Esra Erol'da Habip Kutay Urgancı kimdir? Eşi Merve Urgancı Sezer Aksoy'a kaçtı

Türkiye'nin en çok seyredilen programlarından biri olmayı sürdüren Esra Erol'da yeni bölümü ile izleyenlerin karşısına çıktı. Birbirinden çarpıcı konuları ele alan Esra Erol ilk konuğunu ağırladı ve Habip Kutay Urgancı, eşi Merve Urgancı'nın eski sevgilisine kaçtığını öne sürdü. Peki, Esra Erol'da Habip Kutay Urgancı kimdir? Detaylar haberimizde yer alıyor.

TV 25.01.2022, 16:31 25.01.2022, 17:02 Burak ZİHNİ
Esra Erol'da Habip Kutay Urgancı kimdir? Eşi Merve Urgancı Sezer Aksoy'a kaçtı

Türkiye'nin en çok seyredilen programlarından biri olmayı sürdüren Esra Erol'da yeni bölümü ile izleyenlerin karşısına çıktı. Birbirinden çarpıcı konuları ele alan Esra Erol ilk konuğunu ağırladı ve Habip Kutay Urgancı, eşi Merve Urgancı'nın eski sevgilisine kaçtığını öne sürdü. Ardından da dosya açıldı. Peki, Esra Erol'da Habip Kutay Urgancı ve eşi Merve Urgancı kimdir? Detaylar haberimizde yer alıyor.


 

Habip Kutay Urgancı kimdir?


Bugün yayına katılan ve eşinden boşanmak isteyen Habip Kutat Urgancı, ihanete uğradığını dile getirdi. Evlendikten 1-2 hafta sonra eski sevgilisi ile konuşmasını yakaladığını anlatan Habip Kutay Urgancı, Merve Urgancı'nın daha sonra da balayında aynı davranışı sergilediğini öne sürdü. İlgisini ve sorgulamasının kötü bir karşılığu olduğunu da anlatan Urgancı; "Eşim bana sen adam değilsin dedi. Sezer Aksoy'a kaçtığını düşünüyorum" ifadelerini kullandı.

Habip Kutay Urgancı Merve Urgancı

Yorumlar (0)
banner147
Günün Anketi Tümü
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?