Esra Erol'da 4 Kasım Perşembe ATV canlı yayın, Youtube, tekrar ve kesintisiz izle

ATV ekranlarının sevilerek izlenmeye devam edilen programı Esra Erol'da yeni bölümüyle izleyicilerin karşısına çıkıyor. Birbirinden önemli konuları ele almayı sürdüren canlı yayında işlenecek dosyalar herkesi ekran başına kilitleyecek. Yeni gelişmelerin aneban aktarılacağı programa dair detaylar araştırılarak öğrenilmek isteniyor. Esra Erol'da 4 Kasım Perşembe ATV canlı yayın, Youtube, tekrar ve kesintisiz izle alternatifleri haberimizde yer alıyor.

TV 04.11.2021, 15:50 Burak ZİHNİ
Esra Erol'da 4 Kasım Perşembe ATV canlı yayın, Youtube, tekrar ve kesintisiz izle

Yıllardır televizyon ekranlarında izleyenlerin en çok güvendiği isimlerden biri olmayı başaran Esra Erol 4 Kasım Perşembe günü de yine karşınızda. ATV'nin Müge Anlı'dan sonra ikindi kuşağında yer verdiği reality programını sunan Esra Erol, ekibiyle birlikte yine görev başında. Kayıpları bulmak, aileleri bir araya getirmek ve suçlular için gerekeni yapmak adına yine yerini alacak olan güzel sunucu için binler televizyon karşısına kilitlenecek. Akıl almaz iddialar, kan donduran suçlamalar...Son bölümde Esra Erol’da neler yaşandı? Yusuf Bey, 5 buçuk 6 senedir çektiğini Allah'ın bildiğini, daha önce eşi Seher Karabulut'un buraya babasının soyadını almak için çıktığını söyledi. Daha önce eşini bir kere affettiğini belirtti. Yusuf Bey, kendisi evdeyken herhangi bir samimiyet olmadığını ama kendisi evde yokken Seher Hanım ile İsmail Bey arasında samimiyet olduğunu öne sürdü. Seher Hanım İsmail Bey ile beraber olduğunu açıklayıp sosyal medyada da paylaşım yaptığını, kendilerinde de 2 gün yeri yurdu yok diye kaldığını açıkladı. İsmail Bey, yaptığını kabul ettiğini dile getirince Esra Erol, İsmail Bey'in herkes benim gibi olabilir, şahsiyet karakter sahibi olmayabilir, senin aile düzenini bozarlar, bu yuvayı bozarlar demeye çalıştığını, çok da dürüst davrandığını söyledi. Esra Erol, 24 yaşındaki Mesut Karataş'ın bakkala diye çıktığını, 10 gündür kayıp olduğunu söyledi. Esra Erol, antidepresanların bir zamana kadar zorladığını ama sonra tedaviye başladığını söyledi. Mesut'un en son güvenlik kamerasına yansıdığı görüntüler ekrana getirildi. Merdan Bey stüdyoya geldi. Saniye Hanım çocuğunun kendisinden neden kaçırıldığını aynı zamanda Merdan Bey ile beraberken mi eski eşi ile nikah kıydığını, ispatlanmasını istedi. Merdan Bey, Saniye Hanım sorumlu bir insan olsa çocuğu kendisine vermeyeceğini, ama aksine "Benim kocam şiddet uyguluyor, gel çocuğunu al" dediğini iddia etti. Saniye Hanım öyle bir şey demediğini belirtip kaç kere Merdan Bey'in çocuk için harçlık verdiğini sordu. Sezer Bey hatalarının farkında olduğunu ama çok konuşma taraftarı olmadığını, kimsenin baskısı altında falan olmadığını dile getirdi. Sezer Bey, çocuklarına sahip çıkmama durumu olmadığını, işe girdikten sonra çocuklarına bakacağını belirtti. Kübra Hanım neden kendisinin yıllardır kandırıldığını sorguladı. Esra Erol bunun ölüm gibi bir şey olduğunu, resmen 3 Kasım'a kadar hayatında her şeyin yalan olduğunu öğrendiğini vurguladı. Havva Hanım, dün Kübra Hanım'a çok üzüldüğünü, elinden geldiğince bir müddet Kübra Hanım'a yardım etmek istediklerini açıkladı. Kübra Hanım desteği kabul edeceğini söyleyip teşekkür etti. Emrullah ve Sedanur gelinlik ve damatlık ile stüdyoya geldi. Emrullah, Sedanur'a yüzük taktı ve dans edildi. Sedanur çok güzel bir gün olduğunu, dün gece gelinlik giyeceği için uyuyamadığını söyleyip Esra Erol'a ve destekçilere teşekkür etti. Hepsi ve daha fazlası Esra Erol'da programında.Esra Erol 4 Kasım Perşembe Youtube İzle

Dobra yorumlarıyla ekranlara damga vuran Esra Erol, tüm olayları ele almayı sürdürüyor. ATV'de yayınlanan programı izleyiciler tekrar izlemek istiyor. Gözden kaçan noktaları incelemek, bilgi sahibi olunan konularda ihbar hattına akış sağlamak isteyenler Esra Erol'da Youtube izle seçeneği ile programı seyrediyor. ATV Youtube kanalı ve Esra Erol'da Youtube kanalı üzerinden yayınları seyredebilirsiniz.

esra erol öykü kimdir
 

esra erol öykü

esra erol'da gamze erdem

esra erol'da avukat hülya kuran

Esra Erol Tekrar İzle - 4 Kasım Perşembe

İşte, okulda veya dışarda olan izleyiciler için Esra Erol'da programını tekrar izleme seçeneği de mevcut. Bunun için birçok platform bulunmaktadır. ATV ve programın Youtube kanalı ile birlikte Digiturk, D-Smart gibi pek çok yayın ağı da Esra Erol'dayı yayınlamakla birlikte geri sar özelliği ile tüm yayını izleme şansı vermektedir. Ayrıca www.atv.com.tr üzerinden de izleyebilirsiniz.


Esra Erol kimdir? Evli mi nereli kaç yaşında
Esra Erol, 12 Mayıs 1982 tarihinde İstanbul Eyüp’de doğdu.

5 kız çocuğun ortancasıdır. Aslen Sinop Ayancık'lı bir ailenin çocuğudur. Adı Seyfi ve polis olan babasının tayin olduğu Kütahya’da İlk, orta ve lise öğrenimini tamamladı.Kız lisesi Çini Seramik mezunudur. Açık Öğretim Fakültesi’nden mezun oldu. Maltepe Üniversitesi’nin diksiyon-spikerlik kurslarına katıldı. Sonra Marmara Üniversitesi Radyo-Televizyon bölümünde eğitim aldı.


Beden Eğitimi öğretmeni olmayı planlarken televizyoncu oldu. Lise yıllarından beri yerel radyo ve televizyonlarda kendi hazırladığı programları sundu.

İki yıl üst üste Türkiye’nin en prestijli ödüllerinden biri olan Altın Kelebek’i alarak en iyi sunucu ödülünü kazandı.

2010 yılında başlattığı sosyal sorumluluk projesi Umut Evi ile 6000 kadına ücretsiz danışmanlık hizmeti verdi, projenin gelirini ise içeriğini program adayı kadınların olduğu Sessiz Kadınlar ve Kara Duvak kitabı ile elde etti. Programında engelli vatandaşlara desteğinden dolayı mavi kapak kampanyasıyla 1000‘in üstünde akülü sandalye dağıttı.

2 Temmuz 2010 tarihinde Ali Özbir ile evlenen Esra Erol iki çocuk annesidir.


Kariyer :
Siemens Mobile Kuşak - Sunucu (Teknoloji TV) 2003
Turkuaz (Kanal D) 2005 - 2007
Dest-i İzdivaç: (Flash TV) 2007
Esra Erol'la İzdivaç (Star TV) 2008
Esra Erol'la (Fox TV) 2013 - 2014
Esra Erol'da (ATV) 2015 - 2017


Oyunculuk deneyimi :
Kalp Gözü - TV Dizisi (Kanal 7) 2004
Başkan (TV Filmi) 2005
Tuzak (Banu) - TV Dizisi 2005
Kanal-İ-Zasyon (Konuk Oyuncu) - Sinema Filmi 2009
Kamerayla İzdivaç - Sİnema Filmi 2010

Yorumlar (0)
banner147
Günün Anketi Tümü
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?