Esra Erol'da 30 Aralık 2020 Çarşamba ATV canlı yayın, Youtube, tekrar ve kesintisiz izle

Esra Erol'da izle seçenekleri ile karşınızdayız. 30 Aralık Çarşamba günü yayınlanacak yeni bölüm öncesinde ve sonrasında programı izleyebileceğiniz tüm alternatifler haberimizde. Başarılı sunucu Esra Erol ve ekibi bugün de işlediği konular ve ağırlayacağı konuklarla birlikte yine gündeme damga vuracak. İyi seyirler dileriz.

TV 30.12.2020, 07:28 Burak ZİHNİ

Yıllardır televizyon ekranlarında izleyenlerin en çok güvendiği isimlerden biri olmayı başaran Esra Erol 30 Aralık Çarşamba günü de yine karşınızda. ATV'nin Müge Anlı'dan sonra ikindi kuşağında yer verdiği reality programını sunan Esra Erol, ekibiyle birlikte yine görev başında. Kayıpları bulmak, aileleri bir araya getirmek ve suçlular için gerekeni yapmak adına yine yerini alacak olan güzel sunucu için binler televizyon karşısına kilitlenecek. Akıl almaz iddialar, kan donduran suçlamalar...Son bölümde Esra Erol’da bugün; Erdi, Ayfer ile evleneceklerini söyledi! Erdi ve Ayfer stüdyoda evlenecek! İsmail Bey’in dramı! 1 Aralık’tan beri kayıp olan Ebru Görkemli nerede? Ebru ile ilgili son dakika gelişmesi ne? Dün yayınımıza bağlanan Ebru’nun kızı ve oğlu annesinin hep bu şekilde davrandıklarını söylediler! Davetiyeler basıldı, gelinlik, damatlık provaları yapıldı ve nikâha bir gün kala müstakbel eşi Ebru Görkemli ortadan kayboldu! Gülşen, kocası İlyas ile stüdyoda karşı karşıya gelecek mi? Kocası İlyas, annesi ile bir olup karsını sokağa attı mı? İlyas eşinden habersiz boşanmaz davası açtı mı? 22 yaşında, 3 senelik evli olan bedensel engelli Gülşen, kaçarak evlendi ama birkaç yıl sonra kocası İlyas ve kayınvalidesi Şükriye sokağa attı! Serhan’ın karısı Leyla, iki çocuğunu bırakarak ablası Fatma ile ortadan kayboldu! Serhan’ın kayıp karısı ve baldızı ile ilgili büyük şüphesi ne? Ahmet Bey’in 26 yaşındaki kızı Fulya Fazilet Kanat, Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti’ne üniversite okuma gidiyorum dedi ve bir aydır haber alınamıyor! Fulya Fazilet Kanat nerede? İyi seyirler dileriz.Esra Erol 30 Aralık Çarşamba Youtube İzle

Dobra yorumlarıyla ekranlara damga vuran Esra Erol, tüm olayları ele almayı sürdürüyor. ATV'de yayınlanan programı izleyiciler tekrar izlemek istiyor. Gözden kaçan noktaları incelemek, bilgi sahibi olunan konularda ihbar hattına akış sağlamak isteyenler Esra Erol'da Youtube izle seçeneği ile programı seyrediyor. ATV Youtube kanalı ve Esra Erol'da Youtube kanalı üzerinden yayınları seyredebilirsiniz.

esra erol öykü kimdir
 

esra erol öykü

esra erol'da gamze erdem

esra erol'da avukat hülya kuran

Esra Erol Tekrar İzle - 30 Aralık Çarşamba

İşte, okulda veya dışarda olan izleyiciler için Esra Erol'da programını tekrar izleme seçeneği de mevcut. Bunun için birçok platform bulunmaktadır. ATV ve programın Youtube kanalı ile birlikte Digiturk, D-Smart gibi pek çok yayın ağı da Esra Erol'dayı yayınlamakla birlikte geri sar özelliği ile tüm yayını izleme şansı vermektedir. Ayrıca www.atv.com.tr üzerinden de izleyebilirsiniz.


Esra Erol kimdir? Evli mi nereli kaç yaşında
Esra Erol, 12 Mayıs 1982 tarihinde İstanbul Eyüp’de doğdu.

5 kız çocuğun ortancasıdır. Aslen Sinop Ayancık'lı bir ailenin çocuğudur. Adı Seyfi ve polis olan babasının tayin olduğu Kütahya’da İlk, orta ve lise öğrenimini tamamladı.


Kız lisesi Çini Seramik mezunudur. Açık Öğretim Fakültesi’nden mezun oldu. Maltepe Üniversitesi’nin diksiyon-spikerlik kurslarına katıldı. Sonra Marmara Üniversitesi Radyo-Televizyon bölümünde eğitim aldı.


Beden Eğitimi öğretmeni olmayı planlarken televizyoncu oldu. Lise yıllarından beri yerel radyo ve televizyonlarda kendi hazırladığı programları sundu.

İki yıl üst üste Türkiye’nin en prestijli ödüllerinden biri olan Altın Kelebek’i alarak en iyi sunucu ödülünü kazandı.

2010 yılında başlattığı sosyal sorumluluk projesi Umut Evi ile 6000 kadına ücretsiz danışmanlık hizmeti verdi, projenin gelirini ise içeriğini program adayı kadınların olduğu Sessiz Kadınlar ve Kara Duvak kitabı ile elde etti. Programında engelli vatandaşlara desteğinden dolayı mavi kapak kampanyasıyla 1000‘in üstünde akülü sandalye dağıttı.

2 Temmuz 2010 tarihinde Ali Özbir ile evlenen Esra Erol iki çocuk annesidir.


Kariyer :
Siemens Mobile Kuşak - Sunucu (Teknoloji TV) 2003
Turkuaz (Kanal D) 2005 - 2007
Dest-i İzdivaç: (Flash TV) 2007
Esra Erol'la İzdivaç (Star TV) 2008
Esra Erol'la (Fox TV) 2013 - 2014
Esra Erol'da (ATV) 2015 - 2017


Oyunculuk deneyimi :
Kalp Gözü - TV Dizisi (Kanal 7) 2004
Başkan (TV Filmi) 2005
Tuzak (Banu) - TV Dizisi 2005
Kanal-İ-Zasyon (Konuk Oyuncu) - Sinema Filmi 2009
Kamerayla İzdivaç - Sinema Filmi 2010

Yorumlar (0)
Günün Anketi Tümü
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?