Esra Erol'da 27 Eylül Pazrtesi ATV canlı yayın, Youtube, tekrar ve kesintisiz izle | Esra Erol 27 Eylül izle

Türkiye'nin en çok seyredilen öğle sonrası programlarından biri olan Esra Erol'da yeni bir hafta daha başlıyor. Birbirinden çarpıcı konuların ele alındığı, gündeme damga vuran dosyalarla seyircilerin karşısına çıkan Esra Erol yine ilgiyle izlenecek. Seyirciler yayın bilgilerini araştırarak öğrenmek istiyor. Esra Erol'da 27 Eylül Pazartesi ATV canlı yayın, Youtube, tekrar ve kesintisiz izle seçenekleri haberimizde yer alıyor.

TV 27.09.2021, 13:55 Burak ZİHNİ
Esra Erol'da 27 Eylül Pazrtesi ATV canlı yayın, Youtube, tekrar ve kesintisiz izle | Esra Erol 27 Eylül izle

Yıllardır televizyon ekranlarında izleyenlerin en çok güvendiği isimlerden biri olmayı başaran Esra Erol 27 Eylül Pazartesi günü de yine karşınızda. ATV'nin Müge Anlı'dan sonra ikindi kuşağında yer verdiği reality programını sunan Esra Erol, ekibiyle birlikte yine görev başında. Kayıpları bulmak, aileleri bir araya getirmek ve suçlular için gerekeni yapmak adına yine yerini alacak olan güzel sunucu için binler televizyon karşısına kilitlenecek. Akıl almaz iddialar, kan donduran suçlamalar...Son bölümde Esra Erol’da neler yaşandı? Yıldıray Bey, eşinin “3 çocuğumun ölüsünü öpeyim ben böyle bir şey yapmadım” dediğini, eşinin Muharrem Ovalı ile ilişkisi olduğunu, eşini babasının evine gönderdiğini, ama eşinin babası yerine komşu Hülya Hanım’a gittiğini söyledi. Kendisinin de kayınpederini aradığını, kızın bunları yapmış dediğini, sonra eşinin babasının yanına gitmediğin, komşuya gittiğini, orada komşuya “Eşim kızgın geri çıkacağım” dediğini belirtti. Yıldıray Bey eşinin gelmesini, koluna takı geri eve götüreceğini, affedeceğini, sevdiğini söyledi. Mahizer Hanım, eşinin “Beni boşamazsan seni gerekirse çocukların gözünün önünde öldürürüm” dediğini, sürekli farklı yerlerde yattığını, kayınpederinin de sorduğunu, baba huzurum yok dediğini, eşinin sürekli telefonla oynadığını, bir akşam gelip elbiselerini aldığını, “işe gidiyorum” dediğini, aradığını açmadığını, “Ben gidiyorum beni öldü sayın” dediğini anlattı. Rukiye Hanım eşi ile zaten boşanacak olduğunu, neden programa çıktığını sordu. Yıldıray Bey ağlayarak eşinin çocukları bırakıp neden gittiğini sordu. Rukiye Hanım Muharrem Bey ile kaçtığını ve onunla birlikte olduğunu itiraf ederek normalde boşandıktan sonra kaçmayı düşündüğünü ama duyulduğu için erken kaçtığını belirtti. Mahizer Hanım komşularına gidip eşimden şiddet görüyorum dediğini, eşinin komşusunun eşine bile baktığını, ilk defa aldatılmadığını söyledi. Rukiye Hanım, Mahizer Hanım ile telefonda da görüştüğünü, kendisine de yazabileceğini dile getirirken Muharrem Bey’den şu ana kadar şiddet görmediğini savundu.Esra Erol 27 Eylül Pazartesi Youtube İzle

Dobra yorumlarıyla ekranlara damga vuran Esra Erol, tüm olayları ele almayı sürdürüyor. ATV'de yayınlanan programı izleyiciler tekrar izlemek istiyor. Gözden kaçan noktaları incelemek, bilgi sahibi olunan konularda ihbar hattına akış sağlamak isteyenler Esra Erol'da Youtube izle seçeneği ile programı seyrediyor. ATV Youtube kanalı ve Esra Erol'da Youtube kanalı üzerinden yayınları seyredebilirsiniz.

esra erol öykü kimdir
 

esra erol öykü

esra erol'da gamze erdem

esra erol'da avukat hülya kuran

Esra Erol Tekrar İzle - 27 Eylül Pazartesi

İşte, okulda veya dışarda olan izleyiciler için Esra Erol'da programını tekrar izleme seçeneği de mevcut. Bunun için birçok platform bulunmaktadır. ATV ve programın Youtube kanalı ile birlikte Digiturk, D-Smart gibi pek çok yayın ağı da Esra Erol'dayı yayınlamakla birlikte geri sar özelliği ile tüm yayını izleme şansı vermektedir. Ayrıca www.atv.com.tr üzerinden de izleyebilirsiniz.


Esra Erol kimdir? Evli mi nereli kaç yaşında

Esra Erol, 12 Mayıs 1982 tarihinde İstanbul Eyüp’de doğdu.

5 kız çocuğun ortancasıdır. Aslen Sinop Ayancık'lı bir ailenin çocuğudur. Adı Seyfi ve polis olan babasının tayin olduğu Kütahya’da İlk, orta ve lise öğrenimini tamamladı.

Kız lisesi Çini Seramik mezunudur. Açık Öğretim Fakültesi’nden mezun oldu. Maltepe Üniversitesi’nin diksiyon-spikerlik kurslarına katıldı. Sonra Marmara Üniversitesi Radyo-Televizyon bölümünde eğitim aldı.


Beden Eğitimi öğretmeni olmayı planlarken televizyoncu oldu. Lise yıllarından beri yerel radyo ve televizyonlarda kendi hazırladığı programları sundu.

İki yıl üst üste Türkiye’nin en prestijli ödüllerinden biri olan Altın Kelebek’i alarak en iyi sunucu ödülünü kazandı.

2010 yılında başlattığı sosyal sorumluluk projesi Umut Evi ile 6000 kadına ücretsiz danışmanlık hizmeti verdi, projenin gelirini ise içeriğini program adayı kadınların olduğu Sessiz Kadınlar ve Kara Duvak kitabı ile elde etti. Programında engelli vatandaşlara desteğinden dolayı mavi kapak kampanyasıyla 1000‘in üstünde akülü sandalye dağıttı.

2 Temmuz 2010 tarihinde Ali Özbir ile evlenen Esra Erol iki çocuk annesidir.


Kariyer :
Siemens Mobile Kuşak - Sunucu (Teknoloji TV) 2003
Turkuaz (Kanal D) 2005 - 2007
Dest-i İzdivaç: (Flash TV) 2007
Esra Erol'la İzdivaç (Star TV) 2008
Esra Erol'la (Fox TV) 2013 - 2014
Esra Erol'da (ATV) 2015 - 2017


Oyunculuk deneyimi :
Kalp Gözü - TV Dizisi (Kanal 7) 2004
Başkan (TV Filmi) 2005
Tuzak (Banu) - TV Dizisi 2005
Kanal-İ-Zasyon (Konuk Oyuncu) - Sinema Filmi 2009
Kamerayla İzdivaç - Sİnema Filmi 2010

Yorumlar (0)
banner147
Günün Anketi Tümü
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?
banner138