Esra Erol'da 7 Aralık Salı ATV canlı yayın, Youtube, tekrar ve kesintisiz canlı izle linki

ATV ekranlarının sevilerek seyredilen programı Esra Erol'da yeni gündeki bölümüyle izleyicilerin karşısına çıkıyor. Birbirinden çarpıcı dosyaları ele alarak adından söz ettirmeyi sürdüren yapımda yaşanılacak olaylar şimdiden sabırsızlıkla bekleniyor. Esra Erol'da 7 Aralık Salı ATV canlı yayın, Youtube, tekrar ve kesintisiz canlı izle linki haberimizde yer alıyor.

TV 07.12.2021, 14:49 Burak ZİHNİ
Esra Erol'da 7 Aralık Salı ATV canlı yayın, Youtube, tekrar ve kesintisiz canlı izle linki

ATV'de yayınlanan bölümleri ile izleyenleri ekran başına kilitleyen Esra Erol'da yeni haftasıyla televizyondaki yerini alıyor. Birbirinden çarpıcı dosyaları Türkiye gündemine taşıyan başarılı sunucu Esra Erol yine adından söz ettirecek. Reyting sıralamasında da önemli oranlar yakalayan canlı yayın bugün de ilgiyle seyredilecek. Herkesin ağzını açık bırakan olaylar ve detaylar seyircilere aktarılacak. Esra Erol'da 7 Aralık Salı ATV canlı yayın, Youtube, tekrar ve kesintisiz izle alternatifleri haberimizde yer alıyor. Sizler de yorumlarınızı yazarak konular hakkındaki bildiklerinizi değerlendirebilirsiniz.Oyundan tanıştığı kişiye kaçtı!

İbrahim Kara 30 yaşındaki kızı Dilara Köksal'ın kaybı için stüdyoya geldi. 3 çocuk annesi genç kadının bulunması adına umut arayan acılı baba için Esra Erol dosyayı açtı. Hakan Bey'in feryadı ATV ekranlarında yankılandı. Kızı Melissa'nın kocası Alibey tarafından öldürülme ihtimali herkesin ağzını açık bıraktı. Kendisinden 1 yıldır haber alınamayan genç kız için de yine araştırmalar gerçekleştiriliyor.

 

Esra Erol 7 Aralık Salı izle

Dobra yorumlarıyla ekranlara damga vuran Esra Erol, tüm olayları ele almayı sürdürüyor. ATV'de yayınlanan programı izleyiciler tekrar izlemek istiyor. Gözden kaçan noktaları incelemek, bilgi sahibi olunan konularda ihbar hattına akış sağlamak isteyenler Esra Erol'da Youtube izle seçeneği ile programı seyrediyor. ATV Youtube kanalı ve Esra Erol'da Youtube kanalı üzerinden yayınları seyredebilirsiniz.

esra erol öykü kimdir
 

esra erol öykü


esra erol'da gamze erdem

esra erol'da avukat hülya kuran

Yorumlar (0)
banner147
Günün Anketi Tümü
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?