Esra Erol'da 9 Aralık Perşembe ATV canlı yayın, Youtube, tekrar ve kesintisiz canlı izle linki

Türkiye'nin en çok seyredilen programlarından biri olmaya devam eden ve topladığı ödüllerle başarısını perçinleyen Esra Erol'da yeni bölümüyle izleyenlerin karşısına çıkıyor. Birbirinden çarpıcı dosyalarıyla adından söz ettiren başarılı sunucu Esra Erol bugün de ilgiyle izlenecek. Esra Erol'da 9 Aralık Perşembe ATV canlı yayın, Youtube, tekrar ve kesintisiz canlı izle linki haberimizde yer alıyor.

TV 09.12.2021, 14:15 Burak ZİHNİ
Esra Erol'da 9 Aralık Perşembe ATV canlı yayın, Youtube, tekrar ve kesintisiz canlı izle linki

ATV ekranlarında yayınlanan bölümleri ile izleyenleri ekran başına kilitleyen Esra Erol'da yepyeni bir günde daha olayların üzerine gitmeyi sürdürüyor. Birbirinden çaarpıcı konularıyla ülke gündemine taşıdığı dosyalar olay haline gelen ve ses getiren başarılı program yine ilgiyle seyrediklecek. Esra Erol da ekibiyle birlikte elinden geleni yaparak en iyi haberleri vermek istiyor. Esra Erol'da 9 Aralık Perşembe ATV canlı yayın, Youtube, tekrar ve kesintisiz canlı izle linki haberimizde yer alıyor.


 

Dün neler yaşandı?

Elif Hanım, Ankara'dan geldiğini dile getirip ağlamaya başladı. 19 yaşında annesinin baskısı ile evlendirildiğini anlatan Elif Hanım, Lise 2'de terk ettiğini, hem de annesi Sonnur Ayten'in karşı tarafa kızım daha küçük dediğini, şu an 5 yaşında kızı olduğunu, Murat Bey ile evlendiğini, 4 yıl evli kaldığını söyledi. Elif Hanım, eşinin Yasemin Hanım ve Defne isimli kişilerle kaldığını iddia edip bunu kendi kızının söylediğini "Anne Yasemin anne ve defne kardeş ile kalıyorum" dediğini aktardı. Esra Erol, Semanur Hanım'ın bulunduğunu açıkladı. Bayram Bey teşekkür etti. Semanur Hanım stüdyoya geldi, babası ile sarıldı. Babasının kendisini aramasını iyi karşıladığını, her babanın yapması gerekeni yaptığını, kendisini önemsediğini düşündüğünü söyleyen Semanur Hanım, çocuklardan birini alıp eşini terk ettiğini zira o günden bir gün önce annesi gittikten sonra bazı şeyler olduğunu söyledi. Yasemin Hanım stüdyoya geldi ve kızının ne hale sokulduğunu sorup kızına sarıldı, ağladı. Yasemin Hanım, kızının korkmamasını, kızının arkasında olduğunu dile getirirken Dilara Hanım kimseden korkmadığını, eve dönmeyeceğini, çocuklarını alacağını açıkladı. Yasemin Hanım kızını hep uyardığından söz ederken Dilara Hanım, Bursa'ya gidince Nur Hanım ile görüştüğünü, oyundan arkadaşı olduğunu dile getirirken Yasemin Hanım kızının sabahlara kadar oyun oynadığını dile getirdi. Kübra Hanım, herkese teşekkür ederek iyi ki varsınız Esra Erol, sizi çok seviyorum dedi, dua etti, ağlamaya başladı. Esra Erol da Kübra Hanım'ın kendisine bu fırsatı verdiği için teşekkür etti. Kübra Hanım evine ilk kez girdi ve gözyaşlarına boğuldu, dualar etti. Esra Erol, 2 yıllık kiranın ödendiğini, ödeyen Ceyda Bakkaloğlu'na ve kalan yardımcı olan herkesin adını okuyarak teşekkür etti.Esra Erol 9 Aralık Perşembe izle

Dobra yorumlarıyla ekranlara damga vuran Esra Erol, tüm olayları ele almayı sürdürüyor. ATV'de yayınlanan programı izleyiciler tekrar izlemek istiyor. Gözden kaçan noktaları incelemek, bilgi sahibi olunan konularda ihbar hattına akış sağlamak isteyenler Esra Erol'da Youtube izle seçeneği ile programı seyrediyor. ATV Youtube kanalı ve Esra Erol'da Youtube kanalı üzerinden yayınları seyredebilirsiniz.

esra erol öykü kimdir
 

esra erol öykü


esra erol'da gamze erdem

esra erol'da avukat hülya kuran

Yorumlar (0)
banner147
Günün Anketi Tümü
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?