Esra Erol'da 4 Ekim Pazartesi ATV canlı yayın, Youtube, tekrar ve kesintisiz izle | Esra Erol 4 Ekim izle

Milyonalarca kişiyi ekran karşısına kilitleyen yayınları ile adından söz ettirmeyi başaran Esra Erol yepyeni bir haftada daha ATV'deki yerini alıyor. Umut bekleyenlerin umdu, yardım isteyenlerin ışığı olmayı sürdüren başarılı sunucu bugün de birçok konuyu işleyerek çözüme kavuşturabilmek adına çaba gösterecek. Esra Erol'da 4 Ekim Pazartesi ATV canlı yayın, Youtube, tekrar ve kesintisiz izle alternatifleri haberimizde yer alıyor.

TV 04.10.2021, 14:41 Burak ZİHNİ
Esra Erol'da 4 Ekim Pazartesi ATV canlı yayın, Youtube, tekrar ve kesintisiz izle | Esra Erol 4 Ekim izle

Esra Erol 4 Ekim Pazartesi günü de yine karşınızda. ATV'nin Müge Anlı'dan sonra ikindi kuşağında yer verdiği reality programını sunan Esra Erol, ekibiyle birlikte yine görev başında. Kayıpları bulmak, aileleri bir araya getirmek ve suçlular için gerekeni yapmak adına yine yerini alacak olan güzel sunucu için binler televizyon karşısına kilitlenecek. Akıl almaz iddialar, kan donduran suçlamalar...Son bölümde Esra Erol’da neler yaşandı? Filiz Hanım, ağlayarak stüdyoya geldi ve derdinin çok büyük olduğunu söylerken Esra Erol, Filiz Hanım’ın İstanbul’dan geldiğini, 21 yaşında üniversite öğrencisi Gülşah Kemal’in evi terk ettiği bilgisini verdi. Filiz Hanım, kızının geri dönmesi için yalvarıp ağladıktan sonra eşinin 7 sene önce öldüğünü, 2 kızının 1 oğlu olduğunu, saçını süpürge ettiğini, kızının üniversiteye kayıt olduğunu ama 2 senedir gitmediğini, kızının psikiyatrik sorunları olduğunu belirtti. Filiz Hanım, kızının evi terk edip Akan Bey ve kızı ile birlikte yaşamaya başladığını yani 3 kişinin evde kaldığını söyledi. Kızının psikolojik rahatsızlığı olduğunu öne süren Filiz Hanım, kızının 1 buçuk seneden beri tedavi gördüğünü, denize atlamaya kalktığını, kendisini zehirlemeye de çalıştığını, kızının hayatından şüphe ettiğini vurguladı. Gülşah, Akan Bey ve kızı ile birlikte kaldığını itiraf edip Akan Bey ile imam nikahı yaptığını, çok mutlu olduğunu 4 Kasım’da da resmi nikah kıyacaklarını, o kadın diye hitap ettiği annesinin çok yalan konuştuğunu iddia etti. Filiz Hanım kızında şu kadarcık vicdan olsa kendisine o kadın diyemeyeceğini, kızı ile Akan Bey’in nikahını kıydırmayacağını, Akan Bey’i hapse attıracağını vurguladı. Hepsi ve daha fazlası Esra Erol'da programının yeni bölümünde.Esra Erol 4 Ekim Pazartesi Youtube İzle

Dobra yorumlarıyla ekranlara damga vuran Esra Erol, tüm olayları ele almayı sürdürüyor. ATV'de yayınlanan programı izleyiciler tekrar izlemek istiyor. Gözden kaçan noktaları incelemek, bilgi sahibi olunan konularda ihbar hattına akış sağlamak isteyenler Esra Erol'da Youtube izle seçeneği ile programı seyrediyor. ATV Youtube kanalı ve Esra Erol'da Youtube kanalı üzerinden yayınları seyredebilirsiniz.

esra erol öykü kimdir
 

esra erol öykü

esra erol'da gamze erdem

esra erol'da avukat hülya kuran

Esra Erol Tekrar İzle - 4 Ekim Pazartesi

İşte, okulda veya dışarda olan izleyiciler için Esra Erol'da programını tekrar izleme seçeneği de mevcut. Bunun için birçok platform bulunmaktadır. ATV ve programın Youtube kanalı ile birlikte Digiturk, D-Smart gibi pek çok yayın ağı da Esra Erol'dayı yayınlamakla birlikte geri sar özelliği ile tüm yayını izleme şansı vermektedir. Ayrıca www.atv.com.tr üzerinden de izleyebilirsiniz.


Esra Erol kimdir? Evli mi nereli kaç yaşında

Esra Erol, 12 Mayıs 1982 tarihinde İstanbul Eyüp’de doğdu.

5 kız çocuğun ortancasıdır. Aslen Sinop Ayancık'lı bir ailenin çocuğudur. Adı Seyfi ve polis olan babasının tayin olduğu Kütahya’da İlk, orta ve lise öğrenimini tamamladı.

Kız lisesi Çini Seramik mezunudur. Açık Öğretim Fakültesi’nden mezun oldu. Maltepe Üniversitesi’nin diksiyon-spikerlik kurslarına katıldı. Sonra Marmara Üniversitesi Radyo-Televizyon bölümünde eğitim aldı.


Beden Eğitimi öğretmeni olmayı planlarken televizyoncu oldu. Lise yıllarından beri yerel radyo ve televizyonlarda kendi hazırladığı programları sundu.

İki yıl üst üste Türkiye’nin en prestijli ödüllerinden biri olan Altın Kelebek’i alarak en iyi sunucu ödülünü kazandı.

2010 yılında başlattığı sosyal sorumluluk projesi Umut Evi ile 6000 kadına ücretsiz danışmanlık hizmeti verdi, projenin gelirini ise içeriğini program adayı kadınların olduğu Sessiz Kadınlar ve Kara Duvak kitabı ile elde etti. Programında engelli vatandaşlara desteğinden dolayı mavi kapak kampanyasıyla 1000‘in üstünde akülü sandalye dağıttı.

2 Temmuz 2010 tarihinde Ali Özbir ile evlenen Esra Erol iki çocuk annesidir.


Kariyer :
Siemens Mobile Kuşak - Sunucu (Teknoloji TV) 2003
Turkuaz (Kanal D) 2005 - 2007
Dest-i İzdivaç: (Flash TV) 2007
Esra Erol'la İzdivaç (Star TV) 2008
Esra Erol'la (Fox TV) 2013 - 2014
Esra Erol'da (ATV) 2015 - 2017


Oyunculuk deneyimi :
Kalp Gözü - TV Dizisi (Kanal 7) 2004
Başkan (TV Filmi) 2005
Tuzak (Banu) - TV Dizisi 2005
Kanal-İ-Zasyon (Konuk Oyuncu) - Sinema Filmi 2009
Kamerayla İzdivaç - Sİnema Filmi 2010

Yorumlar (0)
banner147
Günün Anketi Tümü
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?
banner138