Esra Erol'da 8 Haziran 2021 Salı ATV canlı yayın, Youtube, tekrar ve kesintisiz izle

ATV ekranlarının reyting rekortmeni reality programı Esra Erol'da da yeni bir gün daha başlıyor. Birbirinden çarpıcı dosyaları işleyerek sonuca kavuşturmaya çalışacak olan başarılı sunucu ve ekibi bugün de yine elinden gelenin en iyisini yapabilmek adına mesai harcayacak. Esra Erol'da 8 Haziran 2021 Salı ATV canlı yayın, Youtube, tekrar ve kesintisiz izle seçenekleri haberimizde yer alıyor.

TV 08.06.2021, 16:36 Burak ZİHNİ
Esra Erol'da 8 Haziran 2021 Salı ATV canlı yayın, Youtube, tekrar ve kesintisiz izle

Yıllardır televizyon ekranlarında izleyenlerin en çok güvendiği isimlerden biri olmayı başaran Esra Erol 8 Haziran Perşembe günü de yine karşınızda. ATV'nin Müge Anlı'dan sonra ikindi kuşağında yer verdiği reality programını sunan Esra Erol, ekibiyle birlikte yine görev başında. Kayıpları bulmak, aileleri bir araya getirmek ve suçlular için gerekeni yapmak adına yine yerini alacak olan güzel sunucu için binler televizyon karşısına kilitlenecek. Akıl almaz iddialar, kan donduran suçlamalar...Son bölümde Esra Erol’da bugün; Esra Erol, Kentsel Tesis Yönetim Derneği’nden Yılın En İyi TV Program ödülünü aldığını açıklayarak ödüle layık görüldüğü için teşekkür etti. Toplu yaşam alanlarını yöneten sivil toplum örgütü olan Kentsel Tesis Yönetim Derneği’nden kiralık evler konusu için yardım talep etti, bu evleri kiralayan kişilerin belli olmasını zira genç kızların, erkeklerin zehirlendiğini dile getirdi.Esra Erol, Bekir Acar’ın İzmir’in en ünlü piyango satıcısı olduğunu, bir kişi ile sürekli nişanlanıp nişan attığını, şimdi o kişiye geri dön çağrısında bulunduğunu söyledi. Bekir Acar, şans dağıttığını ama aşkta şansını yakalayamadığını söyledikten sonra Ayşe Karadağlı’ya çok aşık olduğunu, canını bile vereceğini, bir erkeğin bir kadına ne yapması gerekirse yaptığını ama çok yalan söylediğini, bu sebeple de kendisini affetmesini istedi. Esra Erol konuyu tekrar özetledikten sonra Kamuran Hanım’ın babası Necip Bey’in de az sonra stüdyoda olacağını söyledi. Esra Erol, Kamuran Hanım ve Kadir Bey’in anlaşmalı olarak boşandığını açıkladı. Necip Bey bugün kızını almaya geldiğini açıkladı ve kızını bu bataklıktan kurtaracağını söyledi. Kamuran Hanım babasına sarılmak istediğini söyledi ve gözyaşları içerisinde babasına sarıldı. Necip Bey, kızına “Sen gelseydin, ben seni kovar mıydım, neden gelmedin?” dedi. Kamuran Hanım çok düşündüğünü, Cuma gününden beri uyumadığını, babasını geri çevirmek istemediğini ama artık aynı evde olmayacağını dile getirdi.Ayten Hanım, Mustafa Bey’in kimseden korkmamasını isteyip boşanmayacağını, buraya gelmesini istedi. Esra Erol, Ayten Hanım’ın yaşını başını almış tonton bir hanımefendi olduğunu söyleyerek Mustafa Bey ile aynı ortama sokamadığını dile getirdiTahir Bey, Hülya Hanım’ın yalan söylediğini, sohbet ettiklerini dile getirince Hülya Hanım karakolun bağlanmasını istedi. Hülya Hanım, Tahir Bey ile arkadaş, kardeş olduklarını öne sürerken Tahir Bey, kendisi koronayken evini Hülya Hanım’ın tuttuğunu belirtti. İyi seyirler dileriz.Esra Erol 8 Haziran Perşembe Youtube İzle

Dobra yorumlarıyla ekranlara damga vuran Esra Erol, tüm olayları ele almayı sürdürüyor. ATV'de yayınlanan programı izleyiciler tekrar izlemek istiyor. Gözden kaçan noktaları incelemek, bilgi sahibi olunan konularda ihbar hattına akış sağlamak isteyenler Esra Erol'da Youtube izle seçeneği ile programı seyrediyor. ATV Youtube kanalı ve Esra Erol'da Youtube kanalı üzerinden yayınları seyredebilirsiniz.


 

esra erol öykü kimdir
 

esra erol öykü

esra erol'da gamze erdem

esra erol'da avukat hülya kuran

Esra Erol Tekrar İzle - 8 Haziran Perşembe

İşte, okulda veya dışarda olan izleyiciler için Esra Erol'da programını tekrar izleme seçeneği de mevcut. Bunun için birçok platform bulunmaktadır. ATV ve programın Youtube kanalı ile birlikte Digiturk, D-Smart gibi pek çok yayın ağı da Esra Erol'dayı yayınlamakla birlikte geri sar özelliği ile tüm yayını izleme şansı vermektedir. Ayrıca www.atv.com.tr üzerinden de izleyebilirsiniz.


Esra Erol kimdir? Evli mi nereli kaç yaşında
Esra Erol, 12 Mayıs 1982 tarihinde İstanbul Eyüp’de doğdu.

5 kız çocuğun ortancasıdır. Aslen Sinop Ayancık'lı bir ailenin çocuğudur. Adı Seyfi ve polis olan babasının tayin olduğu Kütahya’da İlk, orta ve lise öğrenimini tamamladı.

Kız lisesi Çini Seramik mezunudur. Açık Öğretim Fakültesi’nden mezun oldu. Maltepe Üniversitesi’nin diksiyon-spikerlik kurslarına katıldı. Sonra Marmara Üniversitesi Radyo-Televizyon bölümünde eğitim aldı.


Beden Eğitimi öğretmeni olmayı planlarken televizyoncu oldu. Lise yıllarından beri yerel radyo ve televizyonlarda kendi hazırladığı programları sundu.

İki yıl üst üste Türkiye’nin en prestijli ödüllerinden biri olan Altın Kelebek’i alarak en iyi sunucu ödülünü kazandı.

2010 yılında başlattığı sosyal sorumluluk projesi Umut Evi ile 6000 kadına ücretsiz danışmanlık hizmeti verdi, projenin gelirini ise içeriğini program adayı kadınların olduğu Sessiz Kadınlar ve Kara Duvak kitabı ile elde etti. Programında engelli vatandaşlara desteğinden dolayı mavi kapak kampanyasıyla 1000‘in üstünde akülü sandalye dağıttı.

2 Temmuz 2010 tarihinde Ali Özbir ile evlenen Esra Erol iki çocuk annesidir.


Kariyer :
Siemens Mobile Kuşak - Sunucu (Teknoloji TV) 2003
Turkuaz (Kanal D) 2005 - 2007
Dest-i İzdivaç: (Flash TV) 2007
Esra Erol'la İzdivaç (Star TV) 2008
Esra Erol'la (Fox TV) 2013 - 2014
Esra Erol'da (ATV) 2015 - 2017


Oyunculuk deneyimi :
Kalp Gözü - TV Dizisi (Kanal 7) 2004
Başkan (TV Filmi) 2005
Tuzak (Banu) - TV Dizisi 2005
Kanal-İ-Zasyon (Konuk Oyuncu) - Sinema Filmi 2009
Kamerayla İzdivaç - Sinema Filmi 2010

Yorumlar (0)
banner147
Günün Anketi Tümü
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?
banner138