama eşinin bir rahatsızlığı olduğunu müthiş derecede bir isteme hastalığı olduğunu bir para sevdasının olduğunu söyledi. Yavuz Bey aldatma değil de bir bayanla mesajlaşma yaşadıklarını ama o bayanın evine gitmediğini istifa ettiğini ama herkesin kovuldu dediğini söyledi. Havva boşanmak istediğini söyledi.
Esra Erol 24 Şubat Çarşamba Youtube İzle

Dobra yorumlarıyla ekranlara damga vuran Esra Erol, tüm olayları ele almayı sürdürüyor. ATV'de yayınlanan programı izleyiciler tekrar izlemek istiyor. Gözden kaçan noktaları incelemek, bilgi sahibi olunan konularda ihbar hattına akış sağlamak isteyenler Esra Erol'da Youtube izle seçeneği ile programı seyrediyor. ATV Youtube kanalı ve Esra Erol'da Youtube kanalı üzerinden yayınları seyredebilirsiniz.


 

esra erol öykü kimdir
 

esra erol öykü

esra erol'da gamze erdem

esra erol'da avukat hülya kuran

Esra Erol Tekrar İzle - 24 Şubat Çarşamba

İşte, okulda veya dışarda olan izleyiciler için Esra Erol'da programını tekrar izleme seçeneği de mevcut. Bunun için birçok platform bulunmaktadır. ATV ve programın Youtube kanalı ile birlikte Digiturk, D-Smart gibi pek çok yayın ağı da Esra Erol'dayı yayınlamakla birlikte geri sar özelliği ile tüm yayını izleme şansı vermektedir. Ayrıca www.atv.com.tr üzerinden de izleyebilirsiniz.


Esra Erol kimdir? Evli mi nereli kaç yaşında
Esra Erol, 12 Mayıs 1982 tarihinde İstanbul Eyüp’de doğdu.


5 kız çocuğun ortancasıdır. Aslen Sinop Ayancık'lı bir ailenin çocuğudur. Adı Seyfi ve polis olan babasının tayin olduğu Kütahya’da İlk, orta ve lise öğrenimini tamamladı.

Kız lisesi Çini Seramik mezunudur. Açık Öğretim Fakültesi’nden mezun oldu. Maltepe Üniversitesi’nin diksiyon-spikerlik kurslarına katıldı. Sonra Marmara Üniversitesi Radyo-Televizyon bölümünde eğitim aldı.


Beden Eğitimi öğretmeni olmayı planlarken televizyoncu oldu. Lise yıllarından beri yerel radyo ve televizyonlarda kendi hazırladığı programları sundu.

İki yıl üst üste Türkiye’nin en prestijli ödüllerinden biri olan Altın Kelebek’i alarak en iyi sunucu ödülünü kazandı.

2010 yılında başlattığı sosyal sorumluluk projesi Umut Evi ile 6000 kadına ücretsiz danışmanlık hizmeti verdi, projenin gelirini ise içeriğini program adayı kadınların olduğu Sessiz Kadınlar ve Kara Duvak kitabı ile elde etti. Programında engelli vatandaşlara desteğinden dolayı mavi kapak kampanyasıyla 1000‘in üstünde akülü sandalye dağıttı.

2 Temmuz 2010 tarihinde Ali Özbir ile evlenen Esra Erol iki çocuk annesidir.


Kariyer :
Siemens Mobile Kuşak - Sunucu (Teknoloji TV) 2003
Turkuaz (Kanal D) 2005 - 2007
Dest-i İzdivaç: (Flash TV) 2007
Esra Erol'la İzdivaç (Star TV) 2008
Esra Erol'la (Fox TV) 2013 - 2014
Esra Erol'da (ATV) 2015 - 2017


Oyunculuk deneyimi :
Kalp Gözü - TV Dizisi (Kanal 7) 2004
Başkan (TV Filmi) 2005
Tuzak (Banu) - TV Dizisi 2005
Kanal-İ-Zasyon (Konuk Oyuncu) - Sinema Filmi 2009
Kamerayla İzdivaç - Sinema Filmi 2010

Yorumlar (0)
banner138
Günün Anketi Tümü
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?